dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

6 041 100 zł201 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 201,37 m2, który znajduje się w świetnym punkcie na bliskiej Woli, przy skrzyżowaniu ulic Żelazna i Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł200 m² 14 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:244 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom-segment w Starym Wilanowie, 6 pokoi, 3 łazienki, garaż usytuowany w cichej, spokojnej okolicy. Dom w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Natolin,Warszawa

2 316 000 zł153 m² 15 137,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego z kw. Lokalizacja- natolin, blisko stacji metra przeznaczenie-biurowe, usługowe, handlowe (showroom). Opis lokalu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 107 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 56,2 m składające się z: - kuchni, - trzech pokoi (dwóch mniejszych sypialni i salonu) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

719 000 zł52 m² 13 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

51,45m2 | 3 pokoje + balkon Granica Targówka i Pragi Północ 18 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Targówka i Pragi Północ. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Blisko komunikacja - autobus i nowa linia tramwajowa. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 916,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu niedaleko ch Promenada. Budynek/osiedle Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

1 670 000 zł62 m² 27 035,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na warszawskim Powiślu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł119 m² 23 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 120-metrowego aparrtamentu na Mokotowie przy ulicy Tynieckiej. Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów Powierzchnia: 120 m Pomieszczenia: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 772,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na granicy Stegien i Sadyby. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł33 m² 19 713,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe nowocześnie urządzone mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Północ. Idealna lokalizacja: 10 minut pieszo do stacji Metro Stadion Narodowy, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 865,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy, komfortowy apartament na osiedlu Wiślany Mokotów na warszawskich Siekierkach. Budynek/osiedle Apartament znajduje się w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Annopol,Warszawa

747 000 zł61 m² 12 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

60,86m2 | 3 pokoje + 2 Loggie możliwość obejrzenia konkretnego mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu przedszkola , szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

1 996 000 zł175 m² 11 405,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam nowoczesny dom wolnostojący na warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, zapewniającej prywatność i komfort życia. Nieruchomość znajduje się w rejonie, gdzie brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

726 113 zł28 m² 26 062,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty Premium na Mokotowie - Sprawdź Teraz! Odkryj nową inwestycję na Mokotowie - idealną dla osób, które szukają wygody, prestiżu i świetnej lokalizacji w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 109,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Skorochód- majewskiego 32. Lokal o powierzchni 44m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

472 000 zł25 m² 18 531,60 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, usytuowana na osiedlu pełnym zieleni w cichej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 115 000 zł66 m² 16 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Mokotowa. Prezentowana nieruchomość położona jest przy ul. Belgijskiej 12, w kamienicy odbudowanej w 1957 roku. Teren na którym położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje + balkon 36,08m2 Warszawa | Rembertów cena do negocjacji Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Bielany,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka na warszawskich Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnię 27m2 i składa się z pokoju z wyjściem na balkon, widnej kuchni ( wejście z pokoju), łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Zbigniewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 598,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal Z najemcą. na Starym Mokotowie w sąsiedztwie ambasad, budynków biurowych oraz budynków wielorodzinnych. Lokal w rzeczywistości ma 58 m/2 natomiast w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Warszawa, bielany, piaski, ul. Broniewskiego Sprzedaż bez prowizji od Strony Kupującej. 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

8 855 000 zł960 m² 9 223,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:260 m²

Eurovilla prezentuje dwupiętrowy, skrajny segment na sprzedaż o przeznaczeniu handlowo-usługowym z najemcami, doskonały jako zarabiająca już inwestycja. Lokalizacja Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nagodziców

Tarchomin,Warszawa

939 000 zł72 m² 12 951,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Poszukujesz dla siebie i swojej Rodziny cichego mieszkania na spokojnym, ogrodzonym osiedlu? Nie lubisz ciasnych pomieszczeń, dlatego szukasz mieszkania przestronnego i rozkładowego? Czy zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widną sypialnię oraz salon, oddzielna kuchnię, łazienkę oraz balkon. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Koszyki,Warszawa

2 050 000 zł108 m² 18 981,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Lwowskiej. Możliwość podziału mieszkania na 2 oddzielne mieszkania, ponieważ są 2 wejścia. Odnowiona kamienica z 1928 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 113 000 zł76 m² 14 673,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Ustawne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hennela

Szamoty,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 113,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Digital Broker prezentuje efektowne, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ulicy Tadeusza Hennela 10 w Ursusie - Szamoty. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

745 000 zł37 m² 20 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z 2 pokojowym mieszkaniem na strzeżonym osiedlu Derby, przy ulicy Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma powierzchnię 37 mkw i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1962 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Studzienna

Wola,Warszawa

830 000 zł38 m² 22 121,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Osiedle Vola zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o., to kameralny projekt, który obejmuje jeden sześciokondygnacyjny budynek z 2024 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe czerniaków W mieszkaniu kilka lat temu wymieniono okna, położono gładź w pokojach, jednakże przez pewien okres mieszkanie było wynajmowane i już nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

810 000 zł61 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Targówku! Warszawa, targówek, osiedle Bródno, mieszkanie po remoncie, 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m, położone na 1. piętrze.