dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 199 450 zł34 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 34,27 M2 - waliców budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Waliców w Warszawie. Budynek wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

539 000 zł34 m² 15 951,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miło mi zaprezentować piękną kawalerkę na Białołęce przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 33,78 m2. Mieszkanie jest nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Brzeziny,Warszawa

1 755 000 zł260 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

1 139 000 zł72 m² 15 859 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz mieszkania w nowym budownictwie, gotowego do wprowadzenia i wyposażonego? Ten apartament na eleganckim osiedlu z 2020r. to doskonała propozycja dla pary lub pary z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radość,Warszawa

1 349 000 zł222 m² 6 076,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Patriotów w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 222 mkw. składa się z dwóch pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

784 499 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1964 roku. Widok na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

804 000 zł51 m² 15 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj - to ostatnia okazja na zakup tak wyjątkowego mieszkania! Zapraszamy do kontaktu. Zarezerwuj już teraz i odbierz klucze razem z otwarciem nowej stacji metra na Bemowie! 0% - podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

790 000 zł47 m² 16 952,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie , dostępne od ręki. Mieszkanie jasne, w 8 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie umeblowane. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane w starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Kabaty,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Avenue Estate prezentuje przestronne, słoneczne mieszkanie usytuowane w pożądanej dzielnicy Warszawy Ursynów Kabaty, w bliskim sąsiedztwie lasu Kabackiego. **********idealny produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warszawa - Praga Południe / Gocław 2 pokoje 45,61m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (gocław) w świetnie rozwiniętej okolicy obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Natolin,Warszawa

1 349 000 zł89 m² 15 191,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe, trzypokojowe, przestronne mieszkanie typu loft o powierzchni 89 m , zlokalizowane w dzielnicy Ursynów w Warszawie, na skraju Lasu Natolińskiego. Lokal jest odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 053 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na inwestycję , jako lokata kapitału I dla rodziny Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29m2 w świetnej lokalizacji przy stacji Metro Kondratowicza. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

597 000 zł50 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużą loggią, miejsce postojowe Warszawa, białołęka, nowodwory, ul. Aluzyjna Osiedle ogrodzone z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

491 000 zł29 m² 17 185,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealna przestrzeń dla osób, które szukają spokojnej okolicy z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Kompaktowe, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 928,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30m2 na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku przy ulicy Zygmunta Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

818 000 zł62 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe na warszawskim Ursusie - gotowe do odbioru Mieszkanie położone w nowo wybudowanej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy salon o powierzchni 18m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 467,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

532 000 zł38 m² 14 111,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

To mieszkanie stanowi doskonałe miejsce dla singli lub par, którzy pragną zamieszkać w komfortowej i łatwej do zarządzania przestrzeni blisko pulsującego serca miasta. Atuty: zanurz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 502 000 zł117 m² 12 837,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 4 pokoje I gotowa inwestcyja Na sprzedaż przestronny, słoneczny Apartament znajdujący się na II piętrze w czterokondygnacyjnym Budynku z 2024 roku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

695 000 zł29 m² 23 965,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak pl,ua, ru, eng Wyjątkowe mieszkanie 29 m - nowoczesne, funkcjonalne, w świetnej lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

465 000 zł18 m² 25 135,10 zł/m²

 

Piętro:2/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, wysokiej klasy apartament 19 m2 z klimatyzacją, w pełni umeblowany i wyposażony na ul. Kasprzaka 29. Apartament ma status lokalu użytkowego/hotelowego. Do połowy 2025 będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

505 000 zł22 m² 23 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

748 000 zł47 m² 15 781 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw mieszkanie do wprowadzenia od zaraz- w pełni wyposażowe. Pachnące nowością, wyposażenie nowe W cenie. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

2 100 000 zł230 m² 9 129,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Eurovilla prezentuje kameralny dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż na Sadybie. 5 sypialni, 4 łazienki i salon o wysokości ponad 3 m, dom do własnej aranżacji! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

848 000 zł58 m² 14 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Białołęka ul. Mańkowska Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 58 m2 > 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super oferta okazja! cena mieszkania 740000 zł garaż 2 szt po 39000 zł łączna cena 818000 zł. Rewelacyjna lokalizacja , mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu strzeżonym, blisko tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

968 999 zł63 m² 15 385,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od Dewelopera. Te nowoczesne mieszkania, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się południowej części warszawskiej Pragi, stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

490 000 zł26 m² 19 088,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

665 040 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji położonej w malowniczej okolicy tuż obok Lasu Rembertowskiego, znanego jako wschodnie płuca Warszawy. To miejsce pełne zieleni, oferujące spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powsińska

Zawady,Warszawa

300 000 zł300 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Salon kosmetologii estetycznej, gotowy funkcjonujący biznes na sprzedaż w Wilanowie w doskonałej lokalizacji. Przygotowany, 6 gabinetów pełne (nowe) wyposażenie. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 163,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

W kilku słowach Urokliwe, ciche i ustawne trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym znajdujące się na zielonych Bielanach. Na uwagę zasługuje spokojna okolica, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowska

Aleksandrów,Warszawa

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z oferta domu na Warszawskim Wawrze - Aleksandrów. Dom jest w stanie developerskim przy czym sukcesywnie właściciel wykańcza go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

735 000 zł41 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

455 000 zł27 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się w doskonale skomunikowanej części Warszawy przy ulicy Wysockiego 18 na Targówku. Dla kogo? Kawalerka świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł275 m² 10 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Chcesz mieszkać w ciszy i spokoju w prestiżowej dzielnicy Warszawy - ten piękny dom jest dla Ciebie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Nowy Tarchomin,Warszawa

875 980 zł63 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,57 mkw. na trzecim piętrze z balkonem. Termin oddania - II kwartał 2026 roku. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołobrzeska

Sadyba,Warszawa

3 000 000 zł206 m² 14 563,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom na sprzedaż położony na warszawskiej Sadybie. Jego powierzchnia wynosi 206m2. Niewątpliwym jego atutem jest południowo-zachodni salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

865 000 zł42 m² 20 595,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie na Woli - 42 m2 - 2 pokoje - ciche od Patio - 6 piętro 0% - prowizji 0% - podatków pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zdjęcia przedstawiają wcześniejsze etapy inwestycji (etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

821 600 zł40 m² 20 427,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**nowoczesny Apartament 1-pokojowy 40,22 m w Inwestycji na Warszawskiej Pradze Południe - Komfort i Styl** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Ostatnie mieszkania na tej inwestycji. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

755 000 zł54 m² 13 981,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż przestronne 2 pokoje na Gocławiu Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , znajdujące się w spokojnej i zielonej części Gocławia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij