dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

856 000 zł57 m² 15 017,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mam do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, które składa się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, korytarza i łazienki. Do mieszkania przynależą piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w okolicy Placu Hallera. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Klata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

711 405 zł27 m² 26 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. W ofercie zamieszczono przykładową wizualizację wnętrza. W sdp Nieruchomości znajduje się pracownia architektoniczna, która z przyjemnością zajmie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Merliniego

Wierzbno,Warszawa

1 185 000 zł77 m² 15 389,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty tel. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m na warszawskim Mokotowie. (Gotowiec inwestycyjny) Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 27,78 m2 do wykończenia Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 7. Częściowo wykończone. Jest możliwość wystawienia faktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Kawalerka do wprowadzenia o pow. 38 m2 w zadbanej kamienicy Podstawowe informacje: w mieszkaniu został wykonany generalny remont. Dębowa deska na podłodze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

725 000 zł64 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4. pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 63.8 m2 w na Stegnach północnych. Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu. Piony i kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 790,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Przemyślanie zaprojektowane, przytulne mieszkanie o powierzchni 37.2 m2 z osobną kuchnią oraz balkonem z widokiem na zielony dziedziniec, zlokalizowane jest na Rakowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

950 000 zł67 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3.pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 66,8 m2 w na Służewcu. Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu. Okna plastikowe w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

645 000 zł40 m² 16 329,10 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.5 m w ścisłym Centrum Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w budynku z 1972r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 819,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,13 m2, w budynku z 1950 roku z windą na Mokotowie Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 200 000 zł59 m² 20 339 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 i wysokości 3 m w samym sercu Powiśla. Mieszkanie dostępne od ręki. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

578 000 zł50 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, remontu w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojtyszki

Wawer,Warszawa

1 750 000 zł173 m² 10 115,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Rezydencja Dwa Szafiry. 2 stanowiskowy garaż na poziomie -1 plus dodatkowo 1 miejsce postojowe na zewnątrz, ogrzewanie :gaz ziemny , możliwość zamontowania pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną nieruchomość położoną w bardzo spokojnej okolicy, tuż przy Parku Ireny Jarockiej oraz Galerii Pod Dębami. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 567,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z 2001 roku. Mieszkanie jest ciche, okna wychodzą na lokalną uliczkę i sąsiedni budynek, kierunek wschodni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

681 400 zł54 m² 12 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie niedaleko metra młociny w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Posiadamy firmę wykończeniową na potrzeby klienta. Oferujemy pomoc przy kredytowaniu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 396 300 zł155 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, bardzo duże, czteropokojowe mieszkanie 154,6 m.kw. w Śródmieściu Warszawy rozkład powierzchni 154,6 m.kw.: - pokój dzienny: 40 m.kw. (połączony z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

575 000 zł37 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania w kamienicy , duża ustawna kawalerka na ul. Rakowieckiej w rewelacyjnym miejscu na przeciwko gmachu mswia. Idealne miejsce na kancelarię, biuro ale również do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

1 870 000 zł173 m² 10 809,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

English version below. Zachęcam do zapoznania się z prezentacją wideo z zewnątrz budynku jak i wnętrza. Oferuję komfortowy dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

2 075 750 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny budynek z 2022r z klimatyzacją. Siłownia, wideodomofony, ściana wspinaczkowa i boisko. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł60 m² 12 114,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i komfortowe mieszkanie z bardzo niskim czynszem w kameralnej części Pragi Północ, o powierzchni 60,26 m znajdujące się na parterze 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

519 999 zł33 m² 15 715 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | studio | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

575 000 zł45 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania na Białołęce w Warszawie, przy ul. Płochocińskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023