dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

840 000 zł55 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Avenue Estate prezentuje gustowne mieszkanie w stylu skandynawskim w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanów Zawady. Lokalizacja Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39,7m2 położone w niskim bloku na zamkniętym osiedlu przy ul. Kamińskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu i w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

400 000 zł30 m² 13 115 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.5m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 5. Lokal mieści się na 10.piętrze w 10.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karowa

Śródmieście Północne,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 825,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,66 mkw znajdujące się na 2 (z 8) piętrze w klimatycznym, modernistycznym budynku z 1978 roku przy ulicy Karowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

635 000 zł58 m² 10 933,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pragnę zaprezentować wyjątkową nieruchomość - mieszkanie z duszą, które przemówi do Ciebie swoją niepowtarzalną atmosferą. Położone w cichej, zielonej części Białołęki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zakamarek

Wilanów,Warszawa

6 700 000 zł10 145 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy ul. Zakamarek, między ul. Łęgową a ul. Strumień z warunkami zabudowy na 9 domów dwulokalowych po około 170 m jeden lokal. Maksymalna wysokość budynku 9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akcent

Bielany,Warszawa

563 998 zł64 m² 8 769,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- bez pcc, bez prowizji- oferuje. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

859 000 zł150 m² 5 726,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Atuty Nieruchomości bezczynszowe | Mieszkanie 150 m2 | 6 Pokoi Można Zrobić 7 Pokoi lub 3 Mieszkania Dwupokojowe z Łazienką i Kuchnią | Działka około 350 m2 | Altanka | Zieleń | Miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

545 000 zł43 m² 12 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 2-pokojowego mieszkania w zadbanym stanie, dostępne od zaraz. Swietnie się sprawdzi pod wynajem, inwestycję bądź dla pary, singla. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

1 288 000 zł74 m² 17 412,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

/ mamy doradcę kredytowego na miejscu / piękne, wyremontowane mieszkanie W kamienicy na woli budynek: kamienica powstała w latach 1910 - 1914. Zachowała się w dobrym stanie, choć jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

695 000 zł67 m² 10 326,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie przy Kępie Potockiej. Salon z balkonem, widna i oddzielna kuchnia, trzy sypialnie, łazienka, wc oraz przedpokój. Możliwość połączenia kuchni z salonem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

483 000 zł55 m² 8 782 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowe budownictwo gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

| zielony gocław | 52,8 m2 | Cicha okolica | Strzeżone osiedle | Dogodna lokalizacja | Dla siebie lub na wynajem | Opis Przedstawiam praktyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 799 000 zł133 m² 13 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Warszawa, wawer-Las, ul. Sęczkowa Całkowicie wykończony dom jednorodzinny (pół bliźniaka) i wyposażony w agd (wszystko jest na gwarancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł57 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o pow 56.90m2 usytuowane przy ulicy ul. gen. A. E. Fieldorfa Nila 7. Mieszkanie mieści się na 12 piętrze w 15 piętrowym budynku. Budynek zadbany, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

699 900 zł61 m² 11 473,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935r na Warszawskiej Woli przy ul. Żytniej. Atuty nieruchomości: - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

510 264 zł28 m² 18 030,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Witam, mam do zaoferowania właśnie Tobie kawalerkę z ogródkiem za którą nie zapłacisz żadnej prowizji. Mieszkanie: hol 3,67m2 Salon + Aneks 19,63m2 Łazienka 5m2 Ogródek 4,12m2 Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 946 000 zł85 m² 22 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

W trakcie realizcji Do sprzedania mieszkanie w trzylokalowym segmencie posadowionym na 420m działce, położonej w jednej z najładniejszych części Żoliborza, blisko pl. Inwalidów, parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Patrolowa

Włochy,Warszawa

999 000 zł989 m² 1 010,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warszawa, włochy, stare Włochy, ul. Patrolowa 12. Ogrodzona, budowlana działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o wymiarach 23 x 43 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

