Mieszkanie Warszawa

Żerań Wschodni, Warszawa, mazowieckie

  • 668 462 zł
  • 50,45 m²
  • 13 249,99 zł/m²

Zdjęcie

Paweł

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Żerań Wschodni, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

668 462 zł

50,45 m²

13 249,99 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

668 462 zł 50,45 m² 13 249,99 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 668 462 zł (13 249,99 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 50,45 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (9 m²)
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zakup bezpośrednio od dewelopera.

English speakers welcome.

- 0% prowizji

- 0% pcc

Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań.
Zapytaj o rabaty.

Z pobliskiego przystanku autobusowego dojazd do metra Bródno według rozkładu jazdy to nawet 6 minut.

Alternatywnie w odległosći 1 km jest przystanek tramwajowy Faradaya 01 z którego dojazd do Metra to 5 minut. (...)

Agent

Paweł

791 023...

791 023 647

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł

791 023...

791 023 647

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl