Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

539 400 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową, kameralną inwestycją powstającą w Lewinie Brzeskim. Projekt obejmuje cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,60 m² 8 431,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego, ustawnego mieszkania w dzielnicy Fordon. Informacje O budynku: budynek został wybudowany w 1991 roku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 600 zł42,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A2 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,40 m2, taras - 11,41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

813 024 zł84,69 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spacerowa park | Apartament dwupoziomowy 89 m - Radwanice Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 89,0 m to propozycja dla osób, które oczekują wyraźnego podziału funkcji oraz realnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

721 000 zł100,70 m² 7 159,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu premium położonego w malowniczej miejscowości Nowa Schodnia (gmina Ozimek, woj. opolskie). Budynek jest w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

355 916 zł32 356 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni łącznej 3,2356ha. Grunty zlokalizowane przy ul grabskiej/eryka. Całość składa się z 2 działek. Działka nr 56 - 1,8894ha iiib - 7932m2 iva -.

Szczegóły ogłoszenia

388 900 zł2 881 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek położonych we wsi Marcinkowo, ok. 3 km od centrum Mrągowa i 1,5 km od centrum handlowego. To miejsce dla kogoś kto szuka ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł54,83 m² 5 234,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - 3 pokoje, 54,83 m , ul. Okrzei, krasnystaw Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł130 m² 5 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Kamienica inwestycyjna 110m2 na starówce elbląg Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: elbląg, ul. Stary Rynek - Powierzchnia: 110 m - Liczba pokoi: 6 - Piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł963 m² 244,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ostatnia działka w kompleksie 9 działek o powierzchni 963m2 położona blisko wylotu na autostradę a jednocześnie wśród zielonych , rekreacyjnych terenów na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

449 020 zł40,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 40,82 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,74 m² 5 858,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w samym sercu Suwałk idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Suwałk, przy ul. Korczaka 5. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł48,15 m² 10 488,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,15 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł330 m² 15 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Jesteś zmęczony pędem miasta, natłokiem ludzi i chaosem? Szukasz nowoczesnego, przestronnego domu w spokojnej lokalizacji, ale z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²20 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 (powierzchnia użytkowa 1 200 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, 4-pokojowy apartament o pow. 114,34m2 z tarasem, miejscem w hali oraz komórką lokatorską w Gdyni Śródmieście. Apartament mieści się na 2-piętrze w najnowszej (2023r.).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł139 m² 6 107,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_powiśle 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, z osobną, widną kuchnią z oknem i pięknym widokiem na Zamek Królewski i Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. Piętro 9.

Szczegóły ogłoszenia

279 600 zł1 398 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj niezwykłą okazję - urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1398 m , położoną w malowniczej wsi Jary, zaledwie kilka minut od Obornik Śląskich. Ta oferta to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł115,20 m² 4 340,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia hala o powierzchni użytkowej 115,2 m , posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m Oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

754 zł125,80 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Zawada zlokalizowaną przy stacji kolejowej na.

Szczegóły ogłoszenia

199 zł/m²210 m² 41 790 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do obejrzenia i wynajęcia lokalu dla gastronomii. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni do niej dostęp. Dwa wejścia. Oferujemy: przydział mocy, zgodę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł64,14 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej. Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód. Dwa duże balkony, stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł62,04 m² 10 138,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł547 m² 274,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nadmorska działka budowlana z rozpoczętą inwestycją - cisza, las, gotowa droga do własnego domu; to jedna z tych ofert, które pojawiają się bardzo rzadko działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł79,34 m² 10 713,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł204 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Zielonkach. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany według projektu, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł114,70 m² 7 401,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Wyjątkowa okazja! Dom z wyjątkowym ogrodem - Niemcz, prestiżowa lokalizacja pod Bydgoszczą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, parterowy dom z przepięknie zaaranżowanym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 30.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł184 m² 5 978,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. około 200m2, blisko centrum Brwinowa, położony w cichej i spokojnej okolicy, wśród domów jednorodzinnych na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł140,97 m² 8 150,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu Dolnym Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż elegancki, czteropokojowy apartament o powierzchni 140,97 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 251 m² 130,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Szczepanowie. Lokalizacja: miejscowość Szczepanów. Działka znajduje się w spokojnym miejscu pośród zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł100 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej na Bielanach Wrocławskich. Cicha i spokojna okolica gwarantuje, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 347 m² 55,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta mpzp. Zakrzewo - obok Kępy Polskiej, w pobliżu wysp białobrzeskich i zakrzewskich, w otoczeniu lasów. Fantastyczne miejsce na własny dom. Duża -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

14 100 zł650 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesne hale magazynowe klasy A z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Hale budowane modułowo, jeden moduł wielkości 650 m 2. Wysokość hali - 10 m netto składowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł1 800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 w Michałowicach przy Trasie Katowickiej (s8). Działka przy drodze serwisowej/asfaltowej. Działka o nieregularnym kształcie.