860 000 zł78 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

:Krótko: bemowo / Szeligi / nowoczesny apartament, 4 pokoje | powierzchnia 78m2 | taras 12,90m2 | 2 miejsca postojowe | 1,5 km od nowej stancji metra | wysoki standard. :Atuty: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w świetnej lokalizacji,tuż obok metra Bródno - dostępne od zaraz Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji ( przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

584 000 zł54 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedania komfortowe 3 pokojowe luksusowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m2, z dużym balkonem o powierzchni 6,5 m2, oraz z przynależnym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

527 000 zł28 m² 18 589,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

kawalerka Warszawa sprzedaż | kawalerka Mokotów sprzedaż |1 pokój Warszawa sprzedaż | 1 pokój Mokotów | kawalerka inwestycyjnie | mieszkanie inwestycyjnie Mamy przyjemność przedstawić Państwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suligowskiego

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 287,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnej, klimatycznej kawalerki usytuowanej na połączeniu dzielnic Śródmieścia i Mokotowa, przy ulicy Adolfa Suligowskiego. Ta wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 700 000 zł122 m² 13 945,90 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę, przestronnego, jasnego i rozkładowego, 4 pokojowego mieszkania w Centrum Warszawy - usytuowanego na Ochocie przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 000 000 zł54 m² 18 532,20 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego, nowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Bliska Wola (ul.Marcina Kasprzaka 29A).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

1 000 000 zł43 m² 23 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania, które nigdy nie było zamieszkane. Mieści się ono w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 490 000 zł139 m² 10 731,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Ochota to spokojna i rewelacyjnie skomunikowana dzielnica stolicy. Dzięki zamieszkaniu w prezentowanej nieruchomości mogą Państwo znaleźć się na wyciągnięcie ręki od Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

920 000 zł82 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , mieszkanie o powierzchni 81,60 m2 z ogrodem o powierzchni ok 55 m2 zlokalizowane przy ul. Idzikowskiego w budynku z 1987 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reichera

Targówek,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na spokojnej, cichej i bezpiecznej dzielnicy Targówek przy ul. Michała Reichera. Atuty mieszkania: - rozkład mieszkania - niskie opłaty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

460 000 zł52 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 83 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długosza

Wola,Warszawa

714 900 zł52 m² 13 617,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w budynku 3-piętrowym z cegły położonym z 1960r. na Woli w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kluczborskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

610 000 zł33 m² 18 318,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

33 m2 1 pokój duża Kuchnia Nowolipie Kawalerka na Muranowie Powierzchnia: 33,3 m2 Piętro: 3/3 Ilość pokoi: 2 pokoje, kuchnia: aneks Stan: do odświeżenia/do wprowadzenia Stan Prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

493 000 zł56 m² 8 786 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 369,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mamy przyjemność zaoferować klimatyczne mieszkanie znajdujące się na Dolnym Mokotowie w bloku z 1953 roku! Jednopokojowe mieszkanie o wysokości prawie 3m usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

731 100 zł52 m² 14 097,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze z płd.-zach. ogrodem o powierzchni 68 m . Świetna kameralna lokalizacja na warszawskim Bemowie ok. 200 m od stacji Metra. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

334 700 zł25 m² 13 250,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

CO? - kawalerka na start lub na wynajem - ogródek - winda - wysokość pomieszczeń - 260 cm *jeśli wolisz balkon- zadzwoń gdzie? - Tarchomin, okolice ul. Mehoffera - 2 minuty do autobusu - 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

469 000 zł40 m² 11 638 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ustawne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 40,3m2 usytuowane na drugim, ostatnim piętrze, w budynku bez windy. Kompleks obrodzony z terenami zielonymi , placami zabaw, w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 49,51m2 zlokalizowanego na Starym Mokotowie / Racławicka. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Niska

Wola,Warszawa

430 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż odnowioną kawalerkę wielkości 28 mkw (dzielnica wola/śródmieście). Idealny lokal mieszkalny na pograniczu Woli i Centrum Warszawy pod inwestycję jak i zarówno jako.