dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 800 000 zł487 m² 11 907,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Na sprzedaż lokal z dwoma bardzo dobrymi najemcami. Jednym z najemców jest podmiot medyczny-klinika "medicover", a drugim sklep "żabka". Działalność medyczna zajmuje powierzchnię 380m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

770 000 zł51 m² 15 009,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu. Dwa ustawne pokoje, widna i oddzielna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój. Lokal wyremontowany kilka lat temu, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kutnowska

Praga-Południe,Warszawa

348 000 zł19 m² 18 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie gotowe pod inwestycje! Budynek zlokalizowany jest w samym centrum warszawskiej Pragi południe i terenów zielonych!. Dodatkowo oferujemy Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 933 800 zł106 m² 18 215,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 27,14 mkw. Cztery sypialnie od 10,48 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta mieszkania do remontu bądź odświeżenia Poszukujesz atrakcyjnej propozycji mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

860 000 zł68 m² 12 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,50 m , parter w 3-piętrowym apartamentowcu z cegły z 2000 roku-Warszawa, bemowo, ul. Jana Olbrachta. Mieszkanie na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 494 999 zł256 m² 5 839,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Warszawy, a dokładnie w miejscowości Michałów-Grabina w gminie Nieporęt. Standard Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 495,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie! Mam przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w urokliwej części Warszawskiego Ursusa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

1 599 999 zł90 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Sprzedam bezpośrednio nowe 4-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu zlokalizowanym przy ulicy Bokserskiej 73 w prężnie rozwijającej się części Służewca. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 845,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację mieszkania w pobliżu Fortu Bema Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku i ruchliwych ulic. adres: ul. Edmunda Jana Osmańczyka Cena 799.000 PLN - przedstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 159,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach - przy samym metrze! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

635 000 zł42 m² 15 119 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie. 2 osobne sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. Na podłodze dębowa deska. Nowa klimatyzacja. Mieszkanie obecnie do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

485 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Warszawa Ursus mieszkanie na sprzedaż składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu, balkonu o powierzchni 7,62m2 (nie wlicza się do powierzchni mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

427 929 zł43 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,58 m2 na warszawskiej Białołęce Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym - 20,86 m2 sypialni - 11,27 m2 łazienki.- 7,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

479 000 zł27 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 26,70 m2 zlokalizowaną na Woli / Śródmieściu, tuż obok Złotych Tarasów. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

388 700 zł1 300 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Wawrze, zielonej dzielnicy Warszawy. Okolice hotelu Double Tree by Hilton. W pobliżu znajduje się sklep wielkopowierzchniowy, szkoła podstawowa oraz publiczne przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

525 000 zł42 m² 12 508,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą i spokojem. Ale to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Wygodne, rozkładowe mieszkanie idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 6 piętrowy z lat 50 zlokalizowany przy ul. Aleji Prymasa Tysiąclecia. Pod budynkiem liczne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

736 000 zł61 m² 12 089,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

1 260 000 zł72 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty tel. Przestronny, jasny i cichy 2-pokojowy apartament o powierzchni 72 m2 na osiedlu zamkniętym z ochroną. Możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego, jasnego, funkcjonalnego oraz fenomenalnie zlokalizowanego mieszkania tuż przy rondzie onz. Świetna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

845 500 zł50 m² 16 995 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną, rozkładową 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 50m2. Lokal nigdy nie był zamieszkiwany. Usytuowana w zielonej i bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 380 000 zł80 m² 17 153,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 80,45m2 z tarasem, który ma dodatkową powierzchnie 15m2. W wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Szmulowizna,Warszawa

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Siedleckiej 16. Nieruchomość o powierzchni 57m2 składa się z: - dwóch sypialni - salonu z balkonem - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 259,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 znajdujące się przy ulicy Egejskiej w nowym budynku z 2008 roku. Ta urokliwa nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Stary Żoliborz,Warszawa

6 485 000 zł262 m² 24 784,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Luksusowy, dwukondygnacyjny apartament z widokiem na trzy strony świata, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Do mieszkania wjeżdża bezpośrednio winda, dostęp za pomocą kodowanego chipa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agawy

Wola,Warszawa

1 999 000 zł172 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przestronne, 6 - pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Agawy Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 172 m2, która składa się z dwóch poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 494 999 zł256 m² 5 839,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

762 000 zł58 m² 13 137 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 w stanie deweloperskim bez pcc oraz bez prowizjii agencyjnej. Zakup prosto od dewelopera. Odbiór mieszkania planowany na koniec 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 739,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie na Mokotowie! Mieszkanie: przestronne mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 znajduje się na zielonym i spokojnym osiedlu Mozaika Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

730 840 zł66 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przy galerii północnej, nowe, gotowe, 3-pokojowe Z balkonem, bez prowizji I pcc Na sprzedaż nowe, gotowe, 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

521 000 zł39 m² 13 226,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, nowe, świeżo wykończone Z pięknym widokiem na panoramę miasta. Oferujemy do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2, usytuowane na pograniczu Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Bielany,Warszawa

1 190 000 zł67 m² 17 761,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,7 m2 z bardzo dużym wygodnym balkonem. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powiśle,Warszawa

2 499 900 zł124 m² 20 160,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, kochasz klimat przedwojennej Warszawy, a sufity na wysokości niemal 3 m, grube ceglane mury i ogromne okna to coś o czym marzysz to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cudowne dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Oferujemy Ci okazję do nabycia pięknie wyremontowanego, jasnego i przestronnego mieszkania, idealnego dla singla, pary lub małej rodziny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kutnowska

Praga-Południe,Warszawa

348 000 zł19 m² 18 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Elsnerów,Warszawa

620 000 zł44 m² 14 253 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43.50m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Montwiłłowskiej 12, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

1 168 310 zł90 m² 13 001,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. To osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w okazyjnej cenie 2pokojowe mieszkanie na Ursusie. Duża oddzielna kuchnia. Mieszkanie jest do generalnego remontu i aranżacji. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Spokojne strzeżone osiedle Zielone Zacisze i mieszkanie na tym osiedlu 55m2 (3 pokoje-18m2, 12m2, 5 m2+ oddzielna kuchnia z możliwością wyburzenia fragmentu ściany pomiędzy salonem aby.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij