Nieruchomości

239 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

400 000 zł56,27 m² 7 108,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 lokali mieszkalnych w nowopowstającym budynku w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: adres: ul. Boczna, grodzisk Wielkopolski działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 118 600 zł3 531 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjn A ! Oferujemy do sprzedaży działkę usługową - handlową w przemysłowej części Olsztyna na osiedlu Kętrzyńskiego. Działka ma powierzchnię 3531 m2 - kształt.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 500 zł468,20 m² 5 979,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom, dwupokoleniowy na prawobrzeżu w Szczecinie Budynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny poziomy: 1.przyziemie: garaż 34,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 160 m² 331,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1160 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

167 520 zł1 047 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Piękne widoki na okoliczne lasy, z dala od miejskiego zgiełku oraz dogodny dojazd do nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł227,88 m² 789,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w centrum miasta Bolkowa. Powierzchnia całkowita to 227,88m2. Na parterze znajduje się: holl, kotłownia, toaleta, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł38,26 m² 18 217,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie od pierwszego właściciela z pięknym widokiem. 3 pokoje , duży balkon, kuchnia prostokątna z meblami w zabudowie. Ogrzewanie miejskie.Okna plastikowe w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12,45 m² 15 983,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę z widokiem na góry, położoną na II p. kamienicy w Karpaczu. Na powierzchnię 12,45 m2 ( skosy, po podłodze ok.30 m2 ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł74,84 m² 12 920,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Otrębusach, blisko wkd Miło nam zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,84 m , położone na parterze, na zamkniętym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 330 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:73 500 m²

Wyjątkowa posiadłość w sercu Beskidu Niskiego idealna pod pensjonat, hotel lub agroturystykę Zanurz się w ciszy, zapachu modrzewiowych bali i szumie czystej rzeki Wisłoki. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł801 m² 179,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Jasienica - działki budowlane W spokojnej, zielonej okolicy! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

15 055 560 zł28 953 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny grunt przy klifie Polecamy Państwu działkę rekreacyjną położoną w miejscowości nadmorskiej Trzęsacz. W pierwszej linii zabudowy od morza, z bezpośrednim i wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane przy ul. Traktorowej. Lokal znajduje się na 2. piętrze (z 2) w niskim, kameralnym budynku z 1995 roku spokojne, kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł20 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sanockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament na drugim piętrze z windą (w budynku trzypiętrowym), położony na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym osiedlu nove villove. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł120,42 m² 18 269,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament na Woli Justowskiej - światło, przestrzeń i zieleń w harmonii Jasna przestrzeń otwarta na otoczenie Ten apartament stworzył wyjątkową przestrzeń komfortu na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł475 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana w 3 kilometrów od miejscowości Płoty. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²42 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 42,04 m2. Lokal położony jest na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł915 m² 512,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 915 m , położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł76 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz ciszy i spokoju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w malowniczej i spokojnej okolicy Trzebniowa / Ostrężnika. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł64,63 m² 13 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | Stan deweloperski | Czyżyny | Inwestycja 2026 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m , zlokalizowane przy ul. Romana Ciesielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Luboń,wielkopolskie

1 450 000 zł211 m² 6 872,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Luboń, ul. Bukowa przestronny dom z basenem Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości położonej w podpoznańskim Luboniu, przy ulicy Bukowej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł445 m² 4 157,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 38m po podłodze 45m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł129,47 m² 2 703,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 123m^2, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Zbrodzice w Busku-Zdroju. Dom wg projektu 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł157,20 m² 7 627,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego w dzielnicy Baranowice w Żorach. Dom wybudowany i oddany do użytku został w 2017 r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł79 m² 94,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić apartament na Mokotowie. Atuty - Wyjątkowa lokalizacja - Funkcjonalny rozkład - Otoczenie zieleni - Concierge Nieruchomość Jest to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (3 niezależne pokoje), znajdujące się przy ul. Pilotów (okolice Ronda Młyńskiego). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 5. piętrze, a jego metraż liczy 48.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana z widokiem na góry - cisza, natura, świetna lokalizacja | Łodygowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2200 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł132 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł965 m² 196,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W rutkach Malowniczo położone 2 działki o łącznej powierzchni 965 m 2 w Rutkach, gm. Margonin. Działki płaskie, w kształcie prostokąta, nieogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bocian,mazowieckie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Zamieszkaj w urokliwym Bocianie! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 130m2 oraz garażem o powierzchni 103m 2. Nieruchomość położona jest w małej miejscowości Bocian,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie z wnęką na 3 piętrze w wieżowcu, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji z dużą działką do którego dojazd do Lutomierska bądź Konstantynowa Łódzkiego jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zespół Annderson prezentuje ofertę dla osób z wizją przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 2. piętrze w solidnej, międzywojennej kamienicy. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku, na zamkniętym osiedlu Novelo (murapol) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł48 840 m² 89,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa Goleniów okolica, zachodniopomorskie. Działka położona w obrębie miejscowości Redostowo przylegającą bezpośrednio do starej drogi krajowej nr 6 Szczecin Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,50 m² 7 608,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

783 265 zł22 379 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł671,59 m² 36,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania w Wysogotowie. Doskonała lokalizacja gwarantuje szybki wyjazd na autostradę A2, ulicę.