dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 133 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

5 700 zł74 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 74 m , położony na 1. piętrze eleganckiego budynku z całodobową ochroną i monitoringiem. Starannie wykończone wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł91 m² 126,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W samym centrum Warszawy, w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej 4, oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 91 m2. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o osobach,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na okres do 31.12.2026 Przed Tobą gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 38 m , wybudowane w 2021 roku. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia , piękne mieszkanie o powierzchni 80 m , znajdujące się na drugim piętrze w apartamentowcu, bardzo przyjazne dla dzieci, gdyż na terenie zamkniętym jest plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Targówek, ul. Dalanowska 48 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania Warszawa, ul. Racjonalizacji 1 Powierzchnia: 46 m Piętro: 3 Cena: 3800 zł + czynsz + zaliczki na media ( cena przy wynajmie na min. 6 miesięcy). Minimalny okres najmu: 3 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem, warszawa Śródmieście, ul. Ptasia 4. English text below. Mieszkanie 108 m2 , 3 -pokojowe, oddzielna kuchnia, jadalnia, umeblowane. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51,50 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, dobrze zaprojektowane, wyjątkowo jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy z 1956 roku położonej przy Aleji Waszyngtona na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1945 roku położone w wyremontowanym budynku przy ulicy Kazimierzowskiej na Górnym Mokotowie. Wyjątkowa okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł35 m² 111,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek z Recepcją. 2 pokoje + 12m2 taras cicho, słonecznie mc garażowe możliwe blisko Wołoska, domaniewska, konstruktorska, stacja metro Wilanowska eng | fr | pl | ua | ru Czynsz + czynsz adm +.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowy apartament w Restaurze Górskiego jest położony w wyjątkowym miejscu, kilka kroków od Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia. Obok znajduje się Trakt Królewski, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł64 m² 55,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca przestronne, trzypokojowe, odnowione mieszkanie w samym centrum Warszawy w Alei Niepodległości 245 przy ulicy Koszykowej. Doskonała lokalizacja, bliskość, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy alei Dwudziestolatków 2 (ochota Rakowiec), w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - ul. Niska 3, warszawa (muranów) Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Niskiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39,80 m² 82,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Ujazdowie, na granicy Śródmieścia i Mokotowa przy ul. Szwoleżerów 3. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów-Natolin, ul. Lasek Brzozowy. Bezpośrednio od właściciela mieszkanie, chętnie studentom, 58 m2, 3 pokoje (18m, 12m - balkon, 11 m), widna kuchnia. 2-gie piętro w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł70,07 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje - 70,07 m.kw. Filtrowa 65 / Łukaszewicza - przy samym Parku "zieleniec Wielkopolski" Apartament trzypokojowy o powierzchni 70 m.kw. położony jest na Parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, lizbońska, saska kępa Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażone (agd i rtv). Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Bemowie przy ul. Górczewskiej 240. Szybki wyjazd na S8. W najbliższej okolicy znajdą tam Państwo kawiarnie, restauracje, centrum medyczne, aptekę, stacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42,80 m² 91,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, funkcjonalny i komfortowy apartament wykończony z dbałością o detale. Budynek z dogodnym dostępem do komunikacji publicznej (metro/tramwaj/autobus). Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo odświeżone 2 pokoje z widokiem na zieleń, winda, wanna Szukając mieszkania na Bielanach, zazwyczaj liczy się na dwie rzeczy: spokój za oknem i infrastrukturę, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i widne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy. Bardzo dobra okolica, blisko sklepy, restauracje, dom kultury i przystanek autobusowy. Cicha, zielona i spokojna okolica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 52 m | metro Wawrzyszew | balkon | zieleń za oknem | Wrzeciono 4a Do wynajęcia przestronne, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne mieszkanie czeka na sympatyczną dziewczynę i sympatycznego faceta. Mieszanie jest usytuowane na szóstym piętrze. W budynku jest winda. Przestrzeń mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, garwolińska 16a, praga południe lokalizacja Lokalizacja nieruchomości przy ul. Garwolińskiej 16a to doskonałe połączenie spokoju i wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, al. Sikorskiego 11 lokalizacja Budynek apartamentowy znajdujący się na dolnym Mokotowie przy ulicy. Pory. W bardzo bliskiej odległości od mieszkania znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 999 zł56,67 m² 70,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w wysokim standardzie na bezpiecznym i zamkniętym osiedlu to ta informacja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł43,47 m² 87,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w ramach najmu okazjonalnego od zaraz. W skład mieszkania wchodzą dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz balkon. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania, w których codzienność we dwoje układa się po prostu naturalnie. Jest przestrzeń na wspólne poranki, pracę w swoim rytmie, spokojne kolacje i wieczory, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł81 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, mokotów, osiedle Eko-Park (ul. Chodkiewicza) Zapraszamy do wynajmu eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego na jednym z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł50,63 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3 pokoje z garażem ul. Kłopot | tuż przy Arkadii | blisko centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. Kłopot tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Parter domu z osobnym wejściem po remoncie, 55m2 , 1 ogromny pokój z aneksem kuchennym do wynajęcia od zaraz na rok lub dłużej dla pary, 1 pracującej osoby, lub firmy. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł160 m² 156,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy 160 metrowy apartament z imponującym, 100 metrowym tarasem to propozycja dla osób, które oczekują od nieruchomości czegoś więcej niż prestiżowego adresu. Położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | balkon | garaż | Mokotów Funkcjonalne i jasne mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla lub pary, również do pracy zdalnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł90 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament typu penthouse, położony na ostatnim piętrze eleganckiego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł70 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 70 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą , blisko Dworzeca Wschodniego. Starannie zaprojektowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł43,47 m² 115,02 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 14. piętrze w kameralnym budynku. Jasne, funkcjonalne wnętrze z wyjściem na balkon. Układ: salon z aneksem.