dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

392 260 zł32 m² 12 220 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie o powierzchni 32,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł41 m² 13 522,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz przytulnego, ciepłego i rozkładowego mieszkania to oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 15 piętrowym bloku w okolicy Jeziorka Gosławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Annopol

Annopol,Warszawa

27 000 000 zł6 000 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Żerań Annopol Do sprzedania grunt 1,4 ha obecnie zabudowany halą magazynową wysokiego składowania o pow. 2774 m2 i budynkami biurowo gospodarczymi o pow .1100 m2 , portiernią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 087 000 zł62 m² 17 529,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem i niesamowitym widokiem zza okna. Mieszkanie - powierzchnia: 62,01 m2 - 3 pokoje (dwie niezależne sypialnie oraz salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

665 000 zł53 m² 12 474,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie własnościowe 53,31m2 wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc, przedsionka, korytarza. Do lokalu przylega obszerna loggia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 642 500 zł75 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche, wygodne 3 pokojowe na Mokotowie do wprowadzenia Budynek z 2018r, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Wysokość 2,75 m 2 balkony: 7 i 6 m Dwustronne Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

472 000 zł42 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane przy Hali Wola przy ul. Sucharskiego 5. Znajduję się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

407 711 zł33 m² 12 262 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, plac zabaw. Mieszkanie o powierzchni 33,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korytnicka

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Housing Market przedstawia Państwu bardzo ciekawe mieszkanie w rejonie warszawskiej Pragi Południe. Mieszkanie ulokowane jest w bloku z 1960 roku wybudowanego z cegły. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 884 500 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję nietuzinkowy, oddany już do użytku, 115 metrowy apartament. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Powierzchnia całkowita apartamentu: 115,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

560 000 zł48 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

**rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2016r. Zamknięte, monitorowane osiedle z rozwiniętą częścią usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 190 000 zł97 m² 12 318,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji. Do sprzedania lokal usługowo handlowy o pow. 96 m 2 w zabytkowej części Starej Pragi. Blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Radzymińska

Zacisze,Warszawa

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Polecam serdecznie szeregówkę usytuowaną w Kobyłce. W nowoczesnym budownictwie oraz wysokim standardzie wykończeń. Przyszli nabywcy mogą czuć komfort korzystania z prywatnej siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

815 000 zł64 m² 12 655,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie z loggią i wspaniałym widokiem, niedaleko metra Bemowo. Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 64,4 mkw z loggią położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

598 000 zł47 m² 12 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie na zielonej sadybie. Lokal przeszedł generalny remont w 2017r, łącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje/42,4 mkw na ursynowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 2017 roku (łącznie z wymianą przewodów elektrycznych). Pokoje: 16 mkw z wyjściem na loggię 6 mkw (strona południowa), 9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

680 000 zł62 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży prezentujemy wysokie mieszkanie na Woli przy ul. Żytniej w pobliżu ul. Okopowej. Własność: odrębna własność, grunt uregulowany, możliwość kredytowania lub zakup za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38m2 z komórką na tym samym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 090 000 zł54 m² 20 373,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieruchomość na ulicy Wiejskiej! Z przyjemnością chciałbym Państwu przedstawić mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym Śródmieściu Południowym. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

665 000 zł53 m² 12 570 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych strefa relaksu z fontanną, siłownia plenerowa, boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje, dla rodziny, 56,4 m2 w Ursusie , @ kto: , westa home @ co: 2 pokoje, 56,4 m2, @ gdzie: ursus, ul. Rakuszanki 4 @ ile: 760.000 PLN - czekamy na Twoją ofertę. Gotowe do zamieszkania ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł96 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Okazja!bardzo dobre miejsce. Okolice ul. Pasłęckiej. Cicho, spokojnie, zielono, niska zabudowa. Obok park, tereny spacerowe, blisko obiekty sportowe (m.in. basen), sklepy, centrum handlowe, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

655 000 zł55 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

150 metrów od stacji Metra Natolin, ciche, rozkładowe, z miejscami parkingowymi. Przestronne, gotowe do zamieszkania składa się: - otwarta na pokój zabudowana kuchnia wraz ze sprzętem agd (ok 7 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 029 786 zł87 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe u znanego i wiarygodnego dewelopera. Niższe koszty zakupu nieruchomości :pcc - 0 pln, bezprowizyjna obsługa, preferencyjne stawki notariusza orazs szerszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W ursusie, 56 m2 @ kto: , westa home @ co: 2 pokoje, 56,4 m2, @ gdzie: ursus, ul. Rakuszanki 6 @ ile: 787.000 PLN Do odświeżenia lub remontu 2 pokoje, (sypialnia i pokój dzienny) Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 241 000 zł66 m² 18 754,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Mieszkanie oddane będzie w 3 kwartale 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

330 000 zł23 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną kawalerkę na Warszawskiej Woli zaledwie 10 metrów od Parku Moczydło! Jest to niezwykła okazja dla osób ceniących kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

639 000 zł56 m² 11 370,10 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Idealna propozycja dla osób szukających gotowego do wprowadzenia, 3-pokojowego mieszkania na spokojnym osiedlu, otoczonym piękną zielenią. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

512 000 zł46 m² 11 252,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50 m , 9 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1978 roku -warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Świetna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

532 185 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 62,61 m2 >numer E2-9 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 532 185 zł >cena za 1 m2 - 8 500 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 27,24 m2 >sypialnia 10,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

529 000 zł49 m² 10 795,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z ogromnym potencjałem! mieszkanie Komfortowe trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji zlokalizowane na Ochocie. Na powierzchni 49 metrów kwadratowych możesz zrealizować wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

950 000 zł83 m² 11 473,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie idealnym do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią , garderobą i dwiema łazienkami, balkon. Mieszkanie nowocześnie urządzone, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wola,Warszawa

1 450 000 zł266 m² 5 451,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka Budowlana Pozwolenie na budowę Gotowa Inwestycja Dzialka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, dwulokalowego. Główne cechy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

827 900 zł45 m² 18 211,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam na sprzedaż niesamowite, dwupokojowe mieszkanie z loggią, nadające się także pod inwestycję. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję ustawne mieszkanie przy ul. Wilanowskiej na warszawskim Powiślu, tuż obok Bulwarów Wiślanych oraz mostu Poniatowskiego ze świetnie rozbudowaną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Grochów,Warszawa

425 000 zł33 m² 12 774 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Super oferta! 2 pokoje , 1 piętro, idealne, do zamieszkania Zapraszamy do zakupu przestronnego i wygodnego mieszkania, które znajduje się na 1 piętrze w zrewitalizowanym budynku na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stary Mokotów,Warszawa

940 000 zł42 m² 22 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja realizowana przez uznanego dewelopera sbm Vistula wg projektu znakomitej pracowni architektonicznej Atelier 3 Girtler & Girtler. Mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 41,75 m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

694 000 zł48 m² 14 515,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 1953 roku -warszawa, muranów, ul. Nowolipki. Budynek po remoncie i z odnowioną elewacją, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Sarabandy

Jeziorki Południowe,Warszawa

1 900 000 zł7 525 m² 252,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja cenowa Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 7525m2. Obie leżą w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem od ul Sarabandy ,na terenie Zachodniego Pasma Pyrskiego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 240 934 zł165 m² 19 656,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny zielone, rzeka. Teren zamknięty. Mieszkanie o powierzchni 164,88 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaflowa

Tarchomin,Warszawa

960 000 zł77 m² 12 468 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2010r. Kameralny 2-piętrowy budynek na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie posiada taras 18m2.