dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

675 000 zł38 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, jasnego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łochowska

Praga Północ,Warszawa

545 000 zł35 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Inwestycyjna Perełka - Kawalerka z antresolą do własnej aranżacji w rewitalizowanej Kamienicy z 1934 r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

580 000 zł35 m² 16 571 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Bemowie, nieopodal przystanku tramwajowego ( 240m ), w otoczeniu wielu sklepów i stacji benzynowej. Powierzchnia to 35 m2. Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

677 000 zł44 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje przy metrze Trocka Szukasz idealnego miejsca dla Twojej rodziny? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na warszawskim Targówku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 397 000 zł75 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone z niezwykłą starannością o każdy detal 4 pokojowe mieszkanie w ukończonej w 2023 roku inwestycji firmy Dom Development składa się z: - 3 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

2 650 000 zł1 050 m² 2 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż położoną w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Europejskiej. Powierzchnia działki wynosi 1050 m2. Jej wymiary to około 18 x 58 mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

820 000 zł73 m² 11 232,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ciche i przytulne, a dodatkowo słoneczne mieszkanie (ekspozycja wschód/zachód) zlokalizowane na Bielanach. Na 72,71 m2 składają się: - salon (20,34 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Radość,Warszawa

2 500 000 zł2 657 m² 940,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 2657 m2 zlokalizowana przy głównej ulicy w dzielnicy Wawer. Działka w kształcie litery "L". Wymiary: 50x74x25x41,5x25x32,5 [m]. Dojazd z dwóch stron -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 139,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 usytuowane na 2. piętrze w budynku 8 piętrowym z 2015roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

795 000 zł44 m² 18 068,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 na parterze w 9 kondygnacyjnym apartamentowcu przy ul. Włodarzewska, na Ochocie niedaleko Parku Szczęśliwickiego. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 016,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2 pokoje Warszawa sprzedaż | 2 oddzielne pokoje Gocław | 2 pokoje Praga Południe | 2 pokoje inwestycyjnie Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w solidnym budownictwie lat osiemdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

930 000 zł49 m² 18 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Westate Wola ma przyjemność przedstawić przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30m2 zlokalizowane w sercu Woli przy ulicy Nowolipie 25. Ten niezwykły lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waliców

Wola,Warszawa

745 000 zł33 m² 22 575,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -warszawa, czyste, ul. Waliców. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dusznicka

Falenica,Warszawa

840 000 zł976 m² 860,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kto: totu Nieruchomości Co: działka zabudowana 976 m Gdzie: warszawa, wawer, falenica Za ile: 840 000 zł Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

1 660 000 zł125 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Villa Duo usytuowany na ostatniej z 2 dwóch kondygnacji w kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 7 mieszkań) w dzielnicy Miasto Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 40 m2, usytuowaną na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku z 1960 roku przy ulicy Wiktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Warszawa,mazowieckie

10 150 000 zł1 379 m² 7 361,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 1378 mkw na którą składają się trzy poziomy mieszkalne ( parter i dwa piętra) na których funkcjonalnie urządzono 21 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 773,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność prezentować Państwu przestronne mieszkanie o świetnym układzie nieopodal pkp Rakowiec. Nieruchomość mieści się na osiedlu o niskiej zabudowie w okolicy szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batystowa

Kabaty,Warszawa

1 864 800 zł121 m² 15 384,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W cichej okolicy, przy Lesie Kabackim, w apartamentowcu o podwyższonym standardzie znajdziesz mieszkania: - 2,3,4 i 5 - pokojowe z dużymi balkonami i tarasami. - lobby wejściowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Białołęka,Warszawa

665 164 zł58 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękna i dobrze zagospodarowana okolica z obiektami rekreacyjno-sportowymi (np. Białołęckim Ośrodkiem Sportu), szkoły podstawowe, gimnazjum, kilka przedszkoli i żłobków, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wilczy Dół

Kabaty,Warszawa

2 036 700 zł128 m² 15 951,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi posrednictwa. Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w eleganckiem apartamentowce o niepowtarzalnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z windą w pięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 53,34m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

469 000 zł29 m² 16 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Ludwika Kondratowicza 15. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 4.piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

910 000 zł83 m² 10 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 83 m2 na kameralnym osiedlu na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,14 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane - Warszawa Wola, ul. Stańczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2 sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Księcia Janusza o powierzchni 38 m2 Mieszkanie: powierzchnia: 38 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Czynsz: 450 zł Stan lokalu: wysoki standard Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 853 300 zł86 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Piękna zabytkowa kamienica Z 1935 roku -pierwsza właścicielką była siostra prezydenta starzyńskiego Przedwojenna kamienica w której znajduje się tylko kilka mieszkań ( 4 lokale) 86 mk do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

970 000 zł57 m² 17 017,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność prezentować 3 pokojowe mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość mieści się na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 570,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. To mieszkanie to propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł39 m² 17 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe. To wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 492,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce Żerań. Oferta mieszkania stanowi kwintesencję komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Posiadamy dwu pokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie składa się z: - salonu 22.3m2 - kuchni (oddzielna) 7,35m2 - sypialni 10,37m2 - łazienki (WC, prysznic) 3,78m2 - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji Zobacz film i wirtualny spacer! najważniejsze cechy nieruchomości: - 3 osobne pokoje, 56,8 m2 - Mokotów, ul. Iberyjska - piętro 15/15, budynek z 1978 roku - stan do odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Młynów,Warszawa

670 000 zł34 m² 19 630,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Woli Młynów. Oferowane mieszkanie to nie tylko komfortowe miejsce do życia, lecz także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

896 000 zł55 m² 16 290,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Plac uni lubelskiej / puławska Jasne i ciepłe 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, windą, piwnicą. Mieszkanie do remontu i realizacji własnych pomysłów! Kapitalna lokalizacja, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

725 000 zł68 m² 10 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzy pokojowe - 68m2 z loggią o pow. 11m2 oraz oddzielną widną kuchnią. Usytuowane na trzecim piętrze (bez windy) na terenie kompleksu przy ul. Skarbka z Gór 21 z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żerań,Warszawa

960 000 zł68 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Skm Warszawa Żerań Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu nowocześnie wykończonego apartamentu o powierzchni 61,5 metra kwadratowego z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł55 m² 21 454,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Immaginarium na pograniczu Bielan i Żoliborza. Duży pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dusznicka

Falenica,Warszawa

840 000 zł976 m² 860,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:976 m²

Kto: totu Nieruchomości Co: dom 60 m na działce zabudowanej 976 m Gdzie: warszawa, wawer, falenica Za ile: 840 000 zł Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ochota,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, z przyjemnością i niekłamaną dumą prezentuję Państwu unikalne mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij