dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Bielany, ul. Starej Baśni | 48 m | 660 000 zł Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie 47 m na Bemowie przy metrze bemowo! Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 700 000 zł123 m² 38 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Biały kruk na rynku nieruchomości. Rezydencja Fryderyk - nowoczesne wydanie klasycznej elegancji. Połączenie zalet starych kamienic (wysokie sufity, czerwona cegła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 755,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8m , zlokalizowane na Bielanach, ul. Marii Dąbrowskiej 1.To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaloryczna

Mokotów,Warszawa

533 568 zł32 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem na Mokotowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 065 000 zł56 m² 18 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentuje unikalna propozycja łącząca wygodę nowoczesnego mieszkania z zaletami domu z prywatnym ogrodem. Idealna dla osób szukających spokoju, przestrzeni i możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 310 000 zł66 m² 19 890,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne, jasne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 350 m od metra | Bemowo. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2003roku. Osiedle monitorowane i ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, dwupokojowy, luksusowy apartament o powierzchni 42 m w budynku Oxygen przy Wroniej. Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na dużą loggię, oddzielna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

3 600 zł38 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w oddanym do użytku w 2021 roku budynku przy ul. Łopuszańskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje: 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 900 zł46 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 29 stycznia! Mieszkanie dwupokojowe położone w budynku z 2009 r. z oknami od strony podwórka. Składa się z; sypialni i salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 470 000 zł67 m² 21 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, ul.Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2017 roku. Mieszkanie jest dwustronne (wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

8 500 zł50 m² 170 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Klimatyzacja - ul. Łucka rozkład pomieszczeń: apartament charakteryzuje się niezwykle funkcjonalnym układem. W jego skład wchodzą: * Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

2 430 zł52 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej okolicy warszawskiego Ursynowa, przy ul. Gawota. Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 850 zł50 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Są mieszkania, które po prostu się wynajmuje i są takie, do których chce się wracać z przyjemnością. To przy al. Wyścigowej 8 zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Już od progu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz z piwnicą. Świetna lokalizacja przy metrze Natolin i Imielin, b. dobry dojazd do centrum. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

684 000 zł43 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Gruszczyńskiego (mordor), d Drugie piętro w budynku z lat 50' bez windy. Lokal jest bardzo cichy i słoneczny, dookoła duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie blisko metra idealne dla pary, rodziny lub na home office! Szukasz miejsca z duszą, przestrzenią i świetną lokalizacją? To mieszkanie na ostatnim piętrze zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie nowocześnie wyposażone dwupokojowe o powierzchnie 52 m2 z balkonem na Tarchominie przy ulicy Aluzyjnej .Apartament z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Marysin Wawerski,Warszawa

395 000 zł26 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ulicy Króla Maciusia 7a - Warszawa Wawer mieszkanie: w stanie do remontu Usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku Powierzchnia - 26 m2 Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

665 000 zł40 m² 16 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie 39,69 m | Bemowo, ul. Dywizjonu 303 | Balkon + garaż Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł72 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z rewelacyjnym widokiem, zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Jego elegancki charakter podkreślają ręcznie robione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Jelonki Południowe,Warszawa

677 000 zł42 m² 15 959,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.42 m , do remontu. Położone przy ul. Henryka Sucharskiego, w budynku z 1974 roku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje z balkonem | garaż + komórka | 300 m do metra Chrzanów Bemowo | ul. Batalionów Chłopskich To idealna propozycja dla tych, którzy chcą żyć komfortowo dziś i myśleć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Natolin,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Ursynowie przy ul. Wasilkowskiego 3 w pobliżu metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Złota

Śródmieście Północne,Warszawa

649 000 zł27 m² 24 037 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 27 m w samym sercu Warszawy - przy ul. Złotej. Lokal na 1. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku po remoncie (ocieplenie, klatka, instalacje), z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , które dzięki zabudowanej i ocieplonej werandzie oferuje dodatkową przestrzeń użytkową i wysoki komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Żupnicza 26 | Praga-Południe - bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Towarowa Towers, bezpośrednio przy metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od 01.02.2026 25 piętro spektakularny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

1 094 000 zł84 m² 12 977,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 1992 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 84.30m2 przy ul. Świętochowskiego składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Gabinetu Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

2 185 092 zł73 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 73,08 m2 z przestronnym tarasem, usytuowany w nowoczesnej Rezydencji Piękna Nova, przy ul. Pięknej 15. Mieszkanie to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

30 000 zł128 m² 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament, część kompleksu oaza Mokotów, zaprojektowanego z dbałością o uniwersalny i ponadczasowy charakter. To przestrzeń, która łączy elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 330 000 zł96 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży duzego i urządzonego mieszkania przy Alejach Jezrozolimskich. Cechy nieruchomości: do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 96m2, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyłącznie w mojej ofercie! Szukasz cichego mieszkania blisko centrum, w zadbanej kamienicy w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

To oferta dla pary, która chce mieszkać wysoko i świadomie, oraz dla inwestora, który wie, że takie okazje na Powiślu trafiają się rzadko, widok na stadiony i adres, który sam robi robotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł34 m² 75,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Jeśli chcesz połączyć spokój po pracy z szybkim dostępem do centrum, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jasne, zadbane mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz i daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waliców

Wola,Warszawa

9 000 zł55 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Mennica Residence przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 265 000 zł44 m² 28 555,30 zł/m²

 

Piętro:13/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jasny, 2-pokojowy apartament, położony na 13 piętrze, w prestiżowej lokalizacji Platinum Towers. Platinum towers | 44,30 m | grzybowska | 2 pokoje | loggia - umeblowany I wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Stegny,Warszawa

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowy oraz przestronny apartament na terenie Dolnego Mokotowa z piękną panoramą z X p. - południowa ekspozycja. Na apartament o powierzchni 115 m2 składa się: - obszerny.