Nieruchomości

239 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 000 zł1 984 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój dom wśród sosen - działka z projektem i pnb Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu Dom z Widokiem 3 F2 ul. Grutowa, wawer / Falenica Na sprzedaż prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł700 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w Tomaszowicach pomiędzy ul. Spokojną i Wspólną. Gmina Wielka Wieś. Powierzchnia 700 m2, kształt rombu o wymiarach ok. 17x42 m.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 900 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka w miejscowości korzeń, gm. Widawa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

16 236 €3 776 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

120 495 zł831 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup działkę pod dom jednorodzinny w Aleksandrowie Kujawskim. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł145,30 m² 4 053,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 84 m + duży garaż i aż 2 piwnice (+ 61,30 m ) | Nowa Wieś koło Iławy | Cicha i zielona okolica Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

6 500 000 zł18 125 m² 358,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki komercyjnej kołobrzeg, bezpraw Oferujemy na sprzedaż działkę komercyjną o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w strategicznej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 863 m² 76,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Grudza,dolnośląskie

210 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Grudza, niedaleko Świeradowa. Jest to poniemiecki dom wybudowany w XIX wieku do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł4 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka połozona 26km od Warszawy około 2km od trasy Warszawa - Poznań, w otoczeniu nowe domy jednorodzinne , dojazd do działki z dwóch stron drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł117 m² 5 376,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

97 740 zł1 086 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Żarowie: w cenie 35 zł/m2: - 240/7 o powierzchni 4548 m2 w cenie 159 000 zł W cenie 90 zł/m2: - 240/14;15 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 500 zł25,44 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

702 680 zł63,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,88 m | balkon | komórka 7,43 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie nr f1b3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł40 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt przemysłowy o pow. 4 ha w gminie Nowe Kurowo. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Plac częściowo utwardzony (ok. 2ha) tłuczniem Możliwość wydzielenia odpowiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł137,70 m² 8 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Na sprzedaż przestronny bliźniak przy ul. Robotniczej! Oferujemy na sprzedaż dużą nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, usytuowaną przy ul. Robotniczej. Całkowita powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesne lokale użytkowe o powierzchni od 90 m do 180m , zlokalizowany w Siadle Dolnym, w dynamicznie rozwijającej się okolicy - nowe domy i mieszkania. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 745 zł39,67 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

199 200 zł1 200 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200m2 z miejscowym planem zagospodarowania Działka pod zabudowę jednorodzinną z usługami, w kształcie prostokąta o numerze 169/2 powierzchni 1 199,82m2 w Juchnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

694 400 zł19 840 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/kl225/2019 oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem Oferujemy do sprzedaży działkę rolną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1,984 ha.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł56,38 m² 10 642,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław / Krzyki / Ołtaszyn / ul. Motylkowa Do wynajęcia od zaraz przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²118,60 m² 2 965 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Podporucznika Brzozy 8, skalbmierz Powierzchnia uż.: 118,60 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 505 o pow. 754m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł1 900 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży kameralną działkę budowlaną usytuowaną wśród drzew oraz nieopodal strumyka. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 900 zł25,26 m² 11 397,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Och, zostawić to wszystko i. wyruszyć nad morze. Kto by o tym nie marzył. student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę. A my odkrywamy karty.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł3 315 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3315 mkw w miejscowości Zerwana, w gminie Michałowice. Działka dłuższym bokiem przylega do wyznaczonego pasa drogi. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 317 900 zł5 730 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5729 m Antoninów, gm. Piaseczno. Marzysz o domu pod Warszawą, blisko zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta działka to idealne miejsce! 5730.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23,50 m² 22 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na zielonym i cenionym Mokotowie! Prezentujemy funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 23.5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,69 m² 10 904,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania nowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 147,08m2 i miejscem parkingowym, zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 600 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żyznów - działka leśna 26 arów z lasem mieszanym o nachyleniu południowym i dojazdem drogą polną. Cena: 15 000 zł. Polecamy! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 130 m² 234,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Wiązowna, malcanów. Pow. ok 1130m2 / każda z działek. Do wyboru 1 z 2 bardzo ładnych działek budowlanych położonych w Malcanowie, tylko 600 m od szkoły. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

203 560 zł865 m² 235,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 865m2, położona w miejscowości Łebcz w gminie Puck. Atuty: - cisza, spokój i przestrzeń, - dogodny dojazd, - 5 km do morza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł41,39 m² 10 872,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł718 m² 346,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną działkę budowlaną w miejscowości Jędrzejów. Działka 294/2 o powierzchni 0,0718 ha , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²350 m² 15 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o łącznej pow. 350m2 znajdujący się na I piętrze w skład którego wchodzi otwarta przestrzeń z możliwością podziału, wydzielona część socjalna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł12 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Zaczerniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł153,20 m² 6 919,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 045 zł26,73 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów , położona w urokliwej miejscowości Stróża (gmina Pcim, powiat myślenicki), zaledwie kilka minut od Myślenic i 30 min od Krakowa. Teren.