dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam na prezentację mieszkania na Grochowie - Dwustronna ekspozycja - Możliwość przerobienia na 3 pokoje - Ładna, zielona okolica - Piwnica 3 m Cechy mieszkania: - powierzchnia 49,18 m -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47 m² 14 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł36 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej. Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,20 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 650 000 zł114 m² 14 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z dumą przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową Strefę Soho. Jest to miejsce, które przenosi każdą działalność na zupełnie inny poziom! Zaprojektowany z niezwykłą starannością lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 1-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35,14m2 z loggią 6,7m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,40 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

| idealne pod wynajem | 2- pokoje | po remoncie | adres: ul. Zamieniecka metraż: 36,40 m2 piętro: (suterena) -1/4 pełna własność z kw! cena: 399 000 zł czynsz: ok. 500 zł Informację.

Szczegóły ogłoszenia

683 943 zł57 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe (ul. Opinogórska 1) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m2 Piętro: 2 z 5 (winda) ul. Opinogórska 1 (przyczółek Grochowski) Cena: 683.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52 m² 16 326,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z duszą, widokiem i światłem - idealne dla twórcy i artysty. (jest możliwość zakupu na kredyt) Na sprzedaż wyjątkowe, ze względu na swoją historię oraz wykonanie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku wielorodzinny z windą przy ul. Komorskiej 35 na Pradze Południe. Łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

88,46 zł/m²107,38 m² 9 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy, narożny lokal usługowy o powierzchni 108 m2, zlokalizowany na Pradze Południe, z witrynami i wejściem od dużej, ruchliwej ulicy, vis a vis przystanek autobusowy. Woloło nowe.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję mieszkanie 3 pokojowe w cichej i zielonej okolicy. Pokoje duże 10m, 12m i 16 m. Brak problemów z parkingiem. Kuchnia duża ustawna. Duży pokój posiada balkon zabudowany. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 199 zł73,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²330 m² 21 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznej, reprezentacyjnej powierzchni biurowo -usługowej usytuowanej w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

77 zł/m²129 m² 9 933 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal biurowy 129 m.kw.na Pradze Południe. Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

92,32 zł/m²96,40 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego, w ciągu wynajętych lokali usługowych. Lokal idealny pod działalność handlową, kosmetyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,50 m² 13 381,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne obecnie 2 pokojowe ale łatwo można zamienić na 3 pokoje, mieszkanie przy ul. 1 praskiego Pułku wp na warszawskim Grochowie. Mieszkanie ma 48,5m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł68,07 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Wynajmę wyremontowany lokal na biuro w cichej i zielonej okolicy Grochowa (park Znicza) niedaleko skrzyżowania Ostrobramskiej i Zamienieckiej. Lokal składa się z 7 pomieszczeń, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²154,23 m² 2 930 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu4 o powierzchni 154,23 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

36,26 zł/m²91 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 3 pokoje / 91 mkw na gocławku do wynajęcia powierzchnia biurowa 91 mkw na drugim piętrze , z wejściem z klatki schodowej: 3 niezależne pokoje: studio ok.40 mkw, 2 pokoje: 16 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł416,50 m² 10 084,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest istniejąca kamienica w trakcie przebudowy. Kamienica usytuowana pomiędzy ul. Grochowską a Ostrobramską, została wzniesiona przed 1939 rokiem. Aktualnie posiada 9.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 600 zł54 m² 18 974,07 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 54m2, położony na 7. piętrze w 17-piętrowym budynku z 2018 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł77,40 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2004 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł170 m² 16 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy dom na Saskiej Kępie - prawie 180 m przestrzeni z charakterem! Na sprzedaż dom z duszą, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²286 m² 4 576 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 286m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina mieszany układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 385 200 zł1 209 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.237833, 21.127611 Warszawa, Praga Południe ul. Jordanowska 5a Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 670 zł22,93 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: nowoczesny lokal użytkowo-mieszkalny 22,93 m Praga Południe, warszawa Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 22,93 m w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł68,15 m² 13 938,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie lokal mieszkalno-użytkowy w przyziemiu, wejście z ulicy adres: ul. Królowej Aldony 6 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł72 m² 12 347,22 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone przy Rondzie Wiatraczna, przy ul. Igańskiej. Mieszkanie z dużym potencjałem, wymaga remontu. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł850 m² 43,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do wynajęcia obiekt użytkowy o powierzchni 850m2 na 1000 metrowej działce z możliwością dowolnego przeznaczenia: stacja diagnostyczna, warsztat samochodowy lub motocyklowy, salon sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł34,06 m² 17 175,57 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Komorskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 34,06m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 504 zł95,93 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 95,93 m2 w wyjątkowym, apartamentowcu zaprojektowanym przez Jacka Lenarta. Lokalizacja: kameralna zabudowa i świetna infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł118,99 m² 14 707,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 118,99 m2 w ogrodzonym i chronionym 24h osiedlu "santorini" na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²62,48 m² 1 562 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy hu6 o powierzchni 62,48 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł39,10 m² 13 989,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Informacje ogólne Warszawa, praga-Południe (gocławek) | ul. Makowska 29 36,1 m (mieszkanie) + ok. 3 m piwnica 2 pokoje | 2/10 piętro | winda Rok budowy: 1962 Cena: 547 000 zł Czynsz: ok. 730.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 480 zł25,08 m² 21 630 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32,23 m² 16 413,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 32,23 m2 ,na parterze w 2 piętrowej zabudowie z 1936 roku. Przeprowadzone remonty: elewacja, instalacja elektryczna, remont dachu, hydroizolacja.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 67 m z przynależną działką 200 m , zlokalizowaną w oficynie kamienicy przy ul. Pułtuskiej 7a. Nieruchomość nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 25 m kw, tuż przy Parku Skaryszewskim/ w pobliżu swps przy cichej uliczce Stanisława Augusta. Mieszkanie jest po remoncie, znajduje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij