Nieruchomości

240 126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 500 zł34,81 m² 8 202 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Tarnów-Mościce | ul. Kasztanowa | 34,81 m Na sprzedaż jasne, ciche i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,81 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

490 900 zł37,50 m² 13 090,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37,5 m , położonego przy ul. Hetmańskiej 56 w Poznaniu. To mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,43 m² 21 358,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 750m Dworzec pkp i pks, 1,5km do Rynku. Idealna nieruchomość na inwestycję lub do zamieszkania. Centrum miasta, ale okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 200 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji:   Do sprzedania działka rolna o powierzchni 3 200 m2 w Gawartowej Woli (gmina Leszno). Działka z domem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarskimi. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 24,6 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia drugie piętro w wolnostojącym domu jednorodzinnym, przystosowanym na potrzeby zakwaterowania pracowników. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Rezerwacja oferty! Perełka wśród domów na obrzeżach Rybnika! Duży dom do wprowadzenia od zaraz - dom nie wymaga nakładu finansowego! Szukasz domu blisko Rybnika? - ta oferta jest dla Ciebie! Możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69,28 m² 8 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie w sąsiedztwie os. Architektów, rzeszów, ul. Zawiszy Czarnego topowa lokalizacja oraz ponadczasowy projekt układów mieszkań. Opis nieruchomości: - mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,85 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc 0% prowizji Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na Ratajach. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości od ronda Starołęka i Ronda Żegrze. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 192 zł78,78 m² 15 145,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty nieruchomości nowoczesna zabudowa o wysokim standardzie 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł45,17 m² 10 847,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Twój apartament nad morzem - tylko 220 metrów od plaży! Przedstawiamy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Sarbinowie to idealna propozycja dla Ciebie - zarówno na własny wypoczynek, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł25 500 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną w miejscowości Siwkowice (gmina Resko). Nieruchomość w jednym kawałku o powierzchni 2,55 ha stanowi grunt rolny klasy iva (2,36 ha) i riv.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Burzowej. Mieszkanie jest przestronne, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64,71 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W centrum miasta Z miejscem parkingowym Do wynajęcia nowoczesny apartament usytuowany na I piętrze w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Moniuszki 9. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! Na wynajem magazyn Rzgów obok Łodzi (łódź tylko 2,9 km) o całkowitej powierzchni 13 0045 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66,50 m² 12 481,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł41 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Fuzja przy ul. Milionowej 8 w Łodzi o pow. 41,78 m2 na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal w pełni wyposażony i urządzony,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 801 m² 149,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec Koleby - bardzo ładna działka budowlana o pow. 1801 mkw, szer. ok. 25 m, położona na uboczu w bezpośrednim sąsiedztwie z przyrodą. Na działce studzienka kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu zamkniętym przy ul. Inflancka 15 Osiedle bardzo zadbane dużo zieleni, blok po remoncie. Mieszkanie jest na ostatnim 12 piętrze, widok przepiękny na całą Warszawę,.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł24,25 m² 24 659,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż urocza i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,25 mkw, położona w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - na Starej Ochocie, przy ul. Raszyńskiej 32/44,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł24 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Otwocka z balkonem ul. Krucza lokalizacja Nieruchomość położona jest w centralnej części Otwocka, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł11 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt studio z antresolą przy ul. Stanisława Małachowskiego 52 lok. 12 B/2 w centrum Będzina. -Nieruchomość- lokal o powierzchni 11,09.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,50 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

92,50 zł/m²40 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal 40 m (serce Rynku w Przemyślu) Duża Witryna Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 40 m , położony na parterze kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48,27 m² 64,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia. Lokalizacja Nowa Papiernia to wyjątkowy kompleks mieszkalny, który powstał w sercu historycznego przemysłowego Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46,90 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu nieopodal toruńskiej Starówki - spacer na nią nie zajmie Ci więcej niż 15-20.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł121 m² 5 297,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 32m2 na Bemowie w nowo powstałym apartamentowcu przy ulicy / Rozłogi 16/ lazurowa z dobrym dojazdem do stacji metra Bemowo Niska zabudowa - blok 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 102 zł27,16 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Lokalizacja - morze, las i miasto w jednym miejscu kilka minut spacerem do terenów zielonych Kępa Redłowska sąsiedztwo słynnego Klifu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kłodzko, ul. Pl. Chrobrego powierzchnia: 59 m.kw. Liczba pokoi: 2 piętro: 3 z 3 media: prąd, gaz , woda czynsz: 1700 zł( odstępne) plus 157 zł wspólnota kaucja: 1500 zł opis:.

Szczegóły ogłoszenia

448 364 zł66,92 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M4, położonego przy ul. Kolonia Stella o powierzchni 66,92 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł46 m² 18 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150 m² 3 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:849 m²

Divo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Trzebini, położony przy ul. Św. Stanisława, zaledwie kilka minut od Rynku. Nieruchomość o powierzchni około 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł144,40 m² 7 583,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne Bliźniaki (144 m ) - Stary Kisielin | Gotowe Łazienki | Pompa Ciepła Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i spokojem? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel! Bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie po remoncie, idealne dla pary. Spokojna okolica, ciche osiedle, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47 m² 11 170,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w świetnej lokalizacji przy ul. Krzywoustego w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Naryjski Młyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł136,28 m² 2 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości M2 Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Naryjski Młyn, gmina Miłakowo, województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

  pln/ukr od już! Do wynajęcia bardzo słoneczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na parterze wysokiego budynku z windą przy ul. Lotniczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m Gostyń, ul. Mieszka I Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł69,74 m² 8 574,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim inwestycja gotowa bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 69,74m2 - balkon - piętro: 2 z 8 - ogrzewanie, woda: sieć.