dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

607 ogłoszeń

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 900 zł70,41 m² 16 999,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal o powierzchni 70,41 m , położony na 2. piętrze, zlokalizowany przy ul. Kopińskiej 36a na warszawskiej Ochocie. Układ, który daje możliwości: 3 niezależne pokoje (27,4.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł24,25 m² 24 659,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż urocza i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,25 mkw, położona w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - na Starej Ochocie, przy ul. Raszyńskiej 32/44,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stara Ochota,Warszawa

2 100 zł39,87 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia przestronna kawalerka na Starej Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju, odrębnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł23,47 m² 20 664,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1985 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł56 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą ( nowe budownictwo) na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39 m² 17 179,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Rezerwacja do 25 maja Przytulne, ciche dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną i widną kuchnią znajduje się przy ul. Częstochowskiej na Starej Ochocie. Do przystanku tramwajowego Och Teatr jest 5.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł23 m² 18 326 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Skrzyżowanie ulicy Grójeckiej z ulicą Wawelską (oraz Kopińską) na warszawskiej Ochocie to faktycznie jeden z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych punktów na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł105,50 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Niemcewicza 26 k. Placu Zawiszy. Osiedle strzeżone, duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Okna: stolarka drewniana, na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajdziesz w nim dwa pokoje, nowoczesną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Starej Ochocie przy ul. Tadeusza Joteyki. Powierzchnia mieszkanie ok. 55 m2. Usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł770 m² 7 792 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do sprzedaży lokal fitness z basenem w rewelacyjnym miejscu przy Parku Szczęśliwickim. Polecam Tomasz Pawłowski Centrum Warszawskich Nieruchomości mobile:   .

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł66,93 m² 15 389,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż wielkości 66,93 m2 w przedwojennej kamienicy ul. Grójecka 20. Składa się z dwóch pokoi wielkości 18 metrów, osobnej kuchni z oknem, łazienki oraz osobnego wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 000 zł78,50 m² 19 006,37 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nieruchomość Lokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został.

Szczegóły ogłoszenia

1 969 000 zł77,18 m² 25 511,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament W vangard residence | ochota - szczęśliwice 77,18 m | 3 pokoje | 2 miejsca garażowe | Smart Home ampio | 3 m wysokości Vangard Residence przy ul. Maszynowej 14 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł71 m² 20 704,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze z windą w ceglanej kamienicy na Ochocie. Wolne od zaraz, do wynajęcia na min rok dla jednej pracującej osoby posiadającej stały pobyt w Polsce. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego!.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł43,39 m² 17 976,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł297,11 m² 11 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:479 m²

Przedstawiam Państwu dom o powierzchni około 290 m2 z 2000 roku budowy, znajdujący się w prestiżowej, zielonej i zacisznej części Warszawy - dzielnicy Ochota - przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament w nowoczesnej zabudowie budynku apartamentowego , w wybranej lokalizacji i doskonałej komunikacji na Ochocie, blisko bardzo dobrze zagospodarowanego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł125,35 m² 17 471,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Chcesz przestrzeni dla rodziny, ale wizja bycia szoferem własnych dzieci na przedmieściach spędza Ci sen z powiek? Szukasz dużego metrażu, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? To.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł22,70 m² 18 590,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31 m² 18 387,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - pokoju/sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²406 m² 6 699 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 406m2 gotowa do wprowadzenia z możliwością podziału. Budynek "atlas Tower", plac Zawiszy. Standard: klimatyzacja uchylne okna czujniki dymu kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

774 900 zł42,10 m² 18 406,18 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł9,50 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym, na platformie - Włodarzewska 87, Warszawa, dzielnica Ochota w budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 200 zł75,71 m² 19 286,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji gotowe W tym roku! Olbrzymi taras Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,71 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 3-piętrowego budynku, powstającego na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

10 €/m²1 300 m² 13 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro w bliskiej odległości od centrum Warszawy w nowoczesnym budynku biurowym, który znajduje się na skraju trzech dzielnic: ochota, śródmieście, wola. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m , położone przy ul. Grójeckiej w Warszawie (rakowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 706 002 zł100,91 m² 26 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł112,50 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1931 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

861 000 zł66,29 m² 12 988,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Zapraszam na dzień otwarty w czwartek 16/04/26 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Szczęśliwicka / Ochota - 3 pokoje z możliwością 4 - 66,29 m ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

1 524 000 zł76,20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ: - jasny pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,50 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez.