dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 524 000 zł76 m² 19 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Bemowie ul. Powstańców Śląskich | 76,24 m Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie położone na Bemowie, na pograniczu Woli, przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Międzylesie,Warszawa

626 500 zł38 m² 16 486,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje w nowym apartamentowcu w Międzylesiu. Zlokalizowanym tuż przy Mazowieckiem Parku Krajobrazowym (100m!). W mieszkaniu zaplanowano: - salon z aneksem kuchennym (ok.24,39mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów Wysoki,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 80 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Kosiarzy, wilanów Wysoki. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3600 zł + 1800 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Lazurowej, bemowo. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembrandta

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 219 000 zł70 m² 17 501,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W skrócie: targówek, ul. Rembrandta Rok budynku 2018 Powierzchnia 69,65 m 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, schowek, loggia 5 z 5 pięter Miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

648 772 zł45 m² 14 417,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 44,86 m + ogród 39,20 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

820 455 zł55 m² 14 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 54,66m2 + duży ogród 56,51m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na słoneczny ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 528 000 zł75 m² 20 297,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament klasy premium | villa nobile | sarmacka | 3 pokoje + taras 17,6m Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 75,28 m z przestronnym, narożnym tarasem 17,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 247 000 zł57 m² 21 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,68 m2, na którą składają się: - salon (24,76 m2) z aneksem i wyjściem na loggię, - dwie sypialnie (10,47 m2; 10,51 m2), - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 7-piętrowym bloku z 1963 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Syreny Blok ocieplony. Klatki schodowe czyste i zadbane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wilczyńskiej

Skorosze,Warszawa

588 000 zł31 m² 18 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji, no comission , без комиссии). Posiadam na sprzedaż wygodną, nowoczesną kawalerkę 31m2 na Skoroszach ursus/włochy. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 79,53m2 + balkon 6,44m2 parking podziemny W promocyjnej cenie - 15 000 zł idealne dla rodziny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca z charakterem, gdzie nowoczesny standard spotyka się z autentyczną duszą warszawskiej Pragi, to to mieszkanie przy ul. Szanajcy, tuż obok Placu Hallera, będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe, około 53 m Port Praski, wysoki standard, loggia Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście Północne,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 47 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1952 r, przy ul. Orlej, śródmieście, północne Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu City Link, położony przy metrze na rogu ul Skierniewickiej i ul Wolskiej. Mieszkanie o powierzchni 35m2, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

3 290 zł40 m² 81,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w Centrum Warszawy ul. Niska, obok Arkadii Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Garibaldiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i wygodne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie po odświeżeniu, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 380,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na Targówku, bródno przy ul. Żuromińskiej 16. Znajduje się ono na drugim piętrze w cztero-piętrowym budynku. Jest ono zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 07.03.2026 Warszawa, Praga-Południe, ul. Omulewska 26b (rondo Wiatraczna) Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie (odebrane od dewelopera w sierpniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

633 196 zł35 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

2 290 000 zł103 m² 22 207,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Rozkładowe 5 pokoi Ochota, doskonała lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 30 na Warszawskiej Ochocie, o powierzchni 103 m2. Okna wychodzące na trzy strony świata, ponad 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesny apartament na Służewcu, ul. Woronicza - idealny dla pary! Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowany na 11. piętrze, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

4 000 zł62 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwa pokoje na Bellotiego. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: idealny. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł58 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57,62 m2, piętro 2/14 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Bagno, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 5500 zł + 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Siekierki,Warszawa

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2025r., przy Al. Polski Walczącej, mokotów Czerniaków. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 599 868 zł91 m² 17 581 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

560 000 zł31 m² 18 123 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawną i jasną kawalerkę położoną na 2. piętrze zadbanego budynku z windą przy ulicy Polinezyjskiej, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

827 000 zł60 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Natolin,Warszawa

3 570 zł76 m² 47,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje bez mebli | Balkon | Osiedle zamknięte | Ursynów - Natolin | ul. Pileckiego Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

840 000 zł59 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, większe mieszkanie - bez stresu o budżet i wykończenie! Masz wrażenie, że Wasze obecne mieszkanie kurczy się z każdym dniem, a dzieci potrzebują własnej przestrzeni ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

598 500 zł54 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 w cichej, zielonej części Ursusa - Czechowice na Osiedlu Jerozolimskie. Okolica jest dobrze skomunikowana, w 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 507,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament, znajdujący się na jednym z najpiękniejszych osiedli warszawskiego Miasteczka Wilanów. Zamieszczone zdjęcia są to wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska