dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

499 500 zł38 m² 13 249,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie do zamieszkania obok lasku i niedaleko Wisły na warszawskiej Białołęce. Biały, jasny budynek i charakterystyczne niebieskie balustrady sprawiają wrażenie greckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drogomilska

Jelonki,Warszawa

829 900 zł65 m² 12 767,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 + piwnica 2,5m2 ,które znajduje się na Bemowie Jelonki blisko Metro Bemowo. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł43 m² 15 023,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. ***********************możliwożć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

972 000 zł58 m² 16 695,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+ 48 730.912.312. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 58,22m2 w osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Klimczaka w pobliżu Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

476 000 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdującej się na Warszawskim Targówku. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Targówek. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 903,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m2, mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie: - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

899 000 zł51 m² 17 627,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Posiadamy na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51 m2 po remoncie generalnym, gotowe do zamieszkania. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje z osobną kuchnią i aż 2 miejsca parkingowe. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

2 800 000 zł126 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 126 m2, na 3 piętrze w budynku Z windą oraz garażem w tym samym budynku na Nowym Mieście. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

1 340 000 zł57 m² 23 674,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Witam serdecznie Sprzedam bezpośrednio - W cenie piwnica ok 4m Ostatnie 11 i pół piętro W bloku 2 windy Monitoring Parking na powietrzu pod blokiem na pilota - monitorowany tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 394 000 zł98 m² 14 231,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na Bemowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym nowym budynku na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 811 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - gotowiec inwestycyjny!. Idealny stan mieszaknia - materiały wysokiej jakości. Lux stopa zwrotu!. Nigdy nie stało puste, od momentu wynajmu na pokoje!. Mieszkanie cały czas skutecznie pracuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podmokła

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł5 025 m² 497,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do zaoferowania dla Państwa mamy działkę w Warszawie, dzielnica Wawer. Powierzchnia to 0,5025 ha. Przeznaczenie w mpzp mnl. Do działki prowadzi droga utwardzona. W granicy działki mamy gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 254 000 zł59 m² 21 362,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2013 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (14,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z: - salonu - kuchni - przedpokoju - łazienki - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 566,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chomiczówka to charakterystyczna część dzielnicy Bielany, z którą jej mieszkańcy są bardzo związani. Jest tu spokojne, a bogactwo zieleni sprawia, że mieszka się tu przyjemnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

1 090 000 zł69 m² 15 751,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na warszawskich Bielanach, w lokalizacji idealnej dla rodzin - na spokojnym, zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Krokwi na Warszawskim Henrykowie. Ta nieruchomość posiada wiele atutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bródno,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

[ kupujacy nie płaci prowizji ] spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu możliwość założenia kw na lokal - wymagane dokumenty zostały już zebrane grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu bezczynszowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158m2, położonego na kameralnym i zamkniętym osiedlu w Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł28 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na sprzedaż o pow.27m2 położona na warszawskim Mokotowie.Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z 2016r.W skład mieszkania wchodzi:pokój dzienny,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 620,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie, warszawa , Wola, 43,50 m2. Stan nieruchomości: bardzo dobry, mieszkanie po remoncie Ulica: górczewska 3 min. od Wola Park Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość: mieszkanie z trzema pokojami usytuowane na czwartym piętrze w budynku bez windy. Doskonałe dla par, singli, rodzin lub inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

995 000 zł58 m² 17 214,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mokotów Służew 3pokoje ze spektakularnym widokiem po horyzont gotowe do wejścia. Metro 5 minut spacerem, autobusy Parki- służew nad Dolinką, blisko Górka Cwila(widoczna z okien) Przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Aleksandra Rembowskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł170 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2004

Hampton Home oferuje na sprzedaż 170 m2 apartament na Sadybie z ogromną ilością zieleni wokół! Piękna okolica na starej Sadybie, miasto - ogród. Apartamentowiec otoczony zielenią usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł128 m² 8 195,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Odbiór w styczniu 2024! Mieszkanie w zabudowie segmentowej o powierzchni 128 m2 z prywatnym 200 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

999 000 zł95 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 95m2 + taras gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

759 000 zł38 m² 19 801,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! bardzo pożądany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

569 000 zł27 m² 21 391 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż gotowa do wprowadzenia, ustawna kawalerka, położona na 3 piętrze, w przedwojennej kamienicy z windą z 1938 roku. Mieszkanie po remoncie ( uwzględniającym wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 469,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Dwernickiego 27** Z przyjemnością informujemy, że na sprzedaż jest urokliwe mieszkanie położone przy ulicy Dwernickiego 27. Poniżej znajdziesz szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 800 000 zł56 m² 31 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Śródmieście | solec | powiśle | ul. Górnośląska 6 | Nowoczesny Apartament na sprzedaż | 2 pokoje | Obszerny balkon | Klimatyzacja dg Properties przedstawia ofertę nieruchomości na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 325 000 zł68 m² 19 542 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, które składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (około 35 m2), dwóch przytulnych sypialni (około 11 m2 i 8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie, przy ul. Szekspira na Bielanac h: salon dwie spypoalnie oddzielna, widna kuchnia łazienka przedpokój balkon komórka lokatorska w piwnicy Duży parking 500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roty

Rembertów,Warszawa

1 700 000 zł260 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość idealną dla osób poszukujących przestronnego domu w cichej okolicy Starego Rembertowa! dom: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 724 820 zł101 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta 0% prowizji. Bez podatku pcc. Kup swoje wymarzone mieszkanie dziś, odbierz klucze już wkrótce! Zakończenie inwestycji jeszcze w tym roku! Trzy pokoje o doskonałym rozkładzie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

879 000 zł38 m² 23 396,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje na Żoliborzu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia, łazienka z dużym prysznicem oraz mały przedpokój z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 950 000 zł172 m² 6 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż duży dom z historią. Otoczony zewsząd zielenią, przy zamkniętej, osiedlowej uliczce. Okolica cechuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym: 10 minut piechotą do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

990 000 zł36 m² 27 385,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Budynek położony w doskonałej lokalizacji, przy Pl. Trzech Krzyży, ul. Mokotowska. Budynek z 1968 r. w tradycyjnej technologii budowy z cegły. Mieszkanie na 3 piętrze (dwie windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

829 000 zł44 m² 18 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach blisko stacji metra Młociny. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkon, ustawna sypialnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnia i loggią na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku na Stegnach. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, okna skierowane na wschód i zachód. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł38 m² 23 896,10 zł/m²

 

Piętro:23/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Śródmieście , urocze mieszkanie 2- pokojowe znajdujące się na 23. piętrze budynku z lat 70 z piękny widokiem na Panoramę Warszawy. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Warszawy przy.