Mieszkanie, ul. Skoroszewska
Skoroszewska, Skorosze, Warszawa, mazowieckie
- 3 600 zł
- 60,50 m²
- 59,50 zł/m²
Mateusz Woźny
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Skoroszewska
Skoroszewska, Skorosze, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Skoroszewska
Zaktualizowane: 22 maja 2026
3 600 zł 60,50 m² 59,50 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/5
3
tak
dobry
5 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
5 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 600 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 60,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (7,70 m²)
- Opłaty uzupełniające: 1 218 zł, kaucja: 5 000 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: w zabudowie
- Łazienka: wanna
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DIGITAL BROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 289-MW-OGXNjc06HI
Najemca nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Skoroszewska, Skorosze, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Skoroszewskiej 5A (Ursus, Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny, pary lub osób pracujących z domu, ceniących sobie komfort. Głównymi atutami są przestronność, świetna infrastruktura wokół osiedla oraz elastyczność w dopasowaniu przestrzeni do własnych potrzeb. (...)