Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 zł/m²50,99 m² 4 844 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 50,99 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł978 m² 812,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: do sprzedaży d ziałka budowlana o powierzchni 978 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Gubińskiej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 103 m² 6 255,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Topowe miejsce! Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji w Trójmieście - w Gdyni Kamiennej Górze, która stanowi eklektyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Płoty,zachodniopomorskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży warsztat samochodowy położony w centrum Płot na działce o pow. 900 m2. Powierzchnia warsztatu wynosi 180 m2 i składa się z 2 dużych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża i urokliwa działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną położona w miejscowości Leźno, przy ulicy Jarzębinowej. Wielkość działki 1500 metrów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł27 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż w naszym biurze kawalerka o powierzchni 26,2 m usytuowana na parterze nowoczesnego bloku z 2008 roku na ul. Chołoniewskiego. Usytuowanie bloku to możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 997 000 zł5 543,72 m² 1 622,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 211 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest zakład produkcyjny składający się z zespołu budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych zlokalizowany w Lubartowie. Zakład usytuowany jest na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48,20 m² 19 688,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze zalety tej nieruchomości: - mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie (obejmującym także wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno - kanalizacyjnej i położenie gładzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 944 zł53,12 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł750 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w centrum Stargardu- budynek liczy 750 m i obejmuje trzy kondygnacje: piwnicę, parter oraz pierwsze piętro. To uniwersalna przestrzeń, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 320 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Wielogłowy, położonej niedaleko Nowego Sącza. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jacewo

Jacewo,kujawsko-pomorskie

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wraz z warsztatem. Nieruchomość gruntowa posadowiona na działce 1382m2. Istnieje możliwość zakupu samego domu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,33 m² 4 853,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena .Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na pierwszym piętrze , które łączy wygodę życia w lokalu z atutami domu - własnym garażem oraz ogrodem. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duża działka leśna o powierzchni 6 hektarów. Wymiary działki 200x520 Położona nieopodal źródeł rzeki Tarczynki. Możliwość dokupienia działki obok o powierzchni blisko 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,24 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 33,32 m - Hel Oferta w przygotowaniu. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,32 m , położone w wyjątkowej lokalizacji w nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w Hanza Tower - 80 m2, 23. piętro, widok na jezioro Dąbie Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 23. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga przedsprzedaż Rezerwuj już dziś. Startujemy ze sprzedażą nowej puli mieszkań na tym osiedlu - 3 budynki zostały już oddane do użytku (zdjęcia zrealizowanych budynków w galerii zdjęć).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł161,80 m² 9 579,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,92 m² 9 996,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie W kamienicy Z potencjałem okolice ul. Podwale Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł95 800 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjny grunt rekreacyjny o powierzchni 95 800 m , położony nad urokliwym jeziorem, w malowniczym otoczeniu przyrody w miejscowości Szczepanów (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Blue Real Estate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cenionej i spokojnej części Mierzyna. Oferujemy komfortowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,50 m² 8 685,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, skrajny segment zabudowy szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe w Przychodni w Wielkiej Nieszawce przy ul. Przemysłowej. Miejsce idealne na prowadzenie działalności ( biuro projektowe, salon kosmetyczny, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 2.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 300 m² 272,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę zlokalizowaną w Gałkowie, pięknej spokojnej miejscowości znanej z hodowli koni, zawodów i pokazów koni oraz jazdy konnej. Nieruchomość składa się z 2 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura na wynajem - Dąbrowa Office Park, 16 km od Poznania Do wynajęcia elastyczne powierzchnie biurowe w nowoczesnym kompleksie Dąbrowa Office Park. Ponad 5000 m przestrzeni klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w piwnicy w kamienicy w centrum Przemyśla Do wynajęcia piwnica dwukondygnacyjna 2 X po 200m2 w zabytkowej kamienicy narożnie usytuowanej u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł210 m² 8 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka inwestycyjno - budowlana 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł5 039 m² 150,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i pięknych widoków na wsi, a jednocześnie chcesz być blisko miasta? Idealnie się składa. Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość gruntową w Mrozach Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 328 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę w Kajetanach powierzchnia 1328m2 o wymiarach 26mx51m. Wszystkie media w drodze. w mpzp działka ma przeznaczenie mu mr (mieszkaniowo usługowa),.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł151 m² 5 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom, w którym wszystko jest już poukładane i Ty możesz po prostu wejść i zacząć żyć stalowa wola, ul. Wańkowicza 78 | osiedle hutnik Są domy, które wymagają decyzji od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

648 900 zł100 m² 6 489 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukając obszernego mieszkania, często odstrasza nas wysoki czynsz. Wyobraźmy sobie jednak ponad 100 metrowe, położone nieopodal parku mieszkanie gdzie czynsz kształtuje się w okolicy 550 zł.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł400 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rod myślęcinek , domek całoroczny, kanalizacja , woda Działka ,rod, w bydgoskim Myślęcinku 400 m2 całość ogrodzona z miejscem wjazdowym na działce dla samochodów. Domek murowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 500 zł61,43 m² 17 556,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! dla inwestorów i nie tylko Oddanie lokali IV kwartał 2024 Jedyne w swoim rodzaju apartamenty w prestiżowej części Poznania niedaleko Starego Rynku Unikatowa lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,46 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym po prostu dobrze się mieszka? Takiego, do którego wracasz bez pośpiechu i gdzie wszystko jest na swoim miejscu? To mieszkanie jest stworzone dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł217,88 m² 13,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 738 m²

DO sprzedaży lub wynajęcia obiekt magazynowo-warsztatowy O pow. Użytkowej 667 M2 Z ogrodzonym placem oraz pomieszczeniami biurowo - socjalnymi położony W atrakcyjnej lokalizacji.