dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Sady Żoliborskie

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o pow. 46,5 m2 na pierwszym w czteropiętrowym budynku z 1966 r. (bez windy), sady Żoliborskie, ul. Broniewskiego. Dwustronne, słoneczne, ciche, w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hübnera

Sady Żoliborskie,Warszawa

5 840 zł66 m² 88,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament, składający się z salonu połączonego aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 445,69 m2 / 6 pokoi / taras / sauna /ogród Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego. Jest to idealna nieruchomość dla osób szukających niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powązkowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 810 000 zł121 m² 14 958,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże dwupoziomowe mieszkanie w sąsiedztwie Fortu Bema przy ul. Powązkowskiej w Warszawie. Opis: przestronne mieszkanie o powierzchni 121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oryginalnie trzypokojowe narożne mieszkanie na Sadach Żoliborskich. Obecnie dwa pokoje zostały połączone w przestronny salon z wyjściem na balkon. Dodatkowo kuchnia została częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 440 000 zł60 m² 23 852,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Arteco - to nie tylko nowoczesny projekt, ale także wspaniały styl życia. Rezydencja Art Eco położona jest w prestiżowym sercu zielonego Żoliborza, przy zachowanej bliskości linii tramwajowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 865,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanej kawalerki z balkonem na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie idealne na start dla singla lub pary, doskonale sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dla osób ceniących przestrzeń i światło, które szukają mieszkania z wyjątkowym potencjałem. Idealne dla tych, którzy marzą o klimatycznym wnętrzu z lat 60-tych, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady Żoliborskie,Warszawa

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na Żoliborzu 53 m Lokalizacja: warszawa, sady Żoliborskie, ul. Przasnyska Rok budowy: 2013 Powierzchnia: 53 m + loggia 11,48 m Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

620 000 zł42 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 42m2, 2 pokoje, żoliborz, broniewskiego Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Żoliborzu (sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

1 678 000 zł73 m² 22 986,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Rydygiera 13b w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja wschód/zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu 1-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Jasnodworskiej 3a. Zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Broniewskiego w Warszawie (dzielnica Żoliborz). To doskonała propozycja zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 + balkon + 4,5 m2 piwnica i wysokości 2,5 m. Mieszkanie znajduję się w budynku 100 m od Parku Sady Żoliborskie. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż l 2 pokojowe mieszkanie l na żoliborzu główne atuty - ustawne i gotowe do wprowadzenia - po remoncie - balkon - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

739 000 zł42 m² 17 595,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Elbląskiej 65. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, wyjątkowe Studio. Idealne do zamieszkania dla singla lub pary! Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Mieszkanie nigdy nie było wynajmowane. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sady Żoliborskie,Warszawa

848 900 zł38 m² 22 222,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego. * inwestycja położona w miejscu gdzie spotykają się trzy dzielnice Bielany, żoliborz i Bemowo każda z bogatą ofertą handlowo-usługową. * w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, w budynku z windą. Inwestycja z 2014 roku, osiedle ogrodzone z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 900 zł50 m² 77,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia - 2-pokojowe, położone przy ul. Przasnyskiej 11a. Opis mieszkania: mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Zawiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

559 000 zł24 m² 23 291,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atuty nieruchomości | 24 mkw | Sady Żoliborskie | Generalny remont | Przepiękny widok z okna | Świetna Lokalizacja | Ustawny Projekt Wnętrza | Dwie nowe windy | Opis Przedstawiam klimatyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Zatrasie,Warszawa

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Przestronność: mieszkanie ma ogromny potencjał, dzięki układowi, który można dostosować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 191 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Elbląskiej na Żoliborzu. Mieszkanie ciche z balkonem, 150 metrów od przystanku tramwajowego "włościańska", 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Zatrasie,Warszawa

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady Żoliborskie,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Żoliborzu przy ul Władysława Broniewskiego. Lokal jest usytuowany na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 37,80 m2 składa się: salon z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

929 000 zł49 m² 18 959,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nieruchomości prezentuję niepowtarzalne, 2 pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich w pięknej i solidnej kamienicy w stylu skandynawskim. Idealne pod inwestycję! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. German

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 500 zł48 m² 92,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane przy ul. Anny German 3 / Rydygiera na warszawskim Żoliborzu. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 300 zł15 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Eng below Dzień dobry, oferuję do wynajęcia pokój w trzyosobowym mieszkaniu, zlokalizowanym w spokojnej, zielonej okolicy Sadów Żoliborskich. Całkowity koszt wynosi 1300 zł + 500 zł (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Zatrasie,Warszawa

689 000 zł46 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem z przeznaczeniem do generalnego remontu znajdujące się w doskonałej lokalizacji na Sadach Żoliborskich przy ulicy Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Sadach Żoliborskich przy ul. Włościańska 6. Znajduję się na 6 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Zatrasie,Warszawa

719 000 zł46 m² 15 630 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie ( salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój dziecka/gabinet) o pow 49.5 m2 + 0,5 korytarz wys 2.5 m, na pierwszym pietrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 674,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do remontu, do własnej aranżacji. Doskonała lokalizacja na pograniczu Centrum i Żoliborza - Sady Żoliborskie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze z 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie ( salon z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet/pokój dziecka) o pow 49.5 m2 + 0,5 korytarz wys 2.5 m, na pierwszym pietrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 674,70 zł/m²