dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pęcherska

Mokotów,Warszawa

1 111 500 zł66 m² 16 941 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Mokotowie idealny dla Twojej rodziny. Salon 18 mkw. Kuchnia 8,87 mkw. Dwie sypialnie 9,82 i 11,85 mkw. Łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

519 000 zł36 m² 14 313,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie posiada 36,26 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Możliwość postawienia ścianki i wydzielenia kolejnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Czerniaków,Warszawa

589 000 zł58 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym z 1969 roku. Okna pcv, podłoga drewniana oraz płytki. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 domów na jednej działce na sprzedaż na Ursusie 400 metrów od stacji kolejowej pkp Ursus. W skrócie: ursus, obok siebie dwa domy, jeden nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 85 m, dwie sypialnie , salon z kuchnia, łazienka , pralnia , dwa przedpokoje i dwa ogródki w tym jeden taras. Mieszkanie na wysokim poziome wykończenia , na wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Wilanów

Wilanów,Warszawa

7 000 000 zł270 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gospodarstwo rolne o powierzchni 12250m2 z budynkiem mieszkalnym 270m2, budynkami gospodarczymi 144m2,dwoma szklarniami-każda o powierzchni 270m2. Budynek gospodarczy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiarusów

Praga-Południe,Warszawa

729 790 zł62 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy kameralny budynek 8-miu lokalowy. Cicha okolica, druga linia zabudowy od ul. Szaserów, w sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe, rezerwat przyrody Olszynka Grochowska (kawałek lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł51 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 przy ul. Majdańskiej. Lokalizacja mieszkania zapewnia dobrą i szybką komunikację z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 980 000 zł138 m² 14 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks 8 domów w zabudowie jednorodzinnej na Warszawskiej Woli. Wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja o awangardowej architekturze charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

454 000 zł35 m² 12 872,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,27 m2 na Muranowie w cichej, spokojnej okolicy, blisko centrum. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

800 000 zł87 m² 9 195,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest cesja umowy deweloperskiej. 4 pokoje/ garderoba z oknem/ balkon/ komórka /miejsce postojowe termin oddania mieszkania listopad/ grudzien 2021 Mieszkania 4 pokojowego 87m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuflewska

Targówek,Warszawa

666 366 zł47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralny apartamentowiec składający się z 13 mieszkań umiejscowiony na warszawskim targówku. Budynek charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy Oferta w nowobudowanym budynku na warszawski Ursynowie Sprzedaż prowadzona bezpośrednio przez Biuro Handlowe Dewelopera Podana cena netto. Obowiązujący jest podatek vat 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Nowodwory,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory Mieszkanie zlokalizowane przy linii tramwajowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 460 592 zł116 m² 12 591 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Cena promocyjna do końca roku! Do sprzedaży ciche , 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,84 m2 położone przy ul. Augusta Hlonda w Miasteczku Wilanów tuż przy parku oraz jeziorku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł54 m² 21 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m w przedwojennej kamienicy na Śródmieście Południowym. Podstawowe informacje: mieszkanie mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie przeszło generalny remont (wymiana: elektryki, paneli podłogowych, stolarki okiennej i drzwiowej, glazury, terakoty, szafek kuchennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulejkowska

Grochów Południe,Warszawa

425 000 zł38 m² 11 273,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Opis: szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia się od zaraz, a jednocześnie chcesz uciec od zgiełku wielkiego miasta? Zależy Ci na doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

689 000 zł64 m² 10 765,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Tylżycka 7 Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m w spokojnej i cichej części Żoliborza. Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencjom za współpracę dziękuję, proszę nie dzwonić w celu przedstawienia ofert współpracy. Do sprzedania bezpośrednio posiadam mieszkanie z dwoma oddzielnymi zamykanymi pokojami, sporym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 590 000 zł240 m² 10 791,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaże w bryle budynku

Doskonała oferta dla firmy ceniącej kameralną atmosferę w świetnej lokalizacji na Saskiej Kępie, ul. Saska Budynek w zabudowie szeregowej doskonale nadający się na wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

643 269 zł64 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Niemal gotowe - odbiór w styczniu 2023 roku. Ostatnie mieszkania! Trzy pokoje : - salon z aneksem 30,90 mkw - sypialnie 9,50 i 11,67 mkw - łazienka 6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 970 000 zł131 m² 15 040,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedaży lokal o powierzchni 130,98 m2 zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie. W pobliżu budynki mieszkalne, sklepy, usługi. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położne przy ul. Kartaginy 1, niedaleko al. Wilanowskiej, przystanek autobusowy - 4 min pieszo, do metra Wilanowska - 8 min autobusem. Zielona spokojna okolica i dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

365 000 zł21 m² 17 381 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Okazja! Pełna własność z księgą wieczystą Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem Apartament znajduje się u zbiegu ulic Ordona, kasprzaka i Al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzesiwa

Zacisze,Warszawa

1 000 000 zł99 m² 10 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanych segmentów jednorodzinnych na warszawskim Zaciszu. Kompleks siedmiu kameralnych lokali mieszkalnych od 69m2 do ~100m2 z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kuflewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 353 600 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

509 000 zł42 m² 12 265,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po remoncie przy ulicy Elbląskiej. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,5m2 znajduje się na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

650 000 zł65 m² 9 954,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 65.3 m2 przy METRZE, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica. : dla kogo? - dla pary, - dla rodziny 2+1, - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz luksusowego mieszkania w prestiżowej dzielnicy, gdzie sąsiedzi są przyjaźni a trawa jest bardziej zielona niż w innych częściach miasta? Jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

510 000 zł55 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje 18,30/8,30/10,60 m2, widna, oddzielna kuchnia 6,50 m2, łazienka 3,50 m2, przedpokój 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

649 000 zł63 m² 10 262,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym dwupiętrowym budynku z 2017 roku bez windy położonym przy ul. Wiązanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

738 000 zł59 m² 12 508,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie mieszkanie o powierzchni 59m2 z loggią na 9 piętrze, zlokalizowane równo 230 metrów od wejścia do stacji Metra Służew. Cicha i spokojna z placami zabaw i alejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiczna

Lewandów,Warszawa

549 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania dwupokojowe całkowicie wykończone mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym zamkniętym osiedlu położonym na tzw Zielonej Białołęce w pobliżu ch Targówek. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

510 000 zł32 m² 16 139 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Górny Mokotów! Osiedle przy ul. Smoluchowskiego! Jest tam wszystko co potrzebne do życia w wielkim mieście. Szkoła, przedszkole, przychodnie lekarskie, 2 stacji Metra! Prezentujemy jednopokojowe.