Nieruchomości

239 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 000 zł1 000 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana, o powierzchni 1000 m2 położona przy lesie, w prężnie rozwijającej się miejscowości Skrybicze, gmina Zabłudów. W okolicy nowe domy wolno.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł13 700 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Ustawna parcela w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach około 80m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł40,70 m² 4 643,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 25m2, zlokalizowanego w samym sercu Szczecina, przy ulicy Leona Heyki. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

24 000 zł797 m² 30,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kocoń. działka budowlano-leśna w beskidzkim zakątku na sprzedaż. Jeśli szukasz działki budowlanej, która częściowo stanowi las to ta nieruchomość jest dla Ciebie! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 271 m² 397,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla Dewelopera! Działka z pozwoleniem na budowę 20 mieszkań (w 5 budynkach 4 lokalowych) o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej wynoszącej 1322 m2. Działka o areale 3271 m2.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,19 m² 10 059,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:879 m²

Inwestycyjny dom na Mazurach 400 m od jeziora Gołdopiwo - idealny pod najem krótkoterminowy lub dom wakacyjny. Szukasz nieruchomości, która będzie nie tylko bezpieczną lokatą kapitału, ale też.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 107 m² 460,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta nieruchomość to spełnienie marzeń o własnym miejscu w sercu Bieszczad. Z tarasowo położonej działki rozciąga się centralny widok na Jezioro Solińskie malowniczą taflę wody.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł4 347 m² 154,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 4347m2 położona na pięknym przyrodniczo półwyspie w odległości około 70 m do plaży z kąpieliskiem jeziora Kośno i nie całe 30 m do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł91 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Gotowa inwestycja! Oferujemy do sprzedaży domy - 1/2 bliźniaka o pow.91m2 w stanie deweloperskim , położony na kameralnym osiedlu- tylko 8 domów w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł235 m² 2 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena W dół! obniżamy cenę domu W rymanowie! Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę domu znajdującego się w Rymanowie. Dom posadowiony na 8 arowej działce. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł61,13 m² 3 598,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Chocianów, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, 61,2 m2, sprzedam, 220 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą przestronnego mieszkania na ulicy Wesołej w Chocianowie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł140 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house nieruchomości atuty nieruchomości - Działki położone na wzniesieniu, z pięknym widokiem na okolicę - Działka graniczy z lasem - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| możliwość wynajęcia wraz z umeblowaniem. Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 40m2. Jedno pomieszczenie. Drugie piętro. Przed lokalem hall, poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł137,05 m² 3 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Jeśli szukasz domu z potencjałem, dużą działką i spokojną okolicą, w której naprawdę da się odpocząć ta oferta będzie dla Ciebie. W Wysokiej, zaledwie 15 20 minut od Gorzowa,.

Szczegóły ogłoszenia

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 300 m² 330,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł250,90 m² 3 064,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

Kamienica z potencjałem w samym centrum Kępna! Kwadrat prezentuje na sprzedaż kamienicę znajdującej się w centrum Kępna przy ul. Poniatowskiego, dwa kroki od samego rynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł486 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Ekonomiczny, wygodny i funkcjonalny dom w mieście, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, ul Grudzie. Ok 100 m2 prywatnej powierzchni mieszkalnej + 8 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

921 219 zł3 081 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Sulmin, tuż obok Otomino, zaledwie kilka minut od Gdańsk. Nieruchomość o powierzchni 3081 m2 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł61,50 m² 22 747,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł52,46 m² 2 230,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie mikołowskim przy ul. Jaśkowickiej 8/4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 999 zł83,44 m² 4 793,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Szczecina, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze i wyróżnia się wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł315 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe w piwnicy budynku biurowego w Krośnie ul. Łukasiewicza 110a. W skład 100 metrowej powierzchni magazynowej wchodzi: 5 pomieszczeń, korytarz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł6 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac utwardzony idealny pod spedycję, centrum ogrodnicze, itp. Okazyjna cena sprawia że oferta dodatkowo jest bardzo interesująca. Możliwość wynajmu większej powierzchni. Cena do negocjacji! Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł49 m² 11 408,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości prezentują wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla Panorama Wiślana w Fordonie, które zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł36,66 m² 16 339,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! Nowy, dwu pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem zlokalizowany na nowym osiedlu Navigator w Kołobrzegu. Inwestycja idealna na wynajem jak również na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 020 m² 195,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1020 m2, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą wolnostojącą w miejscowości Bydlino.

Szczegóły ogłoszenia

544 626 zł60,20 m² 9 046,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,20 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Brzeskiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł130,93 m² 12 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom wolnostojący całoroczny z basenem położony w Boszkowie-Letnisku na Zatoce ok. 300 m od jeziora Dominickiego Budowa domu została zakończona w tym roku. Dokańczany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 597 zł41,38 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 41,38 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²130 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w Inwestycji kosmos które powstaje na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu przy ulicy Kosmonautów i alei Architektów. Witryny lokalu mieszczą się na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

200 000 zł25,90 m² 7 722,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zmiana ceny Lokal handlowo-usługowy na parterze o pow. 25,9 m2. Lokal ma 4 pomieszczenia (2 pokoje, przedsionek, własna łazienka). Nowe okna pcv, rolety antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,50 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone w jednej z najbardziej lubianych części Bielan przy ulicy Literackiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 030 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana z przeznaczeniem budowlanym składająca się z działek ewidencyjnych numer: 1957/6 o powierzchni 0,1070 ha oraz 1957/8.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35 m² 25 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Najpopularniejsza ulica w Gdańsku! Mieszkanie przy ul. Długiej! Okna na ciche wewnętrzne podwórze! Samo Centrum Gdańska! lokalizacja: top of the top Mieszkanie położone jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

35 100 zł900 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane bardzo blisko Namysłowa w cichej i spokojnej lokalizacji. Oferowane działki znajdują się w małej miejscowości a zarazem bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł310 m² 1 451,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kompleksem budynków produkcyjno-usługowych, położona w miejscowości Janówek, gm. Wierzbno. Działki: - nr 259/7 - ok. 1 534 m - nr 259/8 - ok. 1.