dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kabaty,Warszawa

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Nowa niższa cena! Warszawa | Ursynów Dąbrówka I dom 290m2 + 70m2 strych + podgrzewany basen | sprzedaż | działka 873 m2 | 2 590 000 zł Link do wirtualnego spaceru: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Muranów,Warszawa

605 000 zł30 m² 20 363,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, wola, muranów Powierzchnia: 29,71 m Piętro: 4/4 Budynek: kamienica z 1950 r. Atuty lokalizacji Mieszkanie znajduje się w samym sercu Muranowa - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 099 999 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m w inwestycji Nowa Mangalia Etap I, al. Sikorskiego 18. Gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście Południowe,Warszawa

899 000 zł45 m² 20 080,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,77 m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Górnośląskiej, śródmieście w Warszawie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

3 121 775 zł125 m² 24 962,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizja 0% podatek pcc 0% Idealne dla Rodzin a także dla ceniących bliskość infrastruktury miejskiej. Budynek jest usytuowany w drugiej linii zabudowy, gwarantuje ciszę. bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

509 000 zł39 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

2 300 000 zł163 m² 14 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Dwupoziomowe, przestronne i ciche mieszkanie przy Lesie Kabackim Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 249 000 zł64 m² 19 364,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania na w Warszawie? To 3-pokojowe mieszkanie (mokotów / Wilanów) może być idealne dla Ciebie! Gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na pograniczu Mokotowa i Wilanowa! Ustawne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży wyjątkowy apartament z komórką i miejscem w hali garażowej, położony na I pietrze w kameralnym budynku z 2015 r. Komfortowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potułkały

Wilanów,Warszawa

4 590 000 zł220 m² 20 911,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Foreign-Buyer Friendly - No Land Permit Needed! Wyjątkowy dom z ogrodem, widokiem na las, klimatyzacją w każdym pomieszczeniu i dostępem do basenu. Ta nieruchomość to coś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grupy AK Krybar

Siekierki,Warszawa

820 000 zł48 m² 17 259,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje 47,51 m Do wprowadzenia Piękne osiedle Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m , zlokalizowane przy ul. Ak "krybar" na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stegny,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, wyremontowane studio na Stegnach - ulica Soczi 8 Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wyremontowanego dziesięciopiętrowego budynku, który znajduje się przy ul. Soczi 8. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje 57,4 m Grochowska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m , zlokalizowane przy ul. Grochowskiej 56 w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w gotowej inwestycji na pograniczu Gminy Nieporęt i warszawskiej Białołęki, w pobliżu Kanału Żerańskiego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 630,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze U pośrednika mieszkanie - 61,17 m2, ciche słoneczne, z dwustronną ekspozycją wschód - zachód. Usytuowane na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym, rozkład mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

709 000 zł49 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! 709 000 zł | sprzedaż | 49,30 m2 | 2 pokoje | warszawa | korotyńskiego | ochota Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 8 piętrze 12- to piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

W sercu Starej Miłosnej przy ulicy Azaliowej, wśród zieleni i spokojnych uliczek, stoi segment, który łączy klasyczny układ szeregowy z nowoczesnymi udogodnieniami. Wysoki parter, piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

464 744 zł21 m² 21 963,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój hotelowy pod klucz - gotowy model biznesowy Atrakcyjny pokój hotelowy na Pradze Południe gotowy model biznesowy Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 21,16 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 599 000 zł79 m² 20 266,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! :) Wyjątkowy Apartament doświetlony z czterech stron świata, z 80 m tarasem na dachu do własnej aranżacji z widokiem na panoramę Warszawy w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka z pięknym widokiem i balkonem na Żoliborzu do własnej aranżacji Idealna lokalizacja, świetna inwestycja! Lokalizacja: ul. Elbląska 67, żoliborz Świetnie skomunikowane miejsce:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 199 000 zł93 m² 23 747,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 781,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym w prestiżowym Miasteczku Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 031 355 zł54 m² 18 927 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Wola, przy ulicy Juliusza Konstantego Ordona. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezam

Marysin Wawerski,Warszawa

2 399 000 zł390 m² 6 151,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Twoja Zielona Przystań w Warszawie | 330 m na 720 m działce | Marysin Wawerski Marzysz o miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a do centrum Warszawy dojeżdżasz w 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

517 000 zł39 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

4 200 000 zł414 m² 10 144,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

720 000 zł51 m² 14 201,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielany * ul. Reymonta * 3 pokoje * aneks kuchenny * balkon * piwnica * stacja Metro Wawrzyszew * Oferujemy do sprzedania widne, trzypokojowe mieszkanie (50,7 m2) z balkonem, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

3 200 000 zł171 m² 18 713,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny lokal użytkowy Z dużym potencjałem aranżacyjnym W prestiżowej lokalizacji na mokotowie - domaniewska 22a Kwota brutto - sprzedaż prywatna | 171 m2 | Możliwość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Wawer,Warszawa

12 500 000 zł1 948 m² 3 456,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 616 m²

Starannie utrzymany i funkcjonujący piękny obiekt na bazie zrekonstruowanej i rozbudowanej historycznej austerii. Od ponad 40 lat działał pod znakomitą pieczą w standardzie 4* jako obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 970 000 zł250 m² 15 859,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Teren poniżej skarpy wiślanej, otoczony bujną zielenią, mokotów Sadyba, z już bogatą i wciąż rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

3 490 000 zł293 m² 11 911,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Eurovilla prezentuje nowy, komfortowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej, położony na Ursynowie - Imielinie o pow.293m3 na słonecznej działce o pow.423 m2, składający się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

We speak en, pl, ua, ru Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie, ul. Barcelońska Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

850 000 zł69 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zaledwie 500 metrów od stacji metro imielin na cichym osiedlu Z widokiem na zieleń Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Dodatkowe pomieszczenia: piwnica w cenie + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 143,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zakupu kawalerki w świetnej lokalizacji położonej przy Al. Jana Pawła 55. Usytuowanie nieruchomości zapewnia bardzo dobrą komunikację z miastem. Mieszkanie posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2021r, cegły Ekspozycja: wschód-południe Ciche Wysokość 2,78 m Widok na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Natolin,Warszawa

450 000 zł24 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulna kawalerka 24 m na wysokim parterze w nowoczesnym, 6 piętrowym bloku z windą z 2006 roku, na zielonym Natolinie, kilka minut od parku rowerowego i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

838 000 zł43 m² 19 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Starym Żoliborzu na Ul. Krasińskiego. Kultowy Stary Żoliborz to niezwykle klimatyczne miejsce na mapie Warszawy, dużo Zieleni, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowana na 2 piętrze w wysokim bloku z 1980 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowa Mieszkanie o powierzchni 45,63m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

800 000 zł36 m² 22 026,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 mkw. z loggią, zlokalizowane w prestiżowej części Powiśla przy ul. Leszczyńskiej. To idealna propozycja na start lub jako inwestycja pod wynajem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij