dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 268 000 zł57 m² 22 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i miejski styl życia. Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o pow. 56,7 m , położone na 6. piętrze w odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powiśle,Warszawa

4 620 000 zł150 m² 30 759 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki apartament o powierzchni 150 m , położony na osiedlu Patria Powiśle - jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

3 950 zł75 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od ręki czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Kabatach. Lokal znajduje się w głębi osiedla, co przekłada się na ciszę i spokój. Osiedle jest zamknięte, a okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 800 zł73 m² 93,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 73 m z klimatyzacją, balkon, miejsce postojowe Do wynajęcia jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone przy ul. Pohoskiego 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

950 000 zł59 m² 15 993,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 59,4 m | ul. Rembielińska, targówek | nad Galerią Renova Na sprzedaż eleganckie, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60m2 - 3 pokoje - 5 min od tramwaju i autobusu. Przestronne, przytulne, trzy pokojowe mieszkanie położonej w spokojnej części Białołęki. Do dyspozycji mamy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

735 000 zł42 m² 17 384,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: górna Droga 15 / Ursus 2 pokoje / balkon / duże miejsce parkingowe Powierzchnia 42,28 m2 Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

595 000 zł37 m² 15 994,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia i pełną funkcjonalność miejskiej przestrzeni 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Imielin,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 395,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane na warszawskim Ursynowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł106 m² 17 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Czteropokojowe Mieszkanie w Kamienicy Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę czteropokojowego mieszkania zlokalizowanego w pięknej kamienicy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie posiada klimatyzacje, dwa balkony (logia w salonie i kuchni około 12m2, drugi balkon w sypialni ok. 3m2). Mieszkanie jasne z widokiem na Górkę Szczęśliwicką, usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwustronne w kamienicy na Bielanach. Idealne dla pary lub singla. Trzecie piętro, bez windy. Rozkład Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Okna salonu i sypialni wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 999 000 zł77 m² 25 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy z windą przy ul. Marszałkowskiej 60. Mieszkanie: wnętrze łączy klasyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia mieszkania 40 m, dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, oddzielny wc, v piętro w budynku sześcio - piętrowym, w cenie wygodne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

869 000 zł68 m² 12 701 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostródzkiej - Warszawa (bródno Podgrodzie). Inwestycja została zrealizowana jako kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł69 m² 18 777,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,18 m na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Każdy element wyposażenia stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe z możliwością wydzielenia 2 pokoju usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1955 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 71,76 m przeznaczone na cele biurowe, położone przy ul. Ogrodowej nr 8 na Woli w Warszawie, na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 865 000 zł86 m² 21 686,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Kazimierza 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł58 m² 12 900,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Klimatyczne mieszkanie z duszą w sercu starego Boernerowa - idealne do własnej aranżacji. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 615,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

695 000 zł63 m² 11 084,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,70 mkw. położone w dzielnicy Białołęka. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 11-piętrowego budynku, na kameralnym, bogatym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Muranów,Warszawa

3 300 zł40 m² 81,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 40,4 m . To idealne połączenie centralnej lokalizacji i komfortu codziennego życia. Nieruchomość jest prezentowana w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 321,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 725 000 zł111 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość w kamienicy tuż przy Pl. Unii Lubelskiej. Jest to gratka dla miłośników kamienic i klimatów starej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 750 zł65 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 65 metrów kwadratowych z ogródkiem przy ulicy Rydygiera w inwestycji Zielony Żoliborz. Parametry nieruchomości Apartament o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

670 000 zł58 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio od właściciela bez prowizji (dziękujemy agencjom!). Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m , dwustronna ekspozycja wschód/zachód, jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku z 2003 roku, w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej części miasta. Okna oraz loggia wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone przy ulicy Opinogórskiej na warszawskim Gocławiu. Lokal mieści się na 4. piętrze budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

489 000 zł30 m² 16 305,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, -wyposażona kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mokotów,Warszawa

1 535 100 zł88 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,72m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny 2+1 lub jako inwestycja pod wynajem, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł83 m² 16 835,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 451,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 znajdujące się przy ul. Związku Walki Młodych na warszawskim Ursynowie-Północnym! Lokalizacja: - warszawa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia w dzielnicy Wola w Warszawie. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu, wygody i bliskości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m , zlokalizowane na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Wyki na Bemowie (jelonki). Idealne dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 600 zł56 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. +48 Do wynajęcia przestronne, widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2023 roku, z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, zlokalizowane przy ul. Miączyńskiej 56 na warszawskim Wyględowie, mieszczące się w budynku z 1969 r. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł23 m² 122 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.