dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 650 000 zł263 m² 10 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej przy ul. Bruzdowej jednej z najlepszych ulic Zawad. Kameralne osiedle, dużo zieleni, cisza i jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany na 6 piętrze w budynku z windą z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

500 000 zł46 m² 10 893,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje przy metrze Trocka | loggia | do remontu | gotówka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone przy ul. Zamiejskiej 9 na warszawskim Targówku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sępia

Marysin Wawerski,Warszawa

2 199 000 zł317 m² 6 936,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Marysin Wawerski, warszawa, ulica Sępia Oferuję wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej części Marysina Wawerskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Wawer,Warszawa

8 000 000 zł10 400 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ponad 1 ha. Nieruchomość zlokalizowana pomiędzy 2 ulicami. Wymiary: 36m. szerokości i 280m. długości. Media: prąd, woda, gaz w ulicy Brak kanalizacji (w planach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 669,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Imielin,Warszawa

1 550 000 zł80 m² 19 254,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 80,5 m z widokiem na Warszawę, położone na ostatnim, 10. piętrze budynku z 2010 roku, tuż przy metrze Imielin. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 781 523 zł93 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z dużym ogródkiem w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury? Jeśli szukasz jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

945 000 zł63 m² 14 952,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 025 000 zł79 m² 12 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż klimatyczne, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie (e-W) o powierzchni 79 m , położone przy ul. Królowej Marysieńki. Możliwość zmiany układu z 2 na 3 pokoje. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

663 000 zł35 m² 18 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Żoliborzu. 9 pięto gwarantuje ciszę oraz piękny widok na otaczającą okolicę. Blok jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

489 500 zł28 m² 17 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, dział III (prawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bemowo,Warszawa

855 000 zł65 m² 13 153,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 65 m | po generalnym remoncie | loggia z widokiem na zieleń | Chomiczówka Szukasz gotowego do zamieszkania, przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 737 zł56 m² 16 066,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stara Ochota,Warszawa

1 369 000 zł81 m² 16 922,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

@ 80 m z duszą przedwojennej kamienicy | Stara Ochota | Wawelska | 3 pokoje + balkon + winda Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

997 000 zł66 m² 15 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m - Warszawa, bemowo (lazurowa/górczewska). Najważniejsze informacje: lokalizacja: warszawa, bemowo - skrzyżowanie ul. Lazurowej i Górczewskiej Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

944 000 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł80 m² 20 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje, klienci odświeżają mieszkanie. Elegancki apartament 3-pokojowy | 80,4 m | Miasteczko Wilanów | loggia Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Białołęka,Warszawa

777 612 zł72 m² 10 777,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji - zaprojektowane tak, żeby realnie dobrze się w nim żyło. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez podatku pcc 2% To nie jest przypadkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł126 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 126 m Choszczówka Szukasz połączenia komfortu życia w mieście z bliskością przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł143 m² 24 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 690 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 z przepięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Saska. Lokal mieści się na ostatnim 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

667 000 zł42 m² 15 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 598 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

[rezerwacja] Stary Żoliborz nie potrzebuje reklamy potrzebuje decyzji, kiedy pojawia się taka okazja. Dwustronne mieszkanie, które żyje światłem przez cały dzień. Przestrzeń dla pary, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

725 000 zł40 m² 18 084,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1m2, położone przy ul.Coopera 9B na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

509 960 zł23 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun oferty: na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

463 000 zł29 m² 15 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

829 000 zł74 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż z niesamowitym widokiem na las, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone przy ul. Odkrytej na warszawskiej Białołęce - w miejscu, które łączy.