dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 338 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka 26,72M2, 1 pokój, ursynów, ul.AL. Komisji edukacji narodowej (warszawa, mazowieckie, ursynów) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

665 000 zł56 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

*Wyłącznie u nas* Szukasz trzech pokoi przy Pl. Hallera? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Dwie minuty spacerem od Pl. Hallera. Do pętli autobusowej 4 minuty, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

720 000 zł67 m² 10 746,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie jest dwustronne, położone na pierwszym piętrze tuż przy windzie. Dużym atutem jest fakt, iż mieszkanie nie jest zlokalizowane od ulicy, stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 60. Mieszkanie ma powierzchnię 35 mkw. Jest to otwarte studio. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bielawska

Wierzbno,Warszawa

1 299 000 zł128 m² 10 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Chcesz zamieszkać w uroczym, cichym i kameralnym, a jednocześnie bardzo dobrze zlokalizowanym miejscu na warszawskim Mokotowie? Chcesz dobrze zainwestować środki? To jest oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

790 000 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w nowoczesnej dzielnicy Wola Tower. Budynek z 2010 r z garażami podziemnymi. Lokal jest na 8 piętrze z komórką lokatorską w cenie na tym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

527 000 zł34 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**tylko U nas** Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz 2-pokojowej, funkcjonalnej oraz cichej nieruchomości znajdującej się na ostatnim IV piętrze położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze zlokalizowane w dogodnym miejscu w Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój ok 17m2 -pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

719 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam: mieszkanie o powierzchni 48m2 z wyjątkowym widokiem, w dynamicznie rozwijającej się okolicy Woli. Budynek 4 piętrowy, wykonany w tradycyjnej technologii, murowany. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

967 200 zł74 m² 13 079,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

552 997 zł54 m² 10 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe jasne mieszkanie na 1 piętrze w ekspozycji południowo-wschodniej. Salon 19,56m2 z jasnym aneksem kuchennym, sypialnia (10,54m2) i 8,74m2. Łazienka (4,44m2) i praktyczne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł62 m² 17 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje czteropokojowe mieszkanie z dwoma tarasami w Miasteczku Wilanów! Możliwość aranżacji na trzy lub dwa pokoje. Opis Nieruchomości Słoneczne oraz stylowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 401,50 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Wygodne 3 pokoje wykończone w wyjątkowym standardzie. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli w nowo-wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

450 000 zł45 m² 9 955,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią przy ul. Odkrytej na Białołęce. Składa się z dwóch pokoi 18 i 9m 2 , kuchni 8m 2 w aneksie z oknem, łazienki 3,5m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 000 zł18 m² 13 278 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 506 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

686 000 zł58 m² 11 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Komfortowe mieszkanie w odległości 200 m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

815 000 zł83 m² 9 819,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rozmawiam też w językach: ua/ ru/by opis Rozkładowy 4 pokojowy lokal z 3 tarasami o łącznej pow. 42,2m2 usytuowany na 4 ostatnim piętrze w budynku z 2010 roku. Szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

385 000 zł27 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż kawalerkę , idealna dla jednej osoby lub dla klienta inwestycyjnego. Duża stopa zwrotu z wynajmu! Mieszkanie przy samej stacji metra! Pokój z kuchnią przy ulicy Rabsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł128 m² 10 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Chcesz tu zamieszkać lub zainwestować w bardzo dobrze zlokalizowaną nieruchomość na warszawskim Mokotowie, w korzystnej cenie To jest oferta dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

380 000 zł37 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pragnę zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji. Wokół nieruchomość dużo zieleni, cicho a zarazem wszędzie blisko. Nieruchomość położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

576 000 zł32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 32m2 o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Apartament znajduje się na 10 piętrze, nieocenionym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

648 000 zł48 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Saskiej Kępie przy al. Stanów Zjednoczonych Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47,57 m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Dolny Mokotów,Warszawa

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie blisko Parku Łazienkowskiego. Lokal jak i budynek wyremontowany. Wymienione piony, elektryka, okna, hydraulika. Idealny dla rodzin z dziećmi jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

360 000 zł30 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną 30 metrową kawalerkę po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w bloku przy ulicy Ogińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

545 658 zł59 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

569 000 zł43 m² 13 199 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze w centrum Mokotowa przy ul. Domaniewskiej 47. Przewidywany termin oddania do użytku IV kwartał 2022. Inwestycja Central.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 299 000 zł99 m² 13 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% dwie pełnofunkcjonalne łazienki - z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

659 000 zł50 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja! Mieszkanie w doskonałym punkcie Ochoty Grójecka 76 tuż obok hali Banacha blisko do centrum! Świetny rozkład lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym Poszukiwana lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

639 000 zł48 m² 13 249 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje z balkonem na terenie osiedla Zielony Staw w cichej i zielonej okolicy, blisko stacji metra Bemowo Ratusz. Mieszkanie: gotowe do zamieszkania, wyposażone bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

549 000 zł56 m² 9 786,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,10 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Światowida/ Tarchomin Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na 3.piętrze w 3 - piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 32.7 metrowe mieszkanie położone przy ul. Jana Kazimierza 17, wola, warszawa. Budynek z 2016 roku. Status prawny mieszkania: pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

592 000 zł36 m² 16 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul.Solec. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim 9-cio piętrowym budynku. Ekspozycja okien wschodnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 242,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia: bez prowizji, bez podatku pcc. Ciche, 2 pokojowe mieszkanie na parterze w ekspozycji wschodniej z dużym, ponad 52m2 ogródkiem. Salon z kuchnią w aneksie 19,506m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

463 800 zł31 m² 15 082,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 057 475 zł94 m² 11 208 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe jasne mieszkanie na parterze w ekspozycji wschodnio-północnej. Duży ogród 199,07m2. Duży salon 31,02m2 z jasnym aneksem kuchennym, sypialnie: 10,02m2, 14,03m2 i 11,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, całość 37,50 m2 + duże pomieszczenie w piwnicy 7,15 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

39 m2 - gotowe do zamieszkania, klimatyczne 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, z balkonem. Bardzo widne, okna skierowane są na południowy - wschód. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Mirów,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Wola przy ul. Platynowej w wysokim standardzie wykończenia do własnego zaaranżowania, w bliskiej okolicy Śródmieścia, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł61 m² 13 836,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe jasne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Pradze Południe przy ulicy Motorowej. Osiedle forma 2019. Mieszkanie o powierzchni 61,36 m2 znajduje się na parterze w 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Włochy

Włochy,Warszawa

330 000 zł26 m² 12 644 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament Nowoczesny i Elegancki Gotowy do zamieszkania (wykończony i wyposażony) + Klimatyzacja Budynek o podwyższonym standardzie z recepją I pralnią samoobsługową Lokal.