dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

880 000 zł54 m² 16 448,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na Kabatach. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z dwoma windami na klatce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem umeblowane i wyposażone mieszkanie przy stacji metra Dworzec Gdański. Budynek Cały teren wokół budynku jest ogrodzony i stale monitorowany. Dodatkowo, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 922,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 991,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 498,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży wykończone i wyposażone -wszystko zupełnie nowe, piękne, przestronne, jasne I ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,55 m z wygodnym balkonem na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

2 300 000 zł180 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne, 5-cio pokojowe (z możliwością 6-ciu pokoi) mieszkanie dwupoziomowe na Kabatach przy ul. Jerzego Zaruby. Budynek z windą z 2000r tuż przy stacji metra Kabaty, blisko Las Kabacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

1 220 000 zł61 m² 19 983,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| wyjątkowe 3 pokoje przy Starym Mieście - ul. Franciszkańska, warszawa Zamieszkaj w sercu miasta, blisko Wisły i Parku Krasińskich! Cena: 1.350.000 zł Powierzchnia: 61 m Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

765 684 zł55 m² 13 954,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,87 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka. 1 min - przystanek autobusowy Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

10 000 zł86 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje unikatowy, 4-pokojowy penthouse o powierzchni 86 m z tarasem 40 m , usytuowany w prestiżowym Miasteczku Wilanów, na osiedlu La Lumiere. Apartament po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 850,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na ulicy Pieskowa Skała, na warszawskim Służewcu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 642,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia na zielonym i doskonale skomunikowanym Rakowcu! Prezentujemy funkcjonalne i jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.16 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Ursynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku z lat '80 na Ursynowie przy ul. Marca Polo. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 48,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawer,Warszawa

874 000 zł51 m² 17 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 51.26 M2, 3 pokoje, duży balkon, klimatyzacja, 1 miejsce postojowe, ul.Trakt Lubelski, Wawer Budynek: Nowa inwestycja TRAKT LUBELSKI z 2024 roku to dwa trzypiętrowe, kameralne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 118 476 zł58 m² 19 451,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Rakowiec,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Ochota ul. Skorochód Majewskiego 2-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - ochota budynek: mieszkanie w apartamentowcu z 2001 z windą. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 890 zł50 m² 57,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

553 990 zł36 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam! Dwupokojowe mieszkanie 500m. od Jeziorka Czerniakowskiego! Do sprzedania ciche, jasne, (okna na zachód) dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze (z bardzo ładnym widokiem) w bloku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

699 900 zł38 m² 18 447,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: al. Jana Pawła II 67 / Wola, nowolipki 2 pokoje / balkon / piwnica Powierzchnia 37,94 m2 W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Wola,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opis nieruchomości Mieszkanie 48 m2 | 2 oddzielne pokoje | widna kuchnia | Piętro 0/4 | Komórka lokatorska - piwnica | Czynsz 700 zł | Własnościowe z kw | Loggia Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fajansowa

Raków,Warszawa

531 000 zł28 m² 18 964 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle, swoją nazwą nawiązuje do szwedzkiego słowa symbolizującego ciszę i harmonię. Te nowe mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł47 m² 14 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Niedźwiadek,Warszawa

4 990 zł58 m² 86,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie w wysokim standardzie z garażem Potrzebujesz mieszkania, które dopasuje się do Twojego stylu życia - niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, planujesz rodzinę, czy cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 861 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku. Zarówno niniejszy lokal jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, ciepłe mieszkanie na Pradze Południe blisko stacji pkp Olszynka Grochowska na ulicy Nasielskiej. Blok z 2017 roku, nowe budownictwo, świeżo malowane, dobrze wyposażone. Cena najmu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

890 000 zł62 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio - 3 pokojowe (nieprzechodnie), jasne mieszkanie z loggią na Ursynowie |62,4 | tylko 6 min od metra Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami na Grochowie do wynajęcia. Świetna lokalizacja: - 5 min. do przystanku autobusowego przy szpitalu przy ul. Szaserów, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

840 000 zł52 m² 16 061,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Idealne jako zakup własny lub na cele inwestycyjne. Atrakcyjne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na muranowie blisko muzeum polin. Niska zabudowa. Zadbany budynek, czyste klatki, spokojni sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bliska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w kameralnej trzy-piętrowej kamienicy przy ul. Bliskiej (praga-Pd.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompanii AK Kordian

Ursus,Warszawa

417 500 zł38 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze budynku bez windy, przy ulicy Kompanii ak Kordian. Słoneczny lokal zlokalizowany w świetnej części Ursusa, w bliskiej odległości Placu Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz wygodne 3-pokojowe mieszkanie o pow.ok 56 m2 na Mokotowie -Stegnach przy ul. Barcelońskiej. Jasne, dwustronne mieszkanie z wystawą okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

459 000 zł24 m² 18 734,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, idealnej na start lub jako bezpieczna inwestycja. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

7 000 zł136 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamkowe wnętrza na mokotowie Kamienica | Antresola | Wysokie sufity | Wyjątkowy design | Klimatyzacja | Zwierzolubne ***** rozkład pomieszczeń: powierzchnia 136 mkw. podzielona została na: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

965 000 zł53 m² 18 173,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje - Triton Park, warszawa Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 400 zł64 m² 146,88 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Grzybowskа 37. Dostępne do wynajęcia od 04.10.2025. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

619 999 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37,8 m , położonego na 6. piętrze zadbanego budynku z 1968 roku przy ulicy Niskiej 3. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,51 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na 14 piętrze w 15-pietrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 43,80m2. Okna wychodzą na stronę wschodnio-południową z panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmochowskiego

Powiśle,Warszawa

3 500 zł38 m² 93,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie w Śródmieściu, przy samej granicy Powiśla. ul.Dmochowskiego (cicha uliczka prostopadła do ul. Rozbrat). Niedaleko liczne parki (łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

1 500 000 zł77 m² 19 379,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w kamienicy, w centrum miasta ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, ta oferta idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 795 000 zł82 m² 21 917 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Avenue Estate przedstawia stylowe mieszkanie z duszą w sercu Mokotowa - kamienica z 1938 roku. Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - z wysokimi sufitami, dwoma balkonami,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij