Mikrokawalerka
Wolska, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 1 960 zł
- 14,58 m²
- 134,43 zł/m²
Artur Kozłowski
Skontaktuj się
Mikrokawalerka
Wolska, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mikrokawalerka
Zaktualizowane: 6 maja 2026
1 960 zł 14,58 m² 134,43 zł/m²
3/5
1
tak
bardzo dobry
2 500 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
2 500 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 960 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące
- Charakterystyka mieszkania: 14,58 m² (14,50 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2017
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 130 zł, kaucja: 2 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, telewizor
- Kuchnia: w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Art-Dom, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: A-D457088
Opis nieruchomości
Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowy mikroapartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Wolska Residence z recepcją i ochroną.
Znakomita lokalizacja!
W bezpośredniej okolicy sklepy, gastronomia, punkty usługowe
Blisko przystanek tramwajowy i autobusowy. (...)