Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

585 960 zł30,84 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 378 zł50,29 m² 8 359,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 zł/m²844,51 m² 23 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Dąbrowa Górnicza Gołonóg | 844,51 m | Obiekt po salonie samochodowym | Główna ulica | 2 bramy wjazdowe Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 844,51.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł590 m² 1 862,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na działce o powierzchni 4780m2, zlokalizowana 8 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł284,88 m² 4 212,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 194,55 m , w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 760 zł69,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle parkowe kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych położonych w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł3 300 m² 199,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jedna z najniższych cen proporcjonalnie do jakości i walorów - w rejonie wsi Szymanówek w Gminie Leszno, miejsca otulonego lasami Puszczy Kampinoskiej na zachód od aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,50 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

**super oferta***2 pokoje ***rozkładowe *** rynek***wysokie sufity***polecamy*** lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamiennicy na ulice Rynek, w samym centrum Namysłowa. Wokół znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł25,71 m² 19 443,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł140,14 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:524 m²

Super oferta! nowa inwestycja w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży połówki domu W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim plus na działce budowlanej o powierzchni 524 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 900 zł45,75 m² 18 358,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ostatnie 3 szanse na inwestycję w gea Eco Apartments! Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Inwestycja gea Eco Apartments została niemal w całości wyprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Tatrzańskie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej. Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73,90 m² 6 211 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Prezentujemy na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 73,90m2, składający się z trzech osobnych pomieszczeń, dużego holu, kuchni jako pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²410 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 410m2 zlokalizowany w budynku handlowym z 2013r w centralnej części Rząśnika Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nad Lewiatanem Duża winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł168 m² 7 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Wymarzona lokalizacja dla osób ceniących aktywność. Tuż obok jezioro, ścieżki biegowe, a kawałek dalej stok narciarski. I bardzo wyjątkowy dom nowoczesna bryła, elegancja, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,96 m² 7 148,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania o pow. użytkowej 48,96 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, 2 piwnicami o pow. ok. 14 m2, 6,50.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wierzbno,zachodniopomorskie

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :500 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną oraz dodatkowym wspólnym terenem rekreacyjnym( plażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Cekanowo

Cekanowo,mazowieckie

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Agora Nieruchomości poleca: dogodnie położona nieruchomość na którą składają się dom mieszkalny + warsztaty Województwo: mazowieckie, gmina: słupno Miejscowość: cekanowo Pow. użytkowa bud.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 790 m² 38,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** dwie działki położone W bajecznej okolicy wśród lasów*** *** blisko białegostoku, a jednocześnie daleko od zgiełku miasta*** Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Krynice:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate zaprasza do odkrycia wyjątkowych 24 mieszkań usytuowanych w domach w zabudowie bliźniaczej z przepiękną panoramą na zielone okolice Rzeszowa. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł94 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chęciny,świętokrzyskie

79 000 zł7 700 m² 10,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 7700 m2 , zlokalizowana w miejscowości Łukowa, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,50 m² 15 026,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na sprzedaż urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m2, położone przy ul. Bajana na Bielanach. - salon 24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

84,93 zł/m²135,41 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 135,41 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 369 m2 zabudowaną domem piętrowym o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 w Ciechanowie przy ul. Zygmunta Sierakowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 479 m² 269,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,21 m² 13 566,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 997 zł36,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł76,09 m² 10 776,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią + pralnia) o powierzchni 76,09 m2 położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł14 722 m² 105,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 87 w miejscowości Werdun, gmina Tarczyn, powiat piaseczyński o powierzchni 14722 m , położona w malowniczym terenie. Miejscowości usytułowane w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,46 m² 4 003,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne świeżo wyremontowane mieszkanie na Bydgoskich Kapuściskach. Doskonała lokalizacja. Blisko szkoły, przedszkola, żłobek, infrastruktura handlowa. Dwa pokoje!8m 2 i 8m 2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł420 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Myślenice - Zarabie, duży dom o powierzchni całkowitej ok. 420 m2 (użytkowej ok. 263 m2), jedno lub dwurodzinny, wybudowany w latach 80-tych XX-wieku. Atuty. zaciszne położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie ok. 41 m z garażem i loggią ul. Zwycięska, wrocław Na wynajem komfortowe mieszkanie 41 m , świeżo po remoncie, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

507 790 zł1 751 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną z planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Biskupice na osiedlu domów jednorodzinnych. Do wyboru jeszcze inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²219 m² 14 454 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 7 pokojowy lokal biurowy 219 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Wołczkowa. Każdy z lokali ma powierzchnię 130 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,80 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

| dom letniskowy w miejscowości Łęg Ręczyński do sprzedania Na działce o powierzchni 700m2 położony jest domek letniskowy. Powierzchnia domu 77m2. Parter: salonik z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł34 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 497 847 zł695,15 m² 5 031,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

NA sprzedaż rezydencja Z budynkiem usługowo- magazynowym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej posiadłości położonej w miejscowości Budzyń,.