dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

839 000 zł58 m² 14 465,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Doskonałe miejsce - ul. Ogrodowa przy ul. Żelaznej - jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, bardzo blisko ścisłego centrum, dobra komunikacja (autobusy, tramwajem 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 420 000 zł57 m² 24 773,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przygotuj się na prawdziwe show, bo to mieszkanie jest poza wszelkimi standardami! Poznaj absolutnie wyjątkową nieruchomość znajdującą się w odległości 4 min spacerkiem od metra Wierzbno! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 349 000 zł100 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż przepiękny dwupoziomowy apartament w Warszawie, przy ul. Białołęckiej o powierzchni 100m2. ( i poziom to- 54m2, II poziom poddasze- 46m2). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Wierzbno oraz ok. 1 km od sgh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

979 000 zł63 m² 15 539,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwustronne trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz, położone w sąsiedztwie warszawskiego zoo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

840 000 zł36 m² 23 424,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, w sercu Bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze (z 9).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Sadyba,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:tak

Szczegóły nieruchomości: - typ budynku: segment środkowy - Powierzchnia użytkowa: 320 m - Liczba pokoi: 9 - Liczba łazienek: 3 Stan wykończenia: wykończony - do wprowadzenia Rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nie szukaj dalej - to jest to! Mieszkanie, w aktualnym układzie studia z wnęką na sypialni które może stać się dwupokojowym mieszkaniem. Ma w sobie światło, spokój i ten rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście Sąsiedztwo Starego Miasta sprawia, że jest to jedna z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł55 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Bemowo - idealne dla pary lub singla Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,6 m położone przy ul. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje, wysoki standard, balkon I miejsce postojowe - ul. Corellego 1 - osiedle zielona dolina Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców 40. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, miejsce parkingowe dla gości za szlabanem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł45 m² 18 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na spokojnym i klimatycznym Żoliborzu. Nieruchomość położona przy ul. Krajewskiego 1 zapewnia świetną komunikację z miastem. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów Wysoki,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 mkw, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wilanowa - przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

541 000 zł36 m² 15 218 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

515 000 zł22 m² 23 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 22,27 m, usytuowaną na 3 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Siennej 41 w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 160 zł51 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Lokalizacja: warszawa, ursynów - Stokłosy Metraż: ok. 60 m Piętro: 1 z 3 Cena: 849 000 zł Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 687 934 zł86 m² 19 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc Centralne Biuro Sprzedaży Mieszkań Zapytaj o aktualny rabat w tym miesiącu! Zamieszkaj na Mokotowie - w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 000 zł69 m² 17 377 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu w bliskim sąsiedztwie Metra Politechniki, placu Konstytucji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 300 zł29 m² 113,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna ładna kawalerka, znakomita lokalizacja. Bardzo ładna, nowocześnie zaprojektowana kawalerka w kamienicy, na pograniczu Śródmieścia i Woli do wynajmu. Kawalerka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy metrze Płocka - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na wynajem oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

626 400 zł43 m² 14 567,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Najlepsza lokalizacja na tarchominie, ul. Myśliborska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88 mkw, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w bloku z 2003 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na 10. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 060 714 zł56 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie 55,83 m2 z obszernym balkonem w świetnej lokalizacji - na terenie Soho Factory (budynek Feniks). Lokalizacja: lokal usytuowany jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Ursynów,Warszawa

742 000 zł53 m² 14 026,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,91 m , idealnie zlokalizowanego w pobliżu stacji Metro Imielin! To ciche, zadbane i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 720 zł46 m² 80,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Moczydło,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker komfortowe 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp.! Umeblowanie do uzgodnienia! meble które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Mirów,Warszawa

4 900 zł50 m² 98,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, słoneczny apartament w sercu Woli - ul. Miedziana Przestronny, słoneczny apartament na ostatnim piętrze, wykończony z dbałością o każdy detal, gotowy do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu - ul. Łamana, warszawa (włochy)nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 695 000 zł44 m² 38 522,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chmielna Duo | 2 pokoje | 44 m | 7. piętro | Widok na pkin i Varso Tower Na sprzedaż unikalny, w pełni wykończony apartament pod klucz w prestiżowej inwestycji Chmielna Duo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

4 700 zł61 m² 77,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Residence to enklawa nowoczesnych, niskich budynków. Najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów takich jak kamień, ceramika i drewno. Ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł114 m² 12 271,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Brief: wawer, ul. Jeziorowa | Mieszkanie 114 m , 2 poziomy | 4 pokoje, salon z aneksem | 2 łazienki | gardeboba | Taras 13 m | 2 miejsca postojowe | Bezczynszowe Atuty: * Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Ulrychów,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker komfortowe 3 pokoje z zabudowaną loggią, 50 m2. Do zamieszkania lub działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp.! Mieszkanie jest ciche oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

790 000 zł57 m² 13 957,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane na warszawskich Sielcach przy ul. Jana III Sobieskiego 114. Lokal położony jest na 3. piętrze w budynku z 1963 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

649 700 zł38 m² 17 097,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 po generalnym remoncie, znajdujące się przy ul. Suwalskiej. > salon z kuchnią (20 m2) > sypialnia (9 m2) > łazienka (3 m2) > przedpokój (6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 429 252 zł74 m² 19 269,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centralne biuro sprzedaży mieszkań. Oferta bez prowizji. 0 % pcc! Mokotów to idealne mieszkanie dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Nie przegap tej.