Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 000 zł2 865 m² 94,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2865 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

26 800 zł706 m² 37,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate przedstawia nowoczesny budynek magazynowo-biurowy 706 m - Białołęka, północna Warszawa Atuty nieruchomości Świetna ekspozycja i doskonały dojazd do S8 i A2 Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

79,66 zł/m²59 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy- wynajem Katowice Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 59 m2 znajdujący się w budynku sądu w Katowicach. Miejsce mieści się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,82 m² 15 662,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,82 m , położonego przy ul. Hawelańskiej 25 na poznańskich Winogradach. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

618 760 zł88,71 m² 6 975,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowe osiedle zielona dolina - segment środkowy o powierzchni użytkowej 88,71 m2 na osiedlu Pyrzyckim. Na parterze znajdować się będzie salon z aneksem kuchennym 39,71 m2, wc 3,211 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł150 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Kołobrzeg - hala magazynowa/chłodnia na wynajem! Przedmiotem najmu jest hala usługowo-magazynowa o powierzchni ok 1000 m2 w Kołobrzegu w przemysłowo-usługowo-handlowej dzielnicy miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cieszyn,śląskie

171 380 zł902 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cieszyn ul. Bociania. Na sprzedaż działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową położone w Cieszyn - Mnisztwo ul. Bociania. Cena 190 zł za m2 - do negocjacji. Numery działek: dz. 85/4.

Szczegóły ogłoszenia

113 730 zł1 338 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichym miejscu Sieradza Mamy na sprzedaż działkę na os. Herby w Sieradzu. Kształt prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny gdzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,47 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, ciepłe mieszkanie z osobnym wejściem i osobną klatką schodową w budynku piętrowym z 2008 roku. Budynek znajduje się na cichej, kameralnej uliczce. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

863 712 zł59,98 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 035, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł255,87 m² 8 594,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu zieleni - wola krobowska gm. Grójec najważniejsze informacje - Powierzchnia domu: 255,87 m (użytkowa mieszkalna: 150,21 m , użytkowa z garażem: 196,90m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 035 zł34,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,74 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 59,74 m , zlokalizowane na ostatnim 4 piętrze położonym w sprawdzonej i cenionej lokalizacji - centrum Suwałk, ul. Korczaka 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł1 909 m² 183,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod budowę wymarzonego domu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1909 m położoną w centrum Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nieruchomości Dudek oferują Państwu klimatyczną wille w centrum Szklarskiej Poręby. Nieruchomość o powierzchni terenu 1050 m2 na której posadowiono wille o powierzchni 136 m2 oraz domek.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne, trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie z balkonem na parterze w bloku. Bardzo zadbane, świeżo po remoncie. Klatka zadbana, dobre sąsiedztwo, wspólnota zgodna. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz niedrogiego mieszkania na wynajem w Centrum? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego w Koninie przy ulicy Dworcowej 9. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:68 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sklepu - lokalu użytkowego w Zgierzu , osiedle 650-lecia do wynajęcia. Lokal wybudowany na działce 68m2, dzierżawionej od.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! okazja! 10% stopa zwrotu! Sprzedam dom wolnostojący na działce 1309 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²106 m² 5 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pięknie doświetlone biuro z widokiem na Plac Wolności. Taras 40 mkw pozwala na korzystanie z widoków. Open space z własnym aneksem kuchennym, z przestrzenią dla recepcji i 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł57,77 m² 17 258,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż nowoczesny Apartament z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł226 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:639 m²

NA sprzedaż przestronny dom wolnostojący, idealny dla rodziny. Nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej ok 250 m2, użytkowej 226 m2, bardzo dobrze usytuowany względem stron świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł128,48 m² 6 382,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ekskluzywna oferta sprzedaży Nowoczesna rezydencja w zabudowie bliźniaczej Jachranka | gmina Serock Elegancja. Komfort. Prestiżowa lokalizacja. W sercu zielonej, kameralnej części Jachranki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe (stan prawny- udział w nieruchomości) zlokalizowane na parterze stylowego domu 4 lokalowego, w urokliwym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 506 m² 130,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna | Radomsko | 1.1506 ha | strefa przemysłowo-usługowa Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 87 (obręb 003) , położona w Radomsku ,.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł1 150 m² 377,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni ok 1150 m2. Cicha spokojna okolica wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,14 m² 7 332,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły, w przy ul. Sikorskiego, w niskim zadbanym bloku na 1 piętrze! Funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,46 m² 11 457,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 538 m² 371 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom po generalnym remoncie w centrum Maszewa gotowy do wprowadzenia! Oferuję wyjątkowy dom poniemiecki położony w samym sercu Maszewa. Nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,30 m² 13 303,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zalety nieruchomości: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą - możliwość zakupu przez obcokrajowca bez zgody ministerstwa - 5 minut pieszo do stacji skm - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,74 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie w Oświęcimiu na os.Nad Stawem, przy ul. Krzemieńczyk. Lokal o powierzchni 61,74 m2, położony na I piętrze w budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

34,74 zł/m²230,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokal o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,37 m² 20 337,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

[eng below] Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie ul. Klementyny Hoffmanowej 6b, kraków nieruchomość -lokal wykończony w wysokim standardzie, zgodnie z projektem architekta -powierzchnia: 34,37.

Szczegóły ogłoszenia

31,30 zł/m²16,36 m² 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Kraśnik przy ul. Kolejowej 55. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł29,75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na 1. piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

713 790 zł56,65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,65 mkw usytuowane na VIII piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 696 457 zł94,30 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 95 m | 2 balkony | rozkładowy | Jeżyce | design & komfort Wyobraź sobie miejsce, w którym design spotyka się z funkcjonalnością, a codzienność nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

991 783 zł33,17 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY SZEREG UŻYTECZNYCH PRZESTRZENI.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wynajem, apartamentu o powierzchni 40 m2 w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.