dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 402 ogłoszenia

1 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

545 368 zł71 m² 7 681,24 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie C58, 3-pokojowe o powierzchni 71,29m2, położone na V piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na Bielanach, zaledwie 500m od stacji metra Młociny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ordona

Wola,Warszawa

597 210 zł79 m² 7 559,62 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Intenso to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

493 460 zł87 m² 5 670 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 3 pokoje, 87,03 m2, 2 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy, u.Obywatelska. Gotowe do odbioru. Inwestycja Inwestycja znajduje się na warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

435 970 zł54 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

579 578 zł79 m² 7 336,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

C4 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2, położone na I piętrze 11-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej linii metra (przystanek Wolska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ordona

Wola,Warszawa

463 933 zł61 m² 7 605,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku 11 kondygnacyjnym. Salon z aneksem kuchennym 21,69 m2 Pokoje 11,11m2 ; 8,02m2 ; 8,12m2 Łazienka 4,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

747 351 zł83 m² 9 004,23 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oxygen Residence to inwestycja mieszcząca się w Warszawie przy ul. Wroniej 45. Projekt powstał z myślą o ludziach ceniących sobie wygodę oraz design. W sąsiedztwie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

2 100 000 zł128 m² 16 366,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament o powierzchni 128 mkw, położony na 8 piętrze luksusowego budynku Belvedere Residense, w prestiżowej lokalizacji Dolnego Mokotowa. W niedalekiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

428 694 zł53 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 53,95 m2, 2-pokojowe na 7 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, holl, łazienka oraz balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

533 100 zł77 m² 6 949,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie 77m2 w nowo powstającej inwestycji. Szybki termin odbioru Do dyspozycji mamy przestronny salon 30m2 połączony z aneksem kuchennym. Trzy sypialnie 11m2;11m2;20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wawer

Wawer,Warszawa

339 500 zł69 m² 4 920,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kup bez prowizji! Apartament bezczynszowy 3-pokojowy, usytuowany na piętrze budynku dwulokalowego, położonego w zamkniętym zespole budynków w zabudowie bliżniaczej. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

500 792 zł81 m² 6 175 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osiedle zostało zaprojektowane jako nowoczesny kompleks składający się z 4 budynków (237 mieszkań i 7 lokali usługowych), połączonych wspólnym zielonym dziedzińcem, pod którymi znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasymska

Bielany,Warszawa

1 836 450 zł223 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Dwupoziomowe mieszkanie 6 pokojowe, 222,6 m2, 2 piętro w 2-piętrowym budynku.Inwestycja zrealizowana. Inwestycja mieści się w zielonej części Bielan. Jest to nowoczesne osiedle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Włochy

Włochy,Warszawa

504 748 zł57 m² 8 815,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3/11 o powierzchni 57,26m2, położone na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, zlokalizowanego na tyle daleko, żeby nie docierał tu zgiełk centrum, i jednocześnie tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

136 714 zł17 m² 8 042 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 1 35/1, 1-pokojowe o powierzchni 17,10m2, położone na parterze 3-kondygnacyjnego budynku na granicy dwóch dzielnic Ochoty oraz Włoch, gdzie projekty wnętrz gwarantują funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

258 160 zł32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Królewskie Ogrody zlokalizowane są na zachód od centrum Warszawy, przy ul. Obozowej, w spokojnej i otoczonej zielenią dzielnicy Warszawy Woli. W pobliżu znajdują się Parki Moczydło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

402 168 zł51 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

585 566 zł79 m² 7 412,23 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

445 842 zł73 m² 6 107,42 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

BB0741 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,85m2, położone na VII piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

806 005 zł75 m² 10 746,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

6 500 zł164 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament for rent in wilanow apartament do wynajęcia W wilanowie Luksusowy apartament do wynajęcia w Wilanowie o powierzchni całkowitej 184m2 a mieszkalnej ok 164m2 usytuwany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Włochy

Włochy,Warszawa

493 348 zł57 m² 8 647,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3/07 o powierzchni 57,05m2, położone na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, zlokalizowanego na tyle daleko, żeby nie docierał tu zgiełk centrum, i jednocześnie tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Włochy,Warszawa

205 472 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni: 25,70m2, 1 pokojowe; 1 piętro. Rozkład mieszkania to: salon, aneks kuchenny, hall, łazienka oraz balkon. Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w cenie 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

371 433 zł43 m² 8 642 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

832 000 zł105 m² 7 923,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl1, 4-pokojowe o powierzchni 104,76m2, położone na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Aninie, gdzie piękne tereny południowych okolic Warszawy zachęcają do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

461 468 zł55 m² 8 390,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół apartamentów Cornerhouse w Starym Aninie to prestiżowa lokalizacja, prosta, elegancka architektura dopasowująca się z łatwością do kameralnego charakteru dzielnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 940 000 zł121 m² 15 980,20 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super oferta, luksusowe apartamenty! Do sprzedania bezpośrednio od dewelopera cztery luksusowe apartamenty. Do każdego apartamentu przynależy duży taras z którego rozciąga się przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł164 m² 9 085,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na sprzedaż W wilanowie apartament for sale - wilanow Apartament dwupoziomowy na sprzedaż w Wilanowie o powierzchni całkowitej 184m2 a mieszkalnej ok 164m2 usytuwany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

195 260 zł32 m² 6 101,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w stanie deweloperskim ; 32 m2, 1 pokojowe; 1 piętro. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, supermarket, banki, poczta, apteka, tereny zielone, itp. Zielona Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł111 m² 16 165,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament o powierzchni 111 mkw, położony na 8 piętrze luksusowego budynku Belvedere Residence, w prestiżowej lokalizacji Dolnego Mokotowa. W niedalekiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

229 608 zł39 m² 5 887,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

00002 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na parterze 3-kondygnacyjnego budynku na Białołęce, gdzie łatwo dojechać do popularnych miejsc wypoczynkowych, takich jak Zalew Zegrzyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

850 500 zł110 m² 7 731,82 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

( b 12124 )atrakcyjne mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 110,30m2 usytuowane jest na 11 piętrze w 12 kondygnacyjnym apartamentowcu skąd rozciąga się przepiękny widok na pobliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

940 676 zł84 m² 11 198,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

504 543 zł59 m² 8 551,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2015

( b.04.01 ) Niezwykle przestronne mieszkanie w inwestycji Galeria Part Top na Warszawskim Mokotowie. Apartament o powierzchni 58,53m2 z balkonem ( 6,02m2 ) zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

2 050 000 zł126 m² 16 251,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament o powierzchni 126 metrów kw. położony na 8 piętrze luksusowego budynku Belvedere Residence, w prestiżowej lokalizacji Dolnego Mokotowa. W niedalekiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

785 000 zł63 m² 12 460,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

( 5C38 ) Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 63,05m2 znajduje się na 6 piętrze w 9 kondygnacyjnym apartamentowcu. Ekskluzywny i elastyczny rozkład apartamentu oraz przestronny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

329 000 zł45 m² 7 253,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dobrolin IV to projekt budynku klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji Osiedla Dobrolin zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

215 175 zł29 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

291 000 zł42 m² 6 899 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Mieszkanie 2 pokoje, 42,18 m2 na parterze w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Sowińskiego. Termin oddania I kwartał 2016. Inwestycja W skład kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

784 123 zł52 m² 15 079,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny