Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 000 zł59,32 m² 3 691,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe mieszkanie sprzedam informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł137 m² 3 941,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany ok 10 km od centrum Białegostoku w miejscowości Studzianki. Dom o powierzchni 137 m2, na działce 726 m2. Dom w stanie surowym zamkniętym do.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ustawne i jasne mieszkanie tuż przy planowanej na koniec 2026r stacji Metra Lazurowa w odległości ok 70m, od wyjścia z zamkniętego osiedla przy ulicy Górczewskiej. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - Gliwice, ul. Zwycięstwa 63 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 20 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Zwycięstwa 63 w Gliwicach (wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

377 000 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje zamieszkaj od zaraz! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonały dostęp do pełnej infrastruktury miasta? To dwustronne, 58-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję ofertę najmu funkcjonalnego lokalu użytkowego idealnego pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł839 m² 280,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 4 kąty nieruchomości prezentują: działkę budowlaną położona w Zielonej Górze, dzielnica Racula o pow. - 839 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł380 m² 6 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż: przestronny dom 229 m z osobnym mieszkaniem Wrocław, wojszyce. Lokalizacja Prestiżowe, ciche Wojszyce bardzo blisko centrum Wrocławia, z szybkim dojazdem komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, blisko centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdują się galeria handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 005 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka budowlana - Wilków / Żychlin (okolice Konina) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł500 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 289 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na dużej i przestronnej działce położonej w Szydłowcu przy ulicy Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,02 m² 10 432,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

65,28 zł/m²229,77 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 226,82m2 + ogródek 71,79m2, usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego, w nowopowstałej inwestycji Green Park. Walory strategiczne: - największy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł81 m² 6 283,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

! polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81 m2. Dwupoziomowy dom z klasycznym, spadzistym dachem usytuowany jest w łopuchowie w gminie murowana.

Szczegóły ogłoszenia

381 920 zł1 364 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka budowlana w miejscowości Żelechów gmina Żabia Wola. Powierzchnia działki 1364 m 2. Wymiary 28 x 48 Media : prąd, woda, gaz w drodze przy działce Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w platinum house - taka oferta! Oferuję do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni 100 m2 położony w centrum miejscowości Grzmiąca (gmina Cybinka). Budynek dotychczas pełnił.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł6 069 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 6069 m2 położona w miejscowości Małe Rudy obok Rynarzewa. Nieruchomość gruntowa położona 4 km od miejscowości Rynarzewo, od Władysławowa dzieli ją 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37 m² 17 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,16 m² 10 733,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone i nigdy niezamieszkałe mieszkanie w inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec. Lokal jest gotowy do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, oferując standard.

Szczegóły ogłoszenia

174 930 zł714 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek. Zapraszamy! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki w Mysłowicach dzielnica Krasowy przy ulicy Plebiscytowej. Opis działek: działki numer 1421/29 oraz 1422/29.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51,33 m² 15 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Standard: bardzo dobry Typ podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe - drukarzy 4 0% pcc | Inwestycja zakończona 0% prowizji - oferta od dewelopera Apartament z windą i komórką lokatorską. Położony w znakomitej lokalizacji. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł78 m² 6 525,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym rynku w Trzebnicy 78 m + możliwość adaptacji strychu (ok. 60 m ) Cena: 649 999 zł (do negocjacji) Oferuję przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł11 835 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk/karniewek Cena 250 000 zł Karniewek atrakcyjna działka pod dom jednorodzinny z garażem z własnym stawem Jeżeli szukasz miejsca gdzie możesz zbudować własny dom, zamieszkać na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 728 m² 1 099,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 839 m²

Nieruchomość ta może być sprzedana wyłącznie razem z nieruchomością Inowrocław ul Toruńska 11. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 1903m 2 , o regularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 644 zł46,87 m² 21 541,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Prezentowany apartament w ekskluzywnym projekcie w samym sercu gdańskiego Starego Miasta na Wyspie Spichrzów wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Budziwojskiej na Osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowy lokal inwestycyjny nad jeziorem Jamno, w bliskiej odległości od morza! Prezentujemy wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 32 m , położony na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,04 m² 9 798,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

| apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Tylko u nas! Dom szeregowy na sprzedaż - nowoczesny, w pełni umeblowany Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej , oddany do użytku w 2022 roku , a następnie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w świetnej lokalizacji z ogromną działką - duży potencjał = świetna inwestycja! dom/inwestycja/duża działka - różne możliwości adaptacyjne - idealna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70,07 m² 3 567,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal inwestycyjny w sercu Częstochowy prestiżowa lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ponad 70 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 3-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł143,36 m² 6 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:151 m²

Piękny, przestronny dom w Siechnicach czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Z siedmioma pokojami na 143 metrach kwadratowych, to idealne miejsce do życia. Budynek z 2011 roku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł109,49 m² 3 881,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy nowych mieszkańców do Wyszewa, urokliwej miejscowości położonej 20km od Koszalina gdzie powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych! Na osiedlu tym oferujemy do sprzedaży dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł111,33 m² 22 365,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni w Krakowie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

7 zł/m²253 m² 1 771 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia budynek Dworca Gdakowo o łącznej pow. 253 m2 (dz. 87/1, obr. Gdakowo). Informacje na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 110m2 przy ulicy 3 maja w Grodzisku Mazowieckim , z ogródkiem ok 200 m2, taras ok 18m2,oraz domkiem na narzędzia. Budynek znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł459,09 m² 6 512,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dochodowy pensjonat z prywatną linią brzegową jeziora Sitno. Na sprzedaż wyjątkowy, prosperujący budynek jednorodzinny z funkcją usług turystycznych (28%), położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 998 m² 85,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża 70a działka zlokalizowana w I linii zabudowy w miejscowości Karniowice gm. Zabierzów - tylko 12 km i tylko 14 min od Ronda Ofiar Katynia Galeria bronowice/ikea. Atuty: -.