Nieruchomości

239 841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214,29 zł/m²70 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro na Ochocie. Gotowe do pracy od zaraz. Biura od 10 stanowisk pracy. Budynek: po generalnym remoncie, konserwacja i sprzątanie Ochrona 24h, recepcja z obsługą korespondencji Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 458 m² 205,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Mierzyn, 1458 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1458 m , położoną w doskonałej lokalizacji w Mierzynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł175,65 m² 2 271,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

34 074 zł11 358 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia 1 ha 1358 m2 gruntu położonego przy trasie szybkiego ruchu S7 pod działalność usługową. Idealny wjazd z asfaltówki, powierzchnia w ładnym prostokącie w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł49 332 m² 9,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Żeleźno | 4,91 ha | Duża działka rolno-leśna z potencjałem | Blisko Białogardu Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 49 100 m2 (4,91 ha) położona w miejscowości Żeleźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 700 zł74,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł76,79 m² 9 115,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²28,80 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ma do zaoferowania powierzchnie na nowobudowanym dworcu w Słupsku przy ulicy Kołłątaja. Centralna lokalizacja tego obiektu względem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 313 m² 799,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża foremna działka położona na granicy Podkowy Leśnej oraz Brwinowa( po jednej stronie ulicy Podkowa Leśna po drugiej administracyjnie Brwinów). W okolicy domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 582 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Cieninie Zabornym. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1 ha Typ działki: usługowo-przemysłowa Media: w drodze Droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł414 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania Dom wraz z dodatkowymi pięcioma mieszkaniami na wynajem. Cała nieruchomość zajmuje 414m2 w jej skład wchodzi dom 312m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł13 400 m² 365,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna strefa ekonomiczna | Nowa Ruda Słupiec Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 400 m (1,34 ha) położona w miejscowości Nowa Ruda Słupiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł140,25 m² 4 919,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś. Budynek o pow. podłóg 140,25m2, pow. użytkowej 129,93m2 usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł44,74 m² 6 705,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, kielce, 45 m Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m , usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wolnostojący, ergonomiczny dom otulony ciszą na widokowej działce [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 130 m² 61,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 21,31 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mn zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 €5 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w Skawinie, dostępne różne moduły. Dogodny dostęp do drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł720 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferuję do wynajmu halę produkcyjną o powierzchni ok.720 m kw Opis nieruchomości: Budynek wyposażony jest w Demag 2t i składa się z z: 1) hala o powierzchni ok.520.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł73 m² 7 383,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania z pięknym widokiem, to ta nieruchomość jest dla Ciebie - usytuowane na 12 piętrze z panoramą na zachód słońca nad Wisłą. Na powierzchnię 73 mkw składa się : -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł178 m² 4 151,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży solidnego, przestronnego i wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej (z oddzielnymi murami). Dom podpiwniczony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł90 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom na granicy Podkowy Leśnej. Piękna działka z licznymi nasadzeniami. Dom z lat 80 tych , podpiwniczony. Typu "klocek" co daje liczne możliwości rozbudowy i nadbudowy. Nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 241 zł44,39 m² 15 166,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 44,39m2 na drugim piętrze. Salon z kuchnią, przedpokój, łazienka, sypialnia. Duży balkon. Ogrzewanie miejskie. W budynku winda m. p. w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 075 zł87,75 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

**zapraszamy na bezpłatną prezentację nowego mieszkania W sokółce** Zapraszamy na prezentację mieszkania w kameralnym budynku przy ul. Broniewskiego w Sokółce. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

8 251 zł223 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 223 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem. Lokalizacja dh.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²375 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 375 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 764 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Zagórze (gm. Czerwieńsk) Działka o powierzchni 2764m2 zlokalizowana jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł258 m² 15 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni 258 m przy ul. Halczyna w Bronowicach. Dom wolnostojący z 1953 roku (lata 60.) budowany z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Okazja! bez podatku pcc! bez prowizji! domy gotowe do wykończenia! oddane do użytkowania! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł69,80 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z ogródkiem 160 m2! zakończenie budowy styczeń 2027 Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie willowe.

Szczegóły ogłoszenia

13 171 080 zł168,86 m² 78 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy niezwykły penthouse zlokalizowany w najbardziej prestiżowej części Krakowa przy ul. Kościuszki 22. To miejsce dla osób ceniących najwyższy standard życia, komfort i dyskrecję,.

Szczegóły ogłoszenia

138 296 zł1 172 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow.1172 m2 przy ulicy Konwaliowej w miejscowości Sobuczyna gmina Poczesna Idealne miejsce pod budowę domu, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 54,75 m | 3 Pokoje | Balkon 7,8 m | 2 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% pcc | Bez Prowizji Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m , zlokalizowany w miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 pln. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł47 m² 11 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo - Twój drugi dom nad Bałtykiem | Mierzeja Wiślana Marzysz o miejscu, do którego wracasz po każdym tygodniu pracy? Miejscu, gdzie morze, zalew i rzeka wyznaczają rytm dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

199 500 zł70 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu komfortowego lokalu jednorodzinnego w malowniczej miejscowości Kunowo, gm. Banie. Opis nieruchomości: - budynek mieszkalny przekształcony z funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,48 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie w Sztutowie. Tak jak na zdjęciach. Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37.48 m2 z miejscem naziemnym, w odległości 4 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 016 zł25,26 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka z balkonem | 25,26 m | II piętro | ul. Wieniawskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 288 zł40,08 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 2 ustawne pokojebalkonmiejsce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł222,95 m² 3 583,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Historyczny Dworek w Sercu Sosnowca - Składowa 6 Zabytkowa perła architektury z duszą, która czeka na nowy rozdział. Czy marzysz o rezydencji, która wyróżnia się na tle nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,17 m² 45,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Księżu Małym przy ul. Opolskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na modernistycznym osiedlu bloków mieszkalnych, zbudowanych w 1930 r., wpisanych do.

Szczegóły ogłoszenia

29,80 zł/m²1 745 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:59

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce dla biznesu Ulica Włodkowica przyciąga setki ludzi, bogata oferta lokali gastronomicznych oraz hotelowa wpisała się na stałe w mapę miasta Wrocław. To idealne miejsce aby otworzyć.