dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

480 000 zł22 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka po remoncie o powierzchni 21,8m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 40-tych - Warszawa, mokotów, ul. Podchorążych. Kamienica zadbana, klatka po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 774,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Triton Park na warszawskiej Ochocie. Opis budynku Nowoczesny apartamentowiec Triton Park znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Niedźwiadek,Warszawa

648 000 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz gotowego mieszkania z klimatyzacją? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze z osobną kuchnią, łazienką, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 869 000 zł313 m² 5 971,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

* tylko u nas * Zależy Ci na ekonomicznym w utrzymaniu domu oraz na sprawnym dojeździe do centrum Warszawy? Jednocześnie cenisz sobie kontakt z naturą oraz bliskość szeroko pojętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

568 000 zł38 m² 15 026,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1974 roku -warszawa, wola, ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

835 000 zł36 m² 23 130,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z dumą przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie usytuowane w sercu Warszawy, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Szukasz oazy spokoju w samym centrum stolicy? Pragniesz otoczyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży: piękne mieszkanie na Praga-Południe. Położenie: na piątym piętrze 7-piętrowego budynku z cegły, wybudowanego w latach 2000-tych. Widok: z dużego balkonu rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

746 258 zł45 m² 16 732,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. 36 m2 w dzielnicy Mokotów (sielce) składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - Sypialni/pokoju dziecka - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 230 000 zł56 m² 21 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki 13. Niezwykłe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

1 375 000 zł105 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Wawrze. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 736 300 zł97 m² 17 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Warszawa, wola ul. Banderii Lokal usługowy o powierzchni 97m w doskonałej lokalizacji! Lokal: oferujemy na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 97m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

3 700 000 zł450 m² 8 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Eurovilla prezentuje dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 450m2 położony na dużej 800m2 działce, znajdujący się w Starym Wilanowie. Lokalizacja Dom znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopickiego

Grochów,Warszawa

780 000 zł71 m² 11 020,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4 pokojowe mieszkanie - 70,78 m 2, piętro 3 / 4, (bez windy), 1994 r. ul. Chłopickiego. Budynek w stanie dobrym, nowa elewacja. klatki czyste. Posesja w całości ogrodzona. Plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bursztynowa

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł76 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wygodne mieszkanie z antresolą i wysokimi sufitami w Międzylesiu, wawer Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m z unikalną antresolą (12 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Sadyba,Warszawa

1 050 000 zł75 m² 14 056,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Sadyba składające się z 5 niezależnych pokoi o powierzchni 74,70m2 Mieszkanie położone na 4 piętrze IV piętrowego bloku z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Ursus,Warszawa

2 250 000 zł1 406 m² 1 600,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta inwestycyjna dostępna tylko u Nas. Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną na terenie dzielnicy Ursus, czechowice. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Śródmieście,Warszawa

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

859 000 zł46 m² 18 552,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30m2 zlokalizowane na Mokotowie / Służew nad Dolinką. Nieruchomość znajduję się na (0) aczkolwiek jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy blisko parku Kamionkowskie Błonia Elekcyjne / Park Skaryszewski. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szmulowizna,Warszawa

740 000 zł64 m² 11 653,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować trzy pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość jest idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

900 000 zł49 m² 18 499,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie urządzone w ponadczasowym, jasnym stylu znajduje się w dzielnicy Mokotów, znanej z dużej ilości parków i terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury. Mieszkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 438 000 zł129 m² 18 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ciekawa

Radość,Warszawa

2 000 000 zł2 206 m² 906,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Spraw sobie radość! Kontakt Wizualizacja wygenerowana z pomocą ai przedstawia grafikę nowoczesnego domu marzeń na leśnej działce, harmonijnie wkomponowanego w naturalne otoczenie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, jednopokojowego mieszkania na Dolnym Mokotowie, przy ul. Czerskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu na Bielanach. Mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , znajdujące się na drugim piętrze w 12-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowo urocze mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Piwnej. Okolica nie wymaga reklamy - idealne miejsce zarówno do mieszkania (piwna jest cichą uliczką) jak i na inwestycję. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

925 000 zł52 m² 17 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Idealna lokata kapitału na Starym Mokotowie blisko Merta Pole Mokotowskie. Mieszkanie o powierzchni 52m2, na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 50 9 bez windy), położone w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł76 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o pow 75, m2 przy ulicy Madalińskiego 50/52, stary Mokotów. - 1 piętro - 3 / 4 pokoje pokoje (aktualnie są dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł52 m² 26 730,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: odnowione, gotowe do wprowadzenia, słoneczne, przestronne, wysokie (2,75 m), dwupokojowe, 52 m2, z dużym salonem i balkonem. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 002 150 zł34 m² 29 089 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego mieszkania dla siebie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy? Lub może chcesz zainwestować swoje pieniądze w stabilną przyszłość? Mam dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 673,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1m2, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2007roku zlokalizowane na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

740 000 zł46 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 45,88 m2 doskonałe dla osób dogodną lokalizację (bliska Wola | Nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 590,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

460 080 zł28 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Na sprzedaż mieszkanie 1-no pokojowe. Idealna oferta dla jako pierwsze mieszkanie lub inwestora. Tramwaj ok 2 min dojazd do metra ok 9min Kontakt bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

890 000 zł64 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie - Twoja Oaza Spokoju! Odkryj nową propozycję - stylowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Ta nieruchomość, po kompleksowym remoncie, jest gotowa, by przywitać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,9 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - Bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: - osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.