dowolna

Nowe domy Warszawa

386 ogłoszeń

386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 090 000 zł169 m² 6 455,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam naszą ofertę bliźniaka na warszawskiej Białołęce, przy ul Modlińskiej. Inwestycję stanowią tylko 2 budynki, które dzielą się na dwa bliźniaki. Do każdego bliźniaka przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kuszników

Białołęka,Warszawa

1 089 000 zł145 m² 7 510 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej położone na pograniczu Targówka i Białołęki, przy ul. Kuszników. Nowa, zakończona inwestycja deweloperska to 10 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

949 000 zł102 m² 9 264,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Tylko U nas otrzymasz teraz ekstra promocję! zapytaj! Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 090 000 zł169 m² 6 455,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Choszczówka,Warszawa

1 350 000 zł167 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Spółka deweloperska oferuje dom w zabudowie bliźniaczej w ekologicznie czystym elitarnym obszarze otoczonym zielenią. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, stacja pkp. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

1 890 000 zł251 m² 7 529,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Oferuję sprzedaż domu Bliźniak 251 m2 o współczesnej architekturze, w stanie deweloperskim. Dom wybudowany w 2021 roku przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

960 000 zł210 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy Dom Stan Deweloperski o powierzani całkowitej 210m2 z garażem + 2 miejsca parkingowe przed budynkiem. Warszawa Falenica blisko Wału Miedzeszyńskiego, w cichej uliczce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Osiedle Stoczniowców V usytuowane na terenie zielonego Wawra w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego. Niska zabudowa nadaje dzielnicy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł216 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - do własnej aranżacji na Ursynowie! Bez prowizji przy zakupie nieruchomosci! Powierzchnia działki: 340m2 Powierzchnia domu: 216m2 Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł169 m² 6 509 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom wolno stojący 169 m2! Funkcjonalny bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem dom z dobrze zaplanowaną przestrzenią. Rozkład pomieszczeń; parter: - wiatrołap 2,89 m2 - Hol 6,06 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baletowa

Jeziorki Północne,Warszawa

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szeregowiec dla rodziny Okolica: autobus, kolej podmiejska, niska zabudowa, pkp, plac zabaw, szkoła Dom z działką w cenie mieszkania 800 metrów od ul.Baletowej w Dawidach Bankowych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonia Wilanowskie

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Avenue Estate prezentuje dom w stanie deweloperskim zlokalizowany na Błoniach Wilanowskich, na pograniczu Miasteczka Wilanów i Mokotowa. W nieruchomości, pierwsze na co zwrócimy uwagę to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

739 554 zł112 m² 6 603,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Dąbrówka,Warszawa

1 250 000 zł180 m² 6 961,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Zamieszkaj blisko miasta, ale na łonie natury! Dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) od dewelopera. Józefosław na pograniczu z Warszawą (150m). Termin oddania koniec grudnia 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

721 442 zł113 m² 6 411,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł233 m² 5 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł157 m² 6 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Nowy dom jako tańsza alternatywa dla mieszkania Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od centrum, dzieki trasie S8 dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

820 000 zł189 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domy-bio/idealny dom budowany jest w oparciu o doświadczenia partnerskie i wcześniejsze projekty prowadzone od 1993 roku oraz w oparciu o uzyskany patent. Promujemy opatentowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł157 m² 6 942,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Hampton Home prezentuje nowo wybudowane 4 segmenty wg projektu gwarek. Początek budowy XII 2020, planowane zakończenie XI 2021. Gwarek, to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5-osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł233 m² 5 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwinowska

Ursynów,Warszawa

1 270 000 zł204 m² 6 225,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować kameralne osiedle dwóch bliźniaków, w sumie 4 domy. O powierzchni całkowitej 204 m2 każdy na działce o powierzchni 315 m2 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 225 000 zł153 m² 8 014,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 m²

0 % pcc , 0 % prowizji ostatni wolny dom W zabudowie szeregowej Z ogródkiem promocyjna cena 1 225 000,00 1 154 900,00 Unikatowy i kameralny projekt na warszawskim Bemowie. Ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł199 m² 6 527,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Biuro Sprzedaży "rezydencja Niebieskie Diamenty" zaprasza bezpośrednio do zakupu: dom w zabudowie bliźniaczej w Rezydencji Niebieskie diamenty - mini osiedle 4 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Mehoffera

Choszczówka,Warszawa

1 350 000 zł177 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Spółka deweloperska oferuje dom w zabudowie bliźniaczej w Choszczówce przy ul. Mehoffera 167 w ekologicznie czystym elitarnym obszarze otoczonym zielenią. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 353 570 zł165 m² 8 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:165 m²

Oferuję na sprzedaż nowe mieszkania w budynku wolnostojącym w stanie deweloperskim z garażem podziemnym. W inwestycji na sprzedaż są 4 mieszkania o następujących parametrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł232 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł178 m² 9 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2021 roku. Segment dla rodziny w Warszawie (ursynów). - kameralne osiedle, zaledwie 400 metrów od ulicy Puławskiej - funkcjonalne rozkłady domów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

995 000 zł113 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 280 000 zł157 m² 8 152,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

To dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Posiada cztery ustawne sypialnie na poddaszu, a na parterze pokój gościnny oraz salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio - brak prowizji I podatku pcc :krótko: bemowo, nowoczesny, gotowy, skrajny segment Z garażem na 2 samochody. Przy stacji metra, powierzchnia 153M2 dom wrócił do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł233 m² 5 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 000 zł270 m² 7 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa rezydencja pod lasem kabackim - Prestiż i Wygoda dla całej Rodziny Inwestycja zlokalizowana jest na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego (od strony płd.) Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł169 m² 6 509 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij