Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 000 zł34,80 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę , którą jest kawalerka położona na Czechowie z potencjałem na adaptację dwóch pokoi. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal/budynek o pow. ok. 1200m2 zlokalizowany w Łagiewnikach tuż przy granicy z Buskiem-Zdrojem. Budynek usytuowany na ogrodzonej, częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Lubaczów,podkarpackie

1 300 000 zł282,90 m² 4 595,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 282,90 m2 z pięknym i dużym ogrodem. Dom usytuowany jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 zł/m²14,25 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 14,25 m2 zlokalizowany w budynku Dworca w miejscowości Ruciane Nida na działce o numerze 709. Stawka czynszu wynosi 14,00zł/1m2 netto+ vat.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal użytkowo mieszkalny o powierzchni 52 m

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,64 m² 7 709,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ager Nieruchomości prezentuje interesujące mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze wysokiego bloku, na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jasne, rozkładowe, dwustronne, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! wolna przestrzeń biurowa W prestiżowej, kameralnej kamienicy! oferta wynajmu lokalu biurowego - położonego W nowoczesnej, nowej kamienicy z 2012r. NA starym mieście - biura.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł45 m² 18 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Przedmiotem sprzedaży całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma (2) budynkami rekreacyjnym, 1-kondygnacyjnymi z poddaszem użytkowym gotowymi do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,89 m² 10 720,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż lokalu na ekskluzywnej inwestycji 'vis a vis' przy ul. Wólczańskiej niedaleko m.in. Parku Klepacza, politechniki łódzkiej oraz ul. Piotrkowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny, usługowy o powierzchni użytkowej około 500 m2 usytuowany na działce 8 arów. Działka ogrodzona z bramą otwieraną automatycznie oraz z wybrukowanym.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł115 m² 93,91 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** Dwupokojowy apartament w budynku z basenem, fitness* Do wynajęcia dwupokojowy, klimatyzowany apartament na Mokotowie, przy al. Jana III Sobieskiego. Apartament znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł510 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z wz o powierzchni 5,1 ara z możliwością zakupu również drugiej działki o powierzchni 5,2 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł44 m² 13 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne od pierwszego dnia, a jednocześnie da Ci poczucie przestrzeni, którego często brakuje w nowych inwestycjach? Ten 2-pokojowy układ o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,50 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Bródnowski | ul. Suwalska | 3 pokoje | 47,5 m2 | balkon. Tuż przy metrze, nowo wyremontowane mieszkanie. : dla kogo? - Dla singla lub pary, którzy szukają komfortowego, gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł230 m² 9 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu do sprzedaży położonego blisko centrum w świetnej lokalizacji ze znakomitym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Bez prowizji ze strony.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 013 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1013 m2 ( z pozwoleniem na budowę ) położona w Piaśnicy Wielkiej w gminie Puck. Pozwolenie zezwala na postawienie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 265 zł32,11 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 800 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość położonej w Telatynie, składającej się działki 0,88 ha, na której znajduje się drewniany dom, drewutnia, piwnica ziemna.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł184 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Wyjątkowe miejsce, wręcz wymarzona lokalizacja, urocza dzielnica, duży wygodny dom dla kilkudzietnej rodziny, budynek o ciekawej architekturze i designerskich rozwiązaniach np. pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł102,91 m² 8 696,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Majewska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję powstającą w spokojnej i atrakcyjnej części Myślenic, przy ul. Senatorskiej 12. Inwestycja obejmuje budowę 4.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu o powierzchni 24 m2 zlokalizowane w Gliwicach, usytuowane na 1. piętrze w oficynie z niskimi kosztami utrzymania. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł296 m² 253,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę rod w cichej i spokojnej okolicy! Działka zlokalizowana w pobliżu ul. Biskupińskiej. Na powierzchni 296m2 wymurowano domek (około 35m2) w skład.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł78,51 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 9.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Komfortowe mieszkanie na wynajem | 78 m | Metro Księcia Janusza | Wola Do wynajęcia przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 66 m2 przy ulicy Strażackiej. To atrakcyjna lokalizacja na rzeszowskiej Drabiniance, która cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 018 m² 73,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z gotowym projektem domu i aktualnym pozwoleniem na budowę! Jeśli marzysz o budowie własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 330 m² 135,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Bohdan. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 1330m2 - Warunki zabudowy: zabudowa Zagrodowa ( dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym 70m2) - Media:.

Szczegóły ogłoszenia

624 900 zł63,50 m² 9 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Po remoncie! - Cicha i spokojna okolica - Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej - Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł232,40 m² 10 111,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Atuty: - komfortowy układ funkcjonalny-przestronne wnętrza, salon 4 m wysokości - Wielki Kack- zielona część Gdyni z terenami spacerowymi, las- 900 m - spokojne otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł264 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Opis Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 264 m Powierzchnia działki: 576 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²105,50 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 105,50m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową, gastronomiczną lub handlową. Składają się na niego: główna sala, 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł143,57 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jesteśmy dostępni także wieczorami i w weekendy - zadzwoń Atuty domu garaż + dodatkowe miejsce postojowe w cenie ogrzewanie podłogowe w całym domu wentylacja mechaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł98,08 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta, nieopodal Placu Krakowskiego. Mieszkanie rozkładowe - trzy niezależne pokoje, dwie łazienki, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Stepnica,zachodniopomorskie

12 500 zł185 m² 67,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł91,68 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 389 m² 178,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Starzynie przy ul. Lipowej. Przedmiotem sprzedaży jest działka 1389m2. Druga linia zabudowy. Starzyno położone jest na Pobrzeżu Kaszubskim w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł400 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom mieszkalno - usługowy 400 m Z tarasem I kominkiem | klimatyzacja | garaż 3 sypialnie | Taras i ogród | Kominek | Klimatyzacja | Ogrzewanie podłogowe (gaz) | Monitoring + alarm |.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł55 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone na parterze zadbanego budynku, w świetnie skomunikowanej części Pomorzan. Lokal przeszedł generalny remont, podczas.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²50 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 50m2 na wynajem Nowoczesny budynek biurowy, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, oferuje wygodną przestrzeń biurową, którą można dostosować do wymagań najemcy. W pobliżu znajduje się.