Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 570 000 zł89 m² 17 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 89 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 570 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 89 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł10 518 m² 74,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie położona nieruchomość w miejscowości Jankówka gm.Wieliczka o powierzchni około 1,1 ha.Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek .Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł64 m² 4 453 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży pomieszczenia użytkowane jako mieszkalne o łącznej powierzchni 64 mkw, w skład, której wchodzą z 4 pokoje, 3 łazienki i korytarz. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

81 864 zł13 644 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę rolną w miejscowości Dankowice, w gminie Krzepice, w powiecie Kłobuckim. Działka o powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł38,50 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Oferujemy do wynajęcia bardzo zadbane i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 zł60 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu ładnego mieszkania trzypokojowego w bloku po termomodernizacji, mieszkanie z centralnym ogrzewaniem z sieci miejskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,19 m² 10 586,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Opolu ul. Bzów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Bzów w Opolu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym *stan deweloperski, pełna swoboda aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł1 260 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 1260 m2 w spokojnym miejscu, na osiedlu domków i sąsiedztwie lasku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

789 966 zł50,19 m² 15 739,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.1, ogródek z tarasem: 33,74 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł108,70 m² 57 037,72 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Absolutna perła na rynku nieruchomości Penthouse w Sea Towers. Ikona prestiżu. Na sprzedaż wyjątkowy, 2-poziomowy penthouse zajmujący dwa najwyższe piętra Sea Towers. Sea Towers to.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w prestiżowej rezydencji Restaura Górskiego, w samym centrum Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76,78 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w inwestycji Nordic Mokotów przy ul. Pory. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł938 m² 420,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m , położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 109 m w prestiżowej Rezydencji Stanisława Augusta, położonej w otulinie Parku Skaryszewskiego. Kameralna inwestycja z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł54,04 m² 13 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ciche, spokojne osiedle! Trzy ustawne pokoje oraz kuchnia z jadalnią! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,04 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 426 zł75,32 m² 15 579,21 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł26 200 m² 40,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2,62 ha przy dk2 - Żabce, gmina Międzyrzec Podlaski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2,62 ha położona w miejscowości Żabce w gminie Międzyrzec.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł177 m² 4 802,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży unikatowej nieruchomości w bardzo dobrej lokalizacji w zabytkowej kamienicy. Pomagamy W uzuskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 397 zł42,35 m² 18 167,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,07 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom funkcjonujący, jako pensjonat, posadowiony na działce o pow. 763 m2, urokliwie urządzony, z dużą znajomością rzeczy ze strony Właścicielki, z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł5 308 m² 464,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie ( w okolicy Tamy Pomorzańskiej). Teren znajduje się w przemysłowo-komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 578 290 zł156,26 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja. Nadaje się idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł178,36 m² 7 843,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

gm. Wieliczka, brzegi - Nowoczesny dom o powierzchni 178 m2 (użytkowa 158m2), wybudowany w 2025 r., w stanie surowym zamkniętym. Posiadamy w biurze klucze więc dowolność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł61,65 m² 7 866,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Nowo powstające osiedle to kompleks budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

212 134 zł1 066 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/10 i pow. 1066m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 000 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka O powierzchni 7500m2 W miejscowości lipienica. Lokalizacja - Lipienica to wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 500 zł78,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 1 (a4) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 976 zł52,06 m² 12 216,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy ładną działkę powstałą wskutek podziału działki 678 rejon 0005 Duchnów. Działka znajduje się przy bocznej gminnej drodze odchodzącej od ulicy Wspólnej. W Wspólnej jest.

Szczegóły ogłoszenia

2,50 zł/m²10 000 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia plac o pow. 10000 w Koszalinie. Czynsz najmu 25 000,00 zł/m-c/netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 000 zł32 m² 35 500 zł/m²

 

Piętro:13/33

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyposażony i umeblowany apartament - kawalerka - nie ma takich ofert w tej chwili na rynku pierwotnym - większy balkon, jaśniejsze ze względu na cenę. Towarowa Towers to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,97 m² 8 895,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia w samym sercu Rzeszowa, tuż przy ul. 3 maja. Doskonała lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycję (booking, airbnb, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł49,50 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 49,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 348 zł54,64 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Leszno ul.Ostroroga polecamy państwu mieszkania na nowoczesnym atrakcyjnym osiedlu Nowe Ogrody, zlokalizowane w samym centrum miasta, blok, 5-.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł7 731 m² 77,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż! Idealna oferta dla Inwestora! W naszej ofercie mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0.7730 ha, zlokalizowaną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł156,24 m² 7 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Polecam 2 połówki bliźniaka zlokalizowane w Skarbimierzycach. Na chwilę obecną jest jeszcze do wyboru lewa i prawa strona. Poszczególne połówki postawione są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 400 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków I lokali. Atrakcyjne działki W rokitnie szlacheckim Oferujemy do sprzedaży dwie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

2 499 000 zł2 582 m² 967,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dobre Nieruchomości prezentują gotowa inwestycję obiekt komercyjny z 2019 roku, w wysokim standardzie, obecnie pełniący funkcję siedziby firmy transportowej. Nieruchomość w pełni.