dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł62 m² 9 435,48 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealne pod inwestycję, uregulowane grunty z kw i dużym potencjałem aranżacyjnym. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona, Wola

Wola,Warszawa

765 000 zł38 286 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

40 minut od Warszawy w miejscowości Petrykozy w gminie Żabia Wola mam siedlisko z plantacją choinek. 22 tysiące 7-letnich świerków. Jest człowiek, który się nią opiekuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 313 418 zł127 m² 10 368 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nowa kameralną inwestycję położoną 3 kilometry od Kampinoskiego Parku Narodowego. Osiedle złożone jest z 8 budynków mieszkalnych bez podpiwniczenia, z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, urządzone mieszkanie - dostępne od zaraz. Chcesz zobaczyć czy urządzenie Ci odpowiada? Zapraszam na spotkanie. W tym mieszkaniu znajdziesz: - wygodny salon z aneksem i balkonem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 602,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

| mieszkanie 36 m | 2 Pokoje | Kamienica z 1938 r. | księga Wieczysta | Uregulowany Stan Prawny | 5 Piętro | Salon z Aneksem Kuchennym | Sypialnia | Łazienka | Przedpokój | Wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ursus,Warszawa

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 1353 m2 zlokalizowany w Ursusie. Urokliwa zabudowa jednorodzinna, zapewniająca komfort mieszkańcom. Budynek Budynek z 1958 r. rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

850 000 zł41 m² 20 731,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś zamieszkać blisko Centrum? Lubisz Wolę oraz cenisz sobie dobrą lokalizację? Dobrze trafiłeś! kup I wprowadź się Z walizką do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Warszawa

767 561 zł40 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży jednopokojowy apartament w Śródmieściu na Muranowie w inwestycji Apartamenty Murano o powierzchni 39,77 m2. Mieszkanie na osiedlu strzeżonym, lokale usługowe znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 130 000 zł41 m² 27 764,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,70 m , usytuowane na 1 piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z windą z 2016 roku -warszawa, wola, ul. Siedmiogrodzka. Nowoczesne, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 000 000 zł50 m² 40 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży ekskluzywny lokal usługowy o wielkości 50m2, z przeznaczeniem na działalność medyczną, kosmetologiczną , biurową. Witryna od strony Al Prymasa Przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 634 000 zł94 m² 17 383 zł/m²

 

Piętro:18/21

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe apartamenty do odbioru kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Apartament 4 POKOJOWY na 18 kondygnacji Klimatyzacja w standardzie CENA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 370 000 zł162 m² 8 447,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Kup dom w wakacje za korzystną cenę! Chcesz cieszyć się urokami domu z ogrodem? Potrzebujesz miejsca dogodnego komunikacyjnie? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Obejrzyj nieruchomość na Tik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

673 000 zł59 m² 11 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne i ustawne mieszkanie (59m2) na Pradze Południe w niskim budynku, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. Aktualnie 3 niezależne pokoje, jasny aneks kuchenny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł85 m² 23 430,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal o powierzchni 85,36 m2, urządzony obecnie na biuro w standardzie premium. Zalety nieruchomości: rewelacyjna lokalizacja, lokal wykończony z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

829 000 zł59 m² 14 050,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59 m2 w Warszawie przy ulicy Rozłuckiej w doskonałej lokalizacji Pragi-Południe. Mieszkanie wielu możliwości. W obecnej wersji idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

688 000 zł54 m² 12 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe bardzo widne mieszkanie, wyposażone i gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji w otoczeniu dużej ilości zieleni na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 830 000 zł84 m² 21 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament znajduje się na kameralnym osiedlu warszawskiego Wilanowa, przy ul.Herbu Janina. Absolutnie bezkompromisowy prestiż wykończenia. To świetna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

1 107 200 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w wysokim standardzie w kompleksie Grodzieńska w stanie idealnym, zaprojektowane i świeżo wykończone z dbałością o detale, z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

525 000 zł18 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nieruchomość w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie. Mieszkanie w pobliżu Placu Trzech Krzyży, jest po generalnym remoncie, który zmienił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telewizyjna

Boernerowo,Warszawa

2 350 000 zł202 m² 11 633,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż Dom przy Kampinosie- idealne dla osób kochających naturę! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu na Boernerowie, położonego na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł36 m² 15 589 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam do zaoferowania na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji koło Rondo Wiatraczna, mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 + duży balkon (loggia), w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

629 000 zł68 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1999 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie o powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł24 m² 22 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,79 m2 + 2,40 piwnica i wysokości 2,6 m zlokalizowane na Nowym Mieście ul. Ciasna. Znajduję się na 3 pietrze z 3 (brak windy). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Jeziorki

Ursynów,Warszawa

4 500 000 zł1 200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Zapytaj o ofertę :. Budynek użytkowany jako warsztat blacharsko - lakierniczy. Powierzchnia działki: 4327 m2 (własność ), obiektu 1224 m2. Powierzchnia ma następuący rozkład: -parter ok.1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

664 000 zł62 m² 10 723,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja Nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami, fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych, strefa relaksu z fontanną, siłownia plenerowa, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czyżyka

Młociny,Warszawa

7 950 000 zł551 m² 14 428,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 131 m²

Niepowtarzalny duży parterowy dom położony wśród drzew. Dom o powierzchni 551m2 na działce o powierzchni 3131m2. Dom budowany był "dla siebie" więc użyte zostały tylko materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie na nowym i kameralnym osiedlu przy ulicy Dzieci Warszawy. Jest to 40 metrowy lokal w stanie deweloperskim. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

581 000 zł51 m² 11 392,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje przy stacji metra Wawrzyszew, ul. Szekspira. Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij