dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

1 599 000 zł1 950 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Digitalbroker prezentuje działkę na granicy Międzylesia i Anina, ul Hafciarska. Nieruchomość położona na obszarze M3.12 określony został w studium jako teren zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 985 500 zł130 m² 15 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Penthouse | Bemowo I 3 pokoje I taras I bez pcc Cena 1 985 500,00 Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata! w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Posiadamy 4 pokojowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dolna

Sielce,Warszawa

410 000 zł16 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze bloku przy skrzyżowaniu Belwederska-sobieskiego/dolna-Chełmska. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wędrowców

Ursynów,Warszawa

1 800 000 zł106 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 108m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2015 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wędrowców. Przestronna część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 343 316 zł82 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Posiadamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Osiedle Bokserska 71 to nowy projekt Dom Development położony w prężnie rozwijającej się części Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

1 080 000 zł82 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania duże, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81.60m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Wysockiego 25. Mieszkanie dla rodziny, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ulicy Siedleckiej 16/24 w Warszawie. Ładne, ustawne mieszkanie z dużą loggią składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację - zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

3 390 000 zł118 m² 28 677,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy unikalny apartament zlokalizowany na warszawskim Powiślu, stworzony z myślą o miłośnikach wyjątkowego charakteru kamienic i nowoczesnych wnętrz. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 650 000 zł195 m² 13 589,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Wola Ulrychów. Dom otoczony jest zadbanym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Odolany,Warszawa

849 000 zł39 m² 21 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, jasne oraz ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na Warszawskiej Woli (odolany). Budynek położony w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

607 000 zł44 m² 13 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce, tarchomin (43,5 m/2). Mieszkanie doskonale nadaje się dla niewielkiej rodziny (2+1 lub 2+2). Można zakupić je posiłkując się kredytem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady Żoliborskie,Warszawa

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 + 1,5 m2 dodatkowy korytarz i wysokości 2,5 m zlokalizowane w sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Sady Żoliborskie. Znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 839 000 zł80 m² 22 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

1 839 000 | sprzedaż | mieszkanie | 80,20 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | al. Rzeczypospolitej Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.5m2 (+taras 17m2) znajdujące się na Żeraniu przy ulicy Kowalczyka 1B. Mieszkanie 2-pokojowe składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł44 m² 27 002,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu na sprzedaż elegancki apartament usytuowany w jednym z najlepszych miejsc Miasteczka Wilanów, w samym jego sercu -przy ulicy Kieślowskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

939 000 zł50 m² 18 780 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne Mieszkanie 50 m na Ursynowie, 50 m od Stacji Metra Stokłosy Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na Ursynowie, zaledwie 50 metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do zakupu zaraz przy Parku Bródnowskim! Mieszkanie: mieszkanie, które znajduje się na 6 piętrze, składa się z przestronnego salonu z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 750,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania bardzo funkcjonalne dwa pokoje o powierzchni 48 m2, z kameralnym ogródkiem, usytuowane w odległości 750 m do stacji metra natolin, przy ul. Mandarynki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

979 000 zł74 m² 13 319,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje sprzedaż Bielany | Sprzedaż Mieszkania Bielany | Warszawa Bielany | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Prezentujemy rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu duże mieszkanie z możliwością zrobienia 2 pokoi. Zlokalizowane w cichej okolicy na Warszawskiej Pradze-Południe. Idealna oferta dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 401,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas! piękne 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego, po generalnym remoncie zaprojektowanym przez architekta. Mieszkanie o powierzchni 20 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

765 000 zł36 m² 21 074,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Urokliwe mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku, na Osiedlu Szwoleżerów, zaprojektowanym przez Halinę Skibniewską. Dwa ustawne pokoje z dużymi oknami z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

923 000 zł47 m² 19 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w sercu Dolnego Mokotowa, w cichej i zielonej okolicy na Sielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w samym sercu Mokotowa. Dzielnica łącząca nowoczesność z historią. Do zalet należy zaliczyć świetną infrastrukturę, liczne szkoły i przedszkola, wyższe uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 499 925 zł75 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i przestronne mieszkanie w kameralnej części Miasteczka Wilanów przy ulicy Kazachskiej. Przytulne, dwustronne, niezwykle jasne i ciche. Idealna lokalizacja - między uliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Nowa Praga na Pradze Północ w pobliżu stacji metra Szwedzka. Lokal położony jest na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

1 257 992 zł70 m² 17 884 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami dla tych, którym zależy na prywatnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 279 000 zł58 m² 21 994,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1959 r. Budynek z windą. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne: widok na ul. Marszałkowska i na patio. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Wola,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na 8. piętrze w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Jelonki. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

799 999 zł48 m² 16 824 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

560 000 zł35 m² 16 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miło mi zaprezentować piękną kawalerkę na Białołęce przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 34,8 m2. Mieszkanie jest nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

800 000 zł51 m² 15 686,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do kupienia lokal handlowo-usługowy 51 m2 parter/3 z windą w budynku z 1963r., Praga-Północ. Witryna wzdłuż całego lokalu, duży, świetnie widoczny szyld. Dwa wejścia dla gości: duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 599 000 zł1 714 m² 932,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Działka budowlana nr 13/3 o powierzchni 1714 m2 przy zbiegu ul. Włóki i ul. Gratyny. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, z możliwością zakupu 2 sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe w Warszawie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opinogórska

Gocław,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Południe - Ul. Opinogórska Cena: 480 000zł (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie 38m2, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

1 380 000 zł86 m² 15 990,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji od kupującego I speak english. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł129 m² 11 671,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wawer zachwyca bogactwem terenów zielonych. To miejsce przyciąga coraz większą uwagę rodzin pragnących ciszy i harmonii z naturą. Dogodny dojazd do centrum, malownicze krajobrazy, dynamicznie.