dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł28 m² 24 717,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Koszyki,Warszawa

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: kamienica z 1951r. z windą / al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 074 203 zł57 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu niesamowicie klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z obszerną loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie wyjątkowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

990 000 zł81 m² 12 207,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Białołęka - Tarchomin ul. Pasłęcka Mieszkanie 2-poziomowe + strych Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,10 m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, duży balkon prawie 6 m2. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 209,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rozważasz inwestycję pod najem krótko/długoterminowy? Trafiłeś w punkt! Jaki? Po pierwsze centrum życia biznesowego Woli (rondo Daszyńskiego 10 min komunikacją); po drugie bliskość Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do wyjątkowego, w pełni urządzonego mieszkania o powierzchni 75m , które łączy w sobie design zaprojektowany przez architekta wnętrz z niezwykłą funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

559 000 zł53 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa cena! Zakup za gotówkę! Na razie nie ma możliwości założenia księgi wieczystej. Doskonały punkt komunikacyjny - do przystanku tramwajowego "julianowska" 2 min. spacerem, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł88 m² 22 701,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca wybudowanego przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

2 000 000 zł120 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 320 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 244 763 zł55 m² 22 797,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! mokotów | 3 pokoje | 54,60 m2 | 2 duże balkony | Zapraszamy do oglądania mieszkań znajdujących się na prestiżowym osiedlu apartamentowym w sercu Biznesowego Mokotowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 430 000 zł80 m² 42 661,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Penthouse | Powierzchnia: 80,4 m | 3 pokoje | 50 m taras z ogródkiem | Balkon- 19 m Luksusowy apartament położony w prestiżowej, kameralnej inwestycji Forest Club przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

620 000 zł27 m² 22 760,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do nieruchomości o powierzchni 27,24 m przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Zawady,Warszawa

2 250 000 zł218 m² 10 321,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 218 m. Działka 600 m. Budynek 2 kondygnacyjny Wysokość pomieszczeń na parterze 300 cm. Zaprojektowany na własne potrzeby - projekt indywidualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halki

Wawer,Warszawa

2 649 000 zł161 m² 16 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bliźniak z niespotykanie Wielką Działką w Wawrze Kameralna Ulica, spokój i Zieleń, stan Deweloperski. Niespotykany design. Niespotykany detal i jakość wykonania. Eksperci budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Kinowej 25 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

950 000 zł86 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2 w dobrym stanie technicznym. Spokojna i zielona dzielnica Włoch. Budynek z monitoringiem z 1994r, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 300 000 zł50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Towarowej na bliskiej Woli. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 540 000 zł132 m² 11 668,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 540 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

590 000 zł52 m² 11 240,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bielany, ul. Kwitnąca 19 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 816,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

839 000 zł66 m² 12 673,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Orłów Piastowskich w warszawskim Ursusie. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 5. piętrze w bloku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych. Dwustronna ekspozycja północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego i bardzo funkcjonalnego 5 - pokojowego II poziomowego mieszkania znajdującego się na 3 oraz 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadowskiego

Kabaty,Warszawa

1 189 000 zł82 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (20,35 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Centrum,Warszawa

380 000 zł11 m² 34 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: jednopokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji ul. Kopernika 28. Piękna kamienica Ludwika Gerlacha zrealizowana według projektu Władysława Marconiego, zlokalizowana jest tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

680 000 zł35 m² 19 241,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Nowogrodzka 78 Idealne pod wynajem lub dla singla/pary - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzeźbiarska

Wawer,Warszawa

1 120 000 zł59 m² 18 983,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Osiedle przy ul. Rzeźbiarskiej Wawer Anin | Lokale z ogródkami i tarasami | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż lokale mieszkalne oraz budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Wola,Warszawa

599 000 zł26 m² 23 038,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę 26 m2 w świetnej lokalizacji na Muranowie - Wola. Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią w bloku na Muranowie po wolskiej stronie. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. ul. Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 695 000 zł131 m² 12 944,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Kameralne osiedle sześciu eleganckich domów jednorodzinnych łączy nowoczesną architekturę z naturą i spokojem. Parametry prezentowanego domu: pow. 130,94 m | Ogród 90,8 m | Cena: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 840 000 zł275 m² 6 681,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr V/2025 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł23 m² 28 260,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 23 m , zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy z 1956 r. na Nowym Mieście na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Ciasnej 5. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

452 000 zł28 m² 16 114,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka z dużym balkonem na zielonej Białołęce | 28,05 m | Corellego Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Wilanów,Warszawa

2 850 000 zł159 m² 17 924,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Klimatyczny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej, 159 m2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, ul. Marcepanowa, wilanów. Budynek: dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 245 000 zł127 m² 9 803,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe z balkonem (dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Służewiec,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 47 m na Mokotowie (służewiec), ul. Orzycka. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

7 775 000 zł622 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer - ul. Pożaryskiego 35 Metraż: 622 m Piętro: parter z witrynami Stan prawny: pełna własność Stan: deweloperski Oprócz prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

848 500 zł38 m² 22 200,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,22 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.