dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 588 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 - pokojowe usytuowane na 7. piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie po wymianie. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 150 273 zł93 m² 12 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Nie szukaj kompromisów między życiem w mieście a własnym domem. Ten apartament to unikalna, dwupoziomowa przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

459 000 zł43 m² 10 637,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł74 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzy pokoje Z ogrodem 109m! Kameralne, ciche, otoczone zielenią, bezpieczne osiedle. Mieszkanie jasne, duże okna balkonowe, z każdego pomieszczenia można wyjść na ogród! Doskonały rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kielecka

Stary Mokotów,Warszawa

2 795 022 zł100 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu apartament w nowej inwestycji "kielecka 5" - kameralnym apartamentowcu w sercu Starego Mokotowa, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

449 000 zł23 m² 19 539 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 4. piętrze (bez windy) w odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Lokal znajduje się w nadbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 481,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

779 999 zł65 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,80 m2 położone na Zielonej Białołęce niedaleko Parku Magicznego. 10 min do Stacji Metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 129 999 zł48 m² 23 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkani zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik składające się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - tarasu Funkcjonalny, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Aldony

Praga-Południe,Warszawa

999 900 zł68 m² 14 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie lokal mieszkalno-użytkowy w przyziemiu, wejście z ulicy adres: ul. Królowej Aldony 6 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawady,Warszawa

2 890 000 zł192 m² 15 074,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa 4 You Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa dom, który robi efekt wow2 Są nieruchomości poprawne i są takie, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 670,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

43 m kw, 2 pokoje, balkon + garaż / ursus Doskonała lokalizacja: ulica Posag 7 Panien w modnej części Ursusa. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w nowoczesnym budynku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 845 000 zł754 m² 2 446,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.500.000,00 zł+Vat W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł1 421 m² 837,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja: na sprzedaż narożna działka o pow. 1421 m2 znajdująca się na warszawskim Wilanowie. Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego 200 m2 + garaż. Działka z dwóch stron ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybitwy

Imielin,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 823,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 50,44 m z tarasem oraz prywatnym ogródkiem o powierzchni około 16 m . Na tę powierzchnię składa się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 269 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: mieszkanie z panoramicznym widokiem - Plac Unii Lubelskiej, 15. piętro Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - tuż przy Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 332,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz mieszkania 2-pokojowego, które ma **komfortowy metraż, balkon i otwartą przestrzeń za oknem**, ta oferta może być dobrą propozycją. Mieszkanie ma **56,9 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Szanowni Państwo polecam mieszkanie w historycznej kamienicy na zamkniętej posesji. Magiczne miejsce na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 130 000 zł137 m² 8 248,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (w tym 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Za Żelazną Bramą,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 54,61m2 zlokalizowany w Warszawie na Woli. Osiedle " Za Żelazną Bramą " , budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy przy brukowanej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Ursusa / Stacja pkp Ursus Niedźwiadek 5 minut spacerem / Piwnica 2 m2 / Balkon 1,5 m2 Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

930 000 zł62 m² 14 947 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* rezerwacja * Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym położone w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy - Ursus Szamoty. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł78 m² 16 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskich Włochach, przy ul. Krańcowej. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

1 370 000 zł73 m² 18 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia od właściciela. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się w sprawie pośrednictwa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści ani zdjęć ogłoszenia. Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Las Bielański,Warszawa

495 000 zł33 m² 14 927,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,16 m , położone przy ul. Broniewskiego 97 na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

928 000 zł38 m² 24 286,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 38,21 m, położone na trzecim piętrze apartamentowca. Wysoki standard, całodobowa ochrona, recepcja. Wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2002 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Bielany,Warszawa

905 000 zł50 m² 18 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta na zasadach wyłączności Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną z 2013 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 682,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

960 000 zł37 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku bez windy przy ul. Wilczej 22a w warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 480 000 zł140 m² 24 857,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal W elegancko odrestaurowanej kamienicy. DO własnej aranżacji, klimatyzowany, w świetnej lokalizacji *** please scroll down for description in English or call us Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Ochota,Warszawa

7 200 000 zł480 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:304 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż znajdujący się na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty. Nieruchomość Dom na powierzchnię 480m2 i składa się z 20 pokoi oraz 8.