dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podmiejska

Bemowo,Warszawa

340 000 zł34 m² 10 008,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne lokale idealne dla celów inwestycyjnych jak i na własny użytek. Lokale w stanie deweloperskim do własnej aranżacji w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

836 317 zł45 m² 18 630,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Bokserska Metraż 44,86 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrobramska

Grochów,Warszawa

316 500 zł22 m² 14 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 64 m podzielone na 3 mini kawalerki. Informacje: adres: ostrobramska 100/102 Ilość pokoi: 3 kawalerki (18 m , 19 m , 22 m ) Powierzchnia całkowita: 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

799 999 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1958

Dzień dobry! Do zaoferowania mam dobrze prosperujący gotowiec inwestycyjny w świetnie skomunikowanej lokalizacji - 5 min do metro Bródno, bliskośc trasy Toruńskiej S8, świetny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Agencja Westate Wola ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z potencjałem na sprzedaż na granicy Woli i Śródmieścia. -Mieszkanie i lokalizacja Mieszkanie jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasną, 2-pokojową nieruchomość o powierzchni 46,82m2 usytuowaną na Bemowo-Lotnisko. Po mimo dobrej lokalizacji (1min do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mokotów,Warszawa

4 936 000 zł1 234 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Mokotowie - Idealna Inwestycja! Lokalizacja: mokotów, warszawa, ul. Bandoski (dz.ew. 6 obręb 10219) Powierzchnia: 1234 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

609 000 zł45 m² 13 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie w stylu loft, z antresolą o dodatkowej przestrzeni 23 metry, z wydzielonym pokojem z oknem dachowym. Mieszkanie ma wysokie sufity (ok. 4 metry) co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

599 900 zł54 m² 11 109,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazyjna oferta! - nie zwlekaj z kontaktem. Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 600 000 zł68 m² 23 654,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3-pokojowy, klimatyzowany, o powierzchni 67,64 m2 na Woli, na rogu ulic Obozowa i Św. Stanisława, zaledwie 4 km od Centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 315 875 zł59 m² 22 149,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Metraż 59,41 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

6 500 000 zł271 m² 23 945,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Avenue Estate Przedstawia przepiękną, luksusową Willę na Zielonej Sadybie! Avenue Estate presents a beautiful, luxurious Villa in Zielona sadyba!(english Version Below) lokalizacja Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 792,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w genialnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Husarii

Wilanów,Warszawa

3 400 000 zł621 m² 5 475,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:621 m²

Pozwolenie na budowę | rezydencja 438 m2 | stary wilanów dane techniczne: powierzchnia działki 621 m2 Wymiary 18 x 34,5 m Projektowany dom 438 m2 powierzchni użytkowej Działka wyczyszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gamerskiego

Śródmieście,Warszawa

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1965

Szukasz gotowca inwestycyjnego w super lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Bezpośrednie sąsiedztwo Ogrodu Saskiego (150 m- 2 min. pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

1 380 000 zł55 m² 25 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament 55 M2, dwa pokoje, bohema-nowa praga, szwedzka, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez Okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

728 000 zł32 m² 22 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 18,56 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł60 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa Mokotów - lokal handlowo-usługowy na sprzedaż Do sprzedania lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Siedmiogrodzkiej. Powierzchnia lokalu 60 m2. Witryna od ulicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

12 000 000 zł450 m² 26 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wyjątkowy, wyremontowany dom na żoliborzu oficerskim Z sauną, salą kinową I pięknym ogrodem dane techniczne: wolnostojący dom z 1923 roku o powierzchni 450m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

579 000 zł26 m² 22 235 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje sprzedaż Gocław | 2 pokoje Warszawa sprzedaż | 2 pokoje inwestycyjnie Warszawa | Prezentujemy, tylko u nas: jasne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2018r.) znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł29 m² 20 415,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na zakup kawalerka 29,34m2 zlokalizowana przy al. "Solidarności" 91 obok metra Ratusz Arsenał i placu Bankowego. Budynek z początku lat 60. Z windą. Idealne mieszkanie na start lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł69 m² 20 959,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie, które składa się z: - salonu - kuchni otwartej na salon (wyburzona ściana pomiędzy kuchnią a salonem) - dwóch sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,5m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych położone w zieleni na Mokotowie. Ciche i słoneczne mieszkanie. Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł24 m² 18 775,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Pradze Północ - bezpośrednio przy placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

400 000 zł16 m² 25 806,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie położone przy ul. Głogowej składa się z: - pokoju kuchnią, - łazienki, - przedpokoju Cechy mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

1 170 000 zł94 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

W mieszkaniu są skosy. Najniższy punkt, to wysokość 142 cm, najwyższy 380 cm. W każdym pomieszczeniu są 2 bardzo dobrej jakości drewniane okna dachowe Velux, które zapewniają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Marina Mokotów,Warszawa

3 200 000 zł118 m² 27 118,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy Państwu komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centralnej części Mokotowa - osiedle Marina Mokotów. Lokalizacja - inwestycja Marina Mokotów powstała w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na warszawskich Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnie 27m2 i położone jest na parterze budynku z lat 70-tych. Lokal jest w stanie do remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Ochota,Warszawa

1 850 000 zł108 m² 17 129,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny, baź na inwestycje. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń. Lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

489 000 zł35 m² 14 003,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak ua, ru, eng, pl tylko U nas na sprzedaż cesja zakupu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m2 usytuowanego na 1 piętrze w inwestycji Nova Talarowa znanego dewelopera Bouygues.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

744 000 zł61 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Budynek/osiedle Zadbany i modernizowany budynek z końca lat 70tych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wawer,Warszawa

843 000 zł77 m² 10 894,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatnie segmenty! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z potencjałem na sprzedaż na granicy Woli i Śródmieścia. -Mieszkanie i lokalizacja Mieszkanie jest położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lektykarska

Bielany,Warszawa

2 500 000 zł388 m² 6 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:277 m²

Skrajny segment na Marymoncie (okolice ul. Lektykarskiej). Bardzo dobry jako inwestycja na biuro, hostel, itp.; również do celów mieszkalnych. Dom rozbudowany i wyremontowany kilkanaście lat temu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 400 000 zł117 m² 20 513 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany i wykończony, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

1 099 000 zł68 m² 16 090,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie o pow.68,3 m2, na II piętrze w IV-piętrowej kamienicy z 1927r., STARA OCHOTA, ul. Filtrowa. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

994 000 zł60 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

530 000 zł43 m² 12 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Pragnę zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie położone na Warszawskiej Zielonej Białołęce, na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

8 500 000 zł425 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Dom Z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji W sercu starego mokotowa dane techniczne: bliźniak z 1928 roku o powierzchni ok. 425 m2 usytuowany na działce 687 m2 w najbardziej.