dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

634 700 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,7 m , położone w zielonej i spokojnej części Bielan, przy ulicy Klaudyny 12. Mieszkanie do remontu. - powierzchnia: 57,7 m , 2 piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

569 900 zł37 m² 15 469,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy Al. Wyzwolenia - tuż przy Placu Zbawiciela. To przestronna kawalerka o bardzo słonecznej ekspozycji. Z dwoma oknami francuskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Huta,Warszawa

859 000 zł54 m² 16 056,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty tel. Gotowe do zamieszkania Mieszkanie oferuje przemyślany układ wyraźne rozdzielenie stref dziennych i prywatnych. Gotowe do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 900 zł132 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami i gabinetem w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

High-Standard Apartment for International Tenants | Metro Wileńska Mieszkanie dwupokojowe z garderobą o powierzchni 35 m2 w inwestycji Wileńska Express przy ulicy Wileńskiej. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 123,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 890 000 zł95 m² 19 974,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w zabytkowej kamienicy przy ulicy Al. 3 maja 2, na warszawskim Solcu tuż przy granicy z Powiślem jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

665 000 zł40 m² 16 754,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 50 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 994,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Braci Wagów 2. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - pokój z wyjściem na przestronny balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. Rozkład Salon z wyjściem na balkon z "paryskim widokiem" rozpościerającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Marinie Mokotów. Idealne dla singla lub pary. Rozkład: przytulnie urządzony 2 pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie w samym sercu miasta. Okna z widokiem na tętniące życiem ulice centrum. Doskonały dojazd do każdej części miasta i wszystko w odległości krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muranów / ul. Karmelicka / 37 m2 / 2 pokoje / balkon Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, muranów mieszkanie Składa się: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni z łóżkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

1 999 000 zł120 m² 16 726,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Woli Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 119,51 m , zlokalizowane na 7. piętrze w budynku z 2000 roku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 7/9 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Chmielnej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 5000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

1 250 000 zł52 m² 24 196,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kameralne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Lipskiej na Saskiej Kępie. Mieszkanie Mieszkanie narożne, dwustronne z balkonem o pow. 51,66 m2, usytuowane na 1 piętrze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Komórka lokatorska jak i miejsce postojowe zawarte są w cenie mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 35 m znajduje się na trzecim piętrze w bloku z 2004 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Muranów,Warszawa

769 000 zł37 m² 20 727,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Służew,Warszawa

4 990 zł64 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Służew | 64 m | 2 pokoje | 12. piętro | Melody Park Garaż, siłownia, sauny w cenie! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, położone na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 550 zł56 m² 63,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, przestronne 56m2 , eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie; umiejscowione na 1-tym piętrze budynku, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, przytulne, odmalowane i gruntownie wysprzątane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Melody Park. Z panoramicznych okien salonu oraz sypialni można wyjść na balkon i podziwiać piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ku Rzece

Żerań,Warszawa

765 000 zł54 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce - Żerań przy ul. Ku Rzece 9b. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studzienna

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 91,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,06 m znajdujące się na 2. piętrze nowoczesnego budynku na Woli. W skład lokalu wchodzi: salonu z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

373 000 zł19 m² 19 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

999 000 zł92 m² 10 858,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Królów Polskich 11 w Warszawie. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

3 990 zł63 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

EN full English version below contact us anytime! Prezentujemy mieszkanie na wynajem-3-pokojowe, przytulne, z południową ekspozycją i wyjściem do ogródka, położone przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnej, widnej kawalerki o powierzchni 30 m2 w kamienicy z 1938 roku. Budynek po termomodernizacji w pobliżu stacji pkp Włochy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

799 900 zł48 m² 16 650,70 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Top lokalizacja! 3 minuty do Metra Bemowo, tramwaju i autobusu. Bardzo funkcjonalny układ. Dwustronne północ-południe, oddzielna kuchnia z oknem i loggia 3,7 m2. Zapraszam do zakupu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, stacja metra Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,81 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, umeblowany apartament z dużą ustawną loggią w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, stacja metra Płocka

Wola,Warszawa

750 000 zł33 m² 22 789,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Loftowy apartament z dużą ustawną loggią w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Płocka. Nowoczesny budynek Ronson Development zlokalizowany na warszawskiej Woli. W okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

648 000 zł37 m² 17 513,50 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Wola prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m znajduje się na 9. piętrze 14-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł52 m² 16 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu znajdujące się na warszawskim Muranowie. Budynek / osiedle Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

949 000 zł27 m² 35 148,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

We speak pl / ukr / ru / eng Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy, przy ulicy Krochmalna. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Czyste,Warszawa

5 200 zł76 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przestronne 3 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, w rewelacyjnej lokalizacji zaledwie 100 metrów do stacji Metra Młynów. Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Służewiec,Warszawa

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w doskonałej lokalizacji Mokotów, ok. al. Lotników (służewiec). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe ciche mieszkanie w centrum Warszawy (przy Rondzie onz), 56 m2. 3400 pln + 1400 pln czynsz administracyjny + opłaty za prąd. Umowa Najmu Okazjonalnego. Mieszkanie: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2, z loggią o powierzchni 5m2, świeżo wyremontowane i nowocześnie wyposażone, przy ulicy Blacharskiej na warszawskim Mokotowie.