dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rakowcu, na osiedlu otulonym zielenią. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche i jasne w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 333 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: zachwycające, jasne i przytulne mieszkanie narożne o powierzchni 68,48 m (75,17 m z komórką lokatorską). Dzięki oknom na różne strony świata, zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach ulicy Andersena. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Salon z aneksem kuchennym 21 mkw. Mieszkanie posiada duży balkon - 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wał Miedzeszyński

Zerzeń,Warszawa

680 000 zł57 m² 12 033,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,51m2 zlokalizowane przy ul. Wał Miedzeszyński 414 w Wawrze. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł60 m² 13 195 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie z loggią, zlokalizowane na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku i ma powierzchnię 60,25 m. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

659 000 zł49 m² 13 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,49 m, położone przy ul. Dzieci Warszawy na warszawskim Ursusie. Lokal usytuowany na parterze w budynku z roku 1980. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

654 908 zł40 m² 16 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja zlokalizowana jest na Warszawskiej Woli. Osiedle powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 851,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Woli i Śródmieścia na ul. Esperanto. Budynek oddalony od ulicy. Dużym atutem to widok z okien na panoramę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Centrum,Warszawa

849 000 zł35 m² 24 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio! Sprzedaję prywatnie swoje mieszkanie. Świetna lokalizacja! Przy samym metrze! Kompletna cisza! Nowe! Po generalnym remoncie w wysokim standardzie! Zapraszam do zakupu wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł29 m² 18 448,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 29 m, ivp, winda, 2 km metro Wierzbno! Świetne mieszkanie dla singla, pary lub pod inwestycję. Świeżo po generalnym remoncie gotowe do wejścia! (nowa elektryka oraz hydraulika) Wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

1 295 000 zł110 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupoziomowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajdy

Ursynów,Warszawa

2 850 000 zł430 m² 6 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zapraszam na prezentację pięknego i przestronnego domu wolnostojącego z ogrodem na Warszawskim Ursynowie. Rozkład pomieszczeń: parter: hol wejściowy z szafami w zabudowie 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Dolny Mokotów,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42 m2 ulokowane na 4 piętrze w budynku z lat 50 przy ul. Belwederskiej 2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 000 zł169 m² 18 310,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży fantastycznego domu zlokalizowanego na Saskiej Kępie, z dogodnym dojazdem do Centum Warszawy. Nieruchomość posiada 5 pokoi, ogród, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

730 000 zł41 m² 17 984,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 659 000 zł87 m² 19 157 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 86,6 m2. Bardzo dobra lokalizacja - Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza. Cena 1 659 000 zł Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Natolin,Warszawa

2 990 000 zł196 m² 15 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Eurovilla prezentuje dom na sprzedaż o powierzchni 196m2, w zabudowie szeregowej, otulony zielenią na strzeżonym osiedlu, z tarasem i ogródkiem zapewniającym prywatność. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Wawrzyszew,Warszawa

589 000 zł42 m² 14 192,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,5 m, położone w jednej z najspokojniejszych i najbardziej urokliwych okolic w mieście! Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Mirów,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 684,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

The estate warsaw Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji, tuż obok Ronda onz jako świetna inwestycja kapitału. Wymiary pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

1 050 000 zł56 m² 18 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 7-piętrowej kamienicy z 1956 roku. Budynek jest wyposażony w windę oraz monitoring, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z zachwycającym widokiem. Ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo, wysoki komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Torach

Ochota,Warszawa

686 000 zł34 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży nowego dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze przy ulicy Przy Torach w Warszawie. Nowe osiedle Aurora zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

505 000 zł22 m² 23 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 330 036 zł150 m² 8 838,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej | kameralne osiedle | bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | wawer falenica osiedle: ogrody Pelargonii to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 913,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle przytulne, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Klasyków, warszawa Białołęka. Mieszkanie Przytulne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Williama Szekspira Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku. Mieszkanie o powierzchni 27m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

940 000 zł44 m² 21 223,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Mokotowie Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 850 000 zł87 m² 21 372,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż unikatowy apartament z przepięknym kominkiem na drewno i ogromnym trasem na dachu, zlokalizowany na Warszawskiej Woli. Czteropokojowy apartament, znajduje się na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

940 000 zł65 m² 14 528,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

** 3 pokoje I oddzielna kuchnia 64,70 m2 I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 149 000 zł61 m² 18 938,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż niezwykle urokliwe mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 położone przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty. Nieruchomość znajduje się w cichej enklawie pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 720,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Piękne i przestronne mieszkanie z widokiem na podwórko i skwer na Jelonkach przy ulicy Wyki. Jasne, widne i funkcjonalne świeżo po remoncie mieszkanie w którym nikt jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł148 m² 26 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatni dostępny apartament 4-pokojowy o powierzchni 148,54 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w inwestycji Apartamenty Górska 32. Charakteryzuje się panoramicznymi oknami, skierowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

705 017 zł28 m² 25 360 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe osiedle na Mokotowie! Szukasz idealnego miejsca do życia lub stabilnej lokaty kapitału? Marzysz o komfortowym mieszkaniu w prestiżowej dzielnicy stolicy, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 800 000 zł123 m² 22 801,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy i przestronny 5 pokojowy apartament o powierzchni 122,8 m2 znajdujący się na ostatnim 10 piętrze 10 piętrowego budynku z ekspozycją okien w kierunkach wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

543 200 zł27 m² 19 810,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,42 m2. w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w nowej inwestycji przy ul. Szeligowskiej, dzielnica Bemowo Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

575 000 zł42 m² 13 855 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

647 000 zł46 m² 13 914 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Okazja! 3-pokojowe Mieszkanie na Pradze Południe do Remontu! Serdecznie zapraszam na prezentację tego wyjątkowego mieszkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealna okazja inwestycyjna na Włochach - lokal z najemcami już teraz generujący stały dochód! Ten 24 m lokal to prawdziwa perełka dla inwestorów szukających pewnej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł71 m² 27 969,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przedstawiam ekskluzywne mieszkanie, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających. To prawdziwa perła w zawodowym dorobku architekta:) Mieszkanie idealne dla osób szukających luksusu.