dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 582,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pakiet 3 kawalerki Wola centrum -gotowiec inwestycjny Polecamy na sprzedaż na Woli ulica Gibalskiego Pakiet 3 kawalerek na 1 kw Mieszkanie wynajęte od 3 lat przynosi super zysk Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

1 498 000 zł50 m² 29 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa nieruchomość położona na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu. Elegancki, przestronny i bardzo jasny apartament o powierzchni 50 m2 jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

2 750 000 zł308 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Podstawowe informacje zielona enklawa na Bielanach : dom jednorodzinny, typu bliźniak z 2000 roku : 3 kondygnacje, plus użytkowe poddasze i poziom -1, powierzchnia 308 m2 : działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamoyskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 750 000 zł331 m² 14 337,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy Z witrynami budynek: budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze zlokalizowany dokładnie naprzeciwko Fabryki Czekolady Wedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł44 m² 22 969 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

1 650 000 zł167 m² 9 886,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:342 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w zaciszu osiedla domów jednorodzinnych przy ulicy Hery na Bemowie. Znakomita lokalizacja nieruchomości - ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 783,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie Zapraszamy do zamieszkania w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 37 m , usytuowanym na szóstym piętrze, które oferuje dwa funkcjonalne pokoje. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rakowiec,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 597,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz 2-pokojowego, słonecznego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Skorosze,Warszawa

619 999 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Mieszkanie sprzedawane jako rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Stare Włochy,Warszawa

869 000 zł66 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Centrum,Warszawa

849 000 zł44 m² 19 339,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Idealna lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej, centrów handlowych, restauracji i licznych atrakcji kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

985 000 zł51 m² 19 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy, świeżo wykończony apartament z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł36 m² 28 767,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie idealne pod inwestycje/wynajem z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż mieszkania 2-u pokojowego (ok.36,5 m2) z balkonem i pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

465 000 zł34 m² 13 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność prezentować świetnie skomunikowaną kawalerkę w sercu warszawskiego Ursusa. Mieszkanie mieści się w budynku z 2000 roku zarządzanym przez wspólnotę. Całe osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

804 642 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, a jednocześnie oferuje kameralną atmosferę i dostęp do terenów zielonych? Planujesz zakup dla siebie, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 395 000 zł73 m² 19 109,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu bardzo przytulnego i doskonale zaprojektowanego mieszkania znajdującego się na osiedlu Wólczyńskaah! przy ulicy Wólczyńskiej 69b. - nowoczesne, zadbane i zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

765 000 zł37 m² 20 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w bardzo cichej, zielonej i spokojnej okolicy tvp o powierzchni 37m2 składające się z salonu (14m2), sypialni (7m2), kuchni, łazienki i przedpokoju. Urządzone bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

497 250 zł26 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

510 000 zł32 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie jednopokojowe na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku bez windy. Osiedle jest strzeżone i monitorowane. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

952 868 zł71 m² 13 487,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy Pragi- południe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Powiśle,Warszawa

845 000 zł34 m² 24 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z widokiem na zieleń Parku Kazimierzowskiego na pięknym Powiślu. Dwa słoneczne pokoje, osobna widna kuchnia (z oknem) i łazienka, przedpokój z szafą na wymiar i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 854,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lelechowska

Stara Ochota,Warszawa

1 285 540 zł76 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Piękne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje 75,62 m2, z wyjątkowym atutem, jakim jest kominek w salonie. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

440 000 zł19 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W naszej ofercie rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,26 m2 + (miejsce jednostanowiskowe na parkingu podziemny, - dodatkowo płatne) znajdujące się na 4 piętrze 5 piętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 633 200 zł70 m² 23 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

#żoliborz #sprzedam #bezprowizji #dosprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym przy ul. Kaliny Jędrusik 4b. CO: do sprzedania 3-pokojowe, przestronne mieszkanie - o powierzchni ok. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

464 340 zł26 m² 17 602 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja super mieszkanie - kawalerka 464 000 zł od Dewelopera (cesja Umowa Deweloperska) Oddanie I kw 2025. Mieszkanie 1 pokojowe przy ul Batalionów Chłopskich - Bemowo niedaleko 2 linii metra Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Nowodwory,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużym balkonem. Zlokalizowane na Nowodworach, na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 415 389 zł70 m² 20 211 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Literacka znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielany. Osiedle mieszkaniowe zostanie wybudowane i zaprojektowane na wzór osiedla Żoliborza Artystycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starym Mokotowie w kamienicy z windą o wysokości 3h. Nieruchomość znajduję się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

939 000 zł43 m² 21 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie współpracuję z biurami pośrednictwa nieruchomościami. Sprzedam bezpośrednio nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie w miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł62 m² 25 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Gagarina. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

699 999 zł60 m² 11 737,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Josepha Conrada 10 w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: ul. Conrada 10 na Bielanach w Warszawie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Czerniaków,Warszawa

610 000 zł36 m² 17 039,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 36 m kw znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. Składa się z pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, hallu oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 774,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na ul. Zapustnej 8, warszawa-Włochy mieszkanie: prezentowany lokal ma 54,72 m i wymaga przeprowadzenia w nim prac remontowych, dzięki czemu nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

503 490 zł26 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Preferowany zakup gotówkowy. Dzień pokazowy w poniedziałek 15 lipca - proszę o kontakt w celu umówienia godziny spotkania. Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w sercu Mokotowa tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 477 300 zł1 343 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie zlokalizowana działka z domem do remontu lub wyburzenia w cichej i spokojnej okolicy w doskonałej lokalizacji w Starej Miłosnej. Lokalizacja - działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie bezpośrednio przy metrze na Targówku! Lokalizacja i widok: mieszkanie położone jest na 5 piętrze budynku, z którego rozpościera się malowniczy widok na zielony park. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Koło,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Wola (koło) przy al.