Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 900 zł29 m² 8 962,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z oddzielną sypialnią o powierzchni 29 m . Znajduje się na 4. piętrze w bloku z lat 70. Budynek wykonany z wielkiej płyty. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, elegancki apartament 2-pokojowy położony w prestiżowym budynku Nordic Tower, w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł76,90 m² 3 250,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 76,90 m2 położone w miejscowości Smoleń, 5 km od Choszczna. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, otwarta kuchnia. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice nowoczesną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł60,10 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Zalesie

Zalesie,zachodniopomorskie

17 900 zł270 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Duży obiekt na wynajem nieopodal miejscowości police. Przedstawiam ofertę wynajmu obiektu na wynajem pod pracowników. Nieruchomość jest przewidziana na minimum 30 osób. Obecnie składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 265 zł41,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,80 m² 5 762,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Janów, zlokalizowanego przy ulicy ul. Zamkowej 51. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 4 sypialnie + salon. Domy W cenie mieszkań, już od 599.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 m² 20 789,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19 m, położona na ostatnim, 10. piętrze w zadbanym budynku przy Al. Jerozolimskich 137. Mieszkanie do remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł8 600 m² 44,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertę stanowią dwie działki dolegające do siebie sprzedawane w komplecie. Jedna o pow.3000 m z wydanymi warunkami zabudowy na dom parterowy z użytkowym poddaszem wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku-Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł4 473 m² 214,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działka budowlana O potencjale inwestycyjnym Gortatowo, ul. Swarzędzka | gmina Swarzędz Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona w Gortatowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 309 m² 164,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Jagodne Prażmowo, gm. Ryn (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

63,88 zł/m²407 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 407m2, parter, parking, świetna lokalizacja - Lubin Tylko u nas! Oferujemy d o wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 407m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 700 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 17ar położona w Librantowej (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania gminy Chełmiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł65,60 m² 22 088,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Przestronne 3 pokoje na 4. piętrze z balkonem Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł14 200 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolno-inwestycyjna doskonała inwestycja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-inwestycyjną o powierzchni 1,42 ha, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł81 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 3 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 012 589 zł40 367 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt, który pracuje na biznes Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 40 367 m (4 ha), położony bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8 jednej z kluczowych arterii transportowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 230 000 zł9 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 9500 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części Duchnowa dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na zieleń | Krężnica Jara | blisko Lublina Na sprzedaż oferuję przestronny, wyposażony dom wolnostojący o powierzchni 180 m , położony na malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w Korczynie o powierzchni użytkowej 165 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 597 zł127,89 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez pcc bez prowizji Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127,89 m2. Segment środkowy. Cena od 933 567 zł. Dostępny również segment skrajny. Polecam duży dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł911 m² 186,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu - projekt Przejrzysty wariant X - Pędzewo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 911 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,50 m² 8 658,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Komfortowy dom z ogrodem | 86,5 m | Jenkowice (gm. Oleśnica) | kominek, ogrzewanie podłogowe Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia, prywatność i szybki dojazd do miasta? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł21 560 m² 29,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 560 m²

Gospodarstwo rolne w czworoboku z bezpośrednim dostępem do rzeki, 6 km od morza. Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni gruntów 21 560 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 600 m² 96,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna Działka z Potencjałem w Okolicy Gór Sowich! ? Lokalizacja: wieruszów k. Świdnicy (dolny Śląsk) Cena: 155 000 pln Powierzchnia: 16 arów (1600 m ) Opis Działki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł4 151 m² 420,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną w Gliwicach , obręb Wójtowe Pola na Sikorniku. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem 11upn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 603 zł46,57 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

752 580 zł8 362 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych pod Giżyckiem okolice jeziora Kisajno i Wojsak Osiem działek budowanych przygotowanych do zabudowy z urządzonymi drogami wewnętrznymi. Teren otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 021 m² 783,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł67,40 m² 63,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i słonecznego mieszkania 3-pokojowego, położonego w nowoczesnym apartamentowcu przy al. Jana Pawła II w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

99 630 zł810 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana mn/5 | 810-2143 m | 25 min do Wrocławia | faktura vat - bez pcc, 123 zł / m (brutto z fakturą vat) Lokalizacja w mapach Google:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł123,50 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 124,12 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł157 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Polecamy do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, garażem jednostanowiskowym na działce 31 arów w urokliwym miejscu w Pysznicy. Komfortowy dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²700 m² 16 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Idealny pod handel, usługi, magazyn lub produkcję lekką | Do adaptacji Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 700 m , położony w miejscowości Bystra. Nieruchomość.