dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kawalerkę usytuowaną w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

21 500 000 zł1 075 m² 20 003,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy Warszawa Wilanów, ul. Wiertnicza Nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 1075 m , zlokalizowany przy ul. Wiertniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, usytuowane w świetnej lokalizacji - przy ul. Opinogórskiej, w cichej części Pragi Południe. Otoczenie pełne zieleni, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

798 000 zł61 m² 12 986,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zainwestuj w nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,45 m , przy ul. Białostockiej 24 - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

699 500 zł31 m² 22 919,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje Mieszkanie o powierzchnii 30,52 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Łukowskiej w pobliżu pętli autobusowej Witolin. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi - jeden pokój z balkonem. Kuchnia ciemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń - Saska Kępa, ul. Arabska Na sprzedaż przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w zielonej i cichej części Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Praga-Północ,Warszawa

1 080 000 zł50 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem i widokiem na panoramę Warszawy! Powierzchnia: 50 m | Taras: 50 m | Cena: 1 080 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 763 310 zł111 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż o powierzchni 110,9m2 w prestiżowym apartamentowcu z własnym kompleksem wellnes spa sport oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 808 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego przy ulicy Szkoły Orląt na Gocławiu. Piękny widok na zieleń! Atuty w punktach: - mieszkanie w głębi osiedla, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł63 m² 16 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,45 m usytuowane na parterze w budynku z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

616 000 zł35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,2m2, zlokalizowane na parterze w czterokondygnacyjnym budynku na ulicy Villardczyków, kabaty. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

575 000 zł30 m² 19 327,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 29,75 m , położonej na wysokim parterze kameralnej kamienicy z 1935 roku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł39 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie do wprowadzenia Budynek z 1960r, cegła, kamienica Wysokość 2,80 m Ekspozycja wschód-zachód Dwustronne Piwnica 4 m Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bracławska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Praga- południe. Mieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2024r. podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

875 000 zł58 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Bliska Wola Świetna lokalizacja doskonała komunikacja! 56,5 +2 m2 piwnicy wszystko na kw Mieszkanie znajduje się na rogu al. Prymasa Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

977 317 zł45 m² 21 517,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc nie współpracujemy Z pośrednikami dni otwarte: rezerwacja terminów**: skontaktuj się lokalizacja Osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

629 500 zł37 m² 16 894,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metro 200m Szeligowska Tylko ok. 200 metrów do planowanej stacji metra Chrzanów idealna lokalizacja dla osób ceniących szybki dojazd Mieszkanie dwupokojowe z kameralnym ogrodem 37m2 idealny na grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o pow 36 m2 położone na szóstym piętrze w bloku z windą przy ul. Okocimskiej. Doskonała lokalizacja blisko metra! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 866,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni urządzonego, funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 59,9 m , zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Triton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 599,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność Do sprzedania zadbane, ciche, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul. Kluczborskiej z dużym tarasem i ogródkiem. Mieszkanie wykończone w stylu loftu. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł28 m² 28 393,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka na sprzedaż Warszawa, śródmieście, oboźna - 28,14m2 799 000 zł 28 393,75 zł/m2 powierzchnia 28,14 m2 Lokalizacja mazowieckie, warszawa, śródmieście, oboźna Powierzchnia całkowita 28,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

642 000 zł44 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2003roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

800 000 zł33 m² 24 242,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na warszawskiej ochocie Lokalizacja & Komunikacja: - przedszkole znajduje się przy ulicy Rabsztyńskiej a szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szekspira

Las Bielański,Warszawa

714 000 zł51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | Księga wieczysta | Bez obciążeń Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i jasne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na warszawskich Bielanach zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

820 000 zł42 m² 19 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Krzyżówki na warszawskim Żeraniu. Inwestycja Riviera Park - Marvipol. Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

549 373 zł27 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż apartament inwestycyjny - gotowy biznes pod klucz Lokalizacja: warszawa Ursynów, ul. Pileckiego 69 Powierzchnia: 27,47 m na 4. piętrze z windą Układ: *część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić gustowny apartament zlokalizowany w samym centrum Mokotowa. Atuty - Wysoki standard - Funkcjonalny rozkład - Duża ilość przeszkleń - Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł48 m² 21 722,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przestronne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Imielin,Warszawa

945 000 zł84 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dotępne od 10.08.2025R ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ! REWELACYJNA OFERTA - FENOMENALNA LOKALIZACJA!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

940 000 zł42 m² 22 201,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka z ogródkiem i wysokimi sufitami - Mokotów, bez pcc i prowizji Powierzchnia mieszkania: 42,34 m Ogródek: ok. 29 m Cena mieszkania: 940 000 zł Cena za m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

740 000 zł60 m² 12 231,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Blisko Stare Miasto, metro, zielone tereny zoo lub Parku Praskiego- to idealna lokalizacja dla osób, które kochają Warszawę, spacery i wygodną komunikację. Dodatkowo mieszkanie ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

599 999 zł38 m² 15 768,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie na Mokotowie! Zlokalizowane w zielonej części Dolnego Mokotowa. 2 pokoje, idealny rozkład słoneczna południowa ekspozycja przestronny salon z kuchnia i sypialnia wyjscie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmochowskiego

Powiśle-Solec,Warszawa

699 000 zł34 m² 20 619,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam! Chciałbym zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33.90 m2 znajdujące się na parterze bloku z lat 30-tych na warszawskim Solcu. Budynek przeszedł pełną renowację pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł113 m² 24 778,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki 5 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Starego Mokotowa na rogu ul. Łowickiej i Narbutta. Apartament jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

3 370 000 zł130 m² 25 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Nowoczesny, jasny i cichy apartament z 2004 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji w samym centrum Starego Żoliborza. Przestronny salon z łatwością może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje 46,25 m Grochów, praga Południe Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,25 m (w tym piwnica), zlokalizowane przy ul. Osowskiej 64/66 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

765 000 zł56 m² 13 554,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałe, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,44 m . Idealne miejsce dla.