dowolna

Nowe domy Warszawa

385 ogłoszeń

385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

995 000 zł113 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Oferuję na sprzedaż nowe mieszkania w budynku wolnostojącym w stanie deweloperskim z garażem podziemnym. W inwestycji na sprzedaż są 4 mieszkania o następujących parametrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł483 m² 7 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu niesamowity dwupokoleniowy dom w zielonej okolicy Wilanowa. W sąsiedztwie dwóch malowniczych jezior Lisowskiego i Pod Morgami. Doskonałe połączenie do Centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Stara Miłosna,Warszawa

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny / segment środkowy w stanie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 126 m2, netto 150 m2 ; z działką ok 200 m2. Wszystkie media miejskie, wodociąg, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł178 m² 9 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2021 roku. Segment dla rodziny w Warszawie (ursynów). - kameralne osiedle, zaledwie 400 metrów od ulicy Puławskiej - funkcjonalne rozkłady domów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł235 m² 5 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Stegny,Warszawa

2 855 200 zł208 m² 13 753,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Zielona okolica nowe budynki Nowe osiedle z pełną infrastrukturą w pięknym miejscu Dolnego Mokotowa. Osiedle zamknięte z udogodnieniami: plac zabaw, bliskość parku z jeziorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Stegny,Warszawa

3 018 000 zł218 m² 13 867,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł195 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

.elegancki dom wolnostojący Osiedle zlokalizowane jest na Augustówce. Położenie zapewnia doskonałą komunikację ze Śródmieściem, mokotowem, wilanowem oraz Pragą i Wawrem. Liczne drogi dojazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł195 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Stegny,Warszawa

3 000 000 zł225 m² 13 345,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł233 m² 5 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 000 zł270 m² 7 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa rezydencja pod lasem kabackim - Prestiż i Wygoda dla całej Rodziny Inwestycja zlokalizowana jest na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego (od strony płd.) Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł178 m² 9 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

2 199 000 zł217 m² 10 152,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania IV kwartał 2021 roku. Atrakcyjny segment w Warszawie (ursynów). - zaledwie kilkaset metrów od ulicy Puławskiej - kameralne osiedle - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Powsinek

Powsinek,Warszawa

1 530 000 zł230 m² 6 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Hampton Home prezentuje do sprzedaży dom jednorodzinny, dwulokalowy w Powsinie. Dom usytuowany jest przy utwardzonej drodze dojazdowej z wydzielonym ogrodzeniem każdego lokalu. Bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł230 m² 5 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Pyry

Pyry,Warszawa

1 390 000 zł216 m² 6 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania dom bliźniak 1 połówka o powierzchni użytkowej 216m2, pow. działki 340m2. W połowie maja dom będzie wykończony do stanu deweloperskiego! Nowoczesny, ekonomiczny funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Informacje techniczne: dom w stanie deweloperskim z zakończoną budową w 2019 roku wybudowany w technologii tradycyjnej.Ściany wykonane zostały z pustaków Porotherm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł169 m² 6 509 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom wolno stojący 169 m2! Piękny, funkcjonalny bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem dom z dobrze zaplanowaną przestrzenią. Parter: - wiatrołap 2,89 m2 - Hol 6,06 m2 - Gabinet 7,98 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł233 m² 5 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom, miejscowość Głosków pod warszawą, dom w zabudowie Bliźniaczej. Projekt zawiera możliwość wykonania dodatkowych pomieszczeń na poddaszu których niema na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Dąbrówka,Warszawa

1 059 000 zł163 m² 6 496,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:165 m²

Sprzedaż | dom | Warszawa Dąbrówka I163 m2 | Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, sześciopokojowy dom o powierzchni 163 m2, składający się z salonu połączonego z widną kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 340 000 zł240 m² 5 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem i Kominkiem - bezpośrednio przy Lesie Kabackim! Najlepsza oferta dla Klientów ceniących sobie spokój , przestrzeń oraz naturę a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

665 000 zł100 m² 6 623,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Kupujący bez prowizji! Oferta atrakcyjna dla wszystkich, a już na pewno dla ludzi którzy kochają spokój kiedy wykonują codzienne czynności domowe. Powierzchnia użytkowa domu 100,4 m2 , do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 800 000 zł330 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom częściowo wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w cichym ustronnym miejscu wśród domów jednorodzinnych. Całkowita powierzchnia domu wynosi 330 m2 (użytkowa 260 m2), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 340 000 zł240 m² 5 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 340 000 zł232 m² 5 776 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł233 m² 5 794 zł/m